Hangi BEZİ kullanıyorsunuz?

Başlatan ..eLif.., 05 Nisan , 2009, 19:21:53

« önceki - sonraki »

βαlκιz

sadece aynı anda acıkıyolarr en kötüsü o zatenn  :'( :'(
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

..eLif..

oyy yerime öp onları içim kaynadı :)
Allah uzn ömürler versin onlara öyle öyle büyüyecekler annesi  :-*
Annesinin poaçası İDİL'im! :)

βαlκιz

taamam öperim senin kızın 10 aylıkmı nezaman dogdu  :D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

..eLif..

yarın tam 10 aylık ablası :)
21 ocak 2009 doğumluyuz?
seninkiler?

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

..eLif..

βαlκιz

selime35

benim oğlum nerdeyse 4.5 aylık oldu yeni dogdugunda prima ve huggies kullandık ama şimdi daha çok molfix kullanıyorum gayet memnunum pişik sorunumuzda olmadı şükür 

çağınım

benim oğlum 25 haziranda 7 aylık olucak inş..ben en başında prima kullandım ama pişik yaptı sonra canbebe denedim ve çok memnun kaldım hiç pişik yapmadı şimdi onu kullanıyoruz ve çok memnunum

< ESLAL >

uff kızlar bende bi bez tutturamadım yaa  :sad1:

primayla başladık 5-6 paket kullandık ama içindeki jel taneleri çok yüzüye çıkmaya başladı huzursuz etti beni  :icon_scratch:

evy baby aldım çok güzel kokuyor yumşak filan ama oda sızdırıyor çocuk bi tiş yapıyor hadee hepsi dışarı  :caca:

bugünde haggıes aldım bakalım bunda nolcak Allahtan pişik olmuyor önerisi olan varmı çok memnun olan fenalık geldi artık yarım paketlerde kalde öylece  :icon_scratch:

evy baby ıslak mendilini çok beğendim mavi paket kremli ama bezi işgenceye döndü

kübüş

benim kızımda 2.5 aylık molfix kullanıyorum.güzel memnunum .
seni çok seviyorum

βαlκιz

biz prima ve evy baby kullanıyoruz başka kullanmam
hepsi pişik yaptı yada üstüne başına batırdılarr
hagis var 1 paket ama kullanmıyorum irenç bi bez aldıma pişman oldum

ferda2

büyük kızıma molfix küçüge uyuve oyna uyuve oynanın kötülüğü kenarları esnek değil molfixte bazılar toplanıyor kızım çişini yapınca

< ESLAL >

Alıntı yapılan: •♥ GüLLüŞaH•♥ - 05 Nisan , 2010, 23:41:03
biz prima ve evy baby kullanıyoruz başka kullanmam
hepsi pişik yaptı yada üstüne başına batırdılarr
hagis var 1 paket ama kullanmıyorum irenç bi bez aldıma pişman oldum

kız evy baby sızdırmıyormu bizim hep dışına çıktı tişler mamayı kaşıkla yiyoruz hilalle bir heryerde yiyor hade komple soyuyorum altını açıyorum tiş dışa çıkmış hadee bida soy içime fenalık geldi çocuğu soyup giydirmekten  :BangHead: