kızlar yumurtlayamıyorum tavsiye istiyorum

Başlatan azrayağmur, 11 Haziran , 2010, 16:12:46

« önceki - sonraki »

asum

ewettttttttttttttt
bak nisan yine avaz avaz bağırma hayallerine girdim bennn:)

nisan18

onu gorunce damladım ya zatennnn senın ıcınde olsa bagırıcammmm teyzosssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss oluyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm yupppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii yupppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii diye tatlım ben artık beklemıyorum bugun ıtıbarıyle aldım ılacı gercı bızımkıne daha demedım ama olsun  :honk: :honk:

asum

ewet kesinlikle teyzesi sende bağrınıcaksın cümbüşlü olcak bebişimizin gelişi:)
o ilaçlarıda kocana sölemeden içersen oyarın seni belki adam istemicek içmeni

nisan18

içtim bile bıtanemmm bıse olmaz fazla kullanmıycam en fazla 2 ay sonra bırakıcammm

azrayağmur

sükut eyledim ''kahrı var'' dediler, biraz söyledim ''zehri var'' dediler, sustum ''kahrından susuyor'' dediler; biraz konuştum ''zehrini kusuyor'' dediler

azrayağmur

Alıntı yapılan: nisan18 - 11 Haziran , 2010, 18:52:04
evet guzelımmmm  :honk: :honk: :honk:

En hayırlı zamanı sen bilirsin tabi. en azından kafan 2 ay rahat hayırlısı olsun  :D
sükut eyledim ''kahrı var'' dediler, biraz söyledim ''zehri var'' dediler, sustum ''kahrından susuyor'' dediler; biraz konuştum ''zehrini kusuyor'' dediler

asum

kızlar ben çıkıyorum çok öptüm byyyyyyyy

azrayağmur

sibel28

canım bende yumutlayamıyorum stresden dolayı..aşılama tedavisinde 7-8 iğne yediğim zaman yumurta akı kıvamında beyaz şefaf akıntılar çamaşırımı dolduruyordu..igneden sonraki ay akıntı falan olmuyordu ve adet olamıyordum..sonra tubitak araştırmalarından çakşır suyunu buldum..üremede bire bir olduğu kanıtlanmış..çakşır suyu 1 litresi 7 tl..aktardan aldım adetin üçüncü günü akşam yatarken 1 kahve fincanı 5-6 gün içiyorum.gündüzleride  bir su bardağı(aktardan aldığım çakşır kökünü bir tutamını kaynayan suya atıp kısık ateşte 1-2 dakika kaynatıp demlenmeye bırakıyorum)bunu içiyorum..adetin 12.günü benim yumurtlama akıntılarım başlıyor afedersin çamaşırım doluyor.bu hafta kadın doğuma gittim enfeksiyonmu var diye  rahatsız oldum doktor baktı ovulasyon akıntısı bunlar dedi..