26 Nisan , 2024, 17:43:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

DUL AVRAT ÇORBASI

Başlatan ARMAĞAN, 31 Mart , 2009, 18:03:57

« önceki - sonraki »

miray

Alıntı yapılan: ..вeвıѕн●● - 05 Ekim , 2009, 18:29:45
corbanınnnn adıı  :toothy10: :toothy10:

erkek misafir bu ne corbası sorusuna dul avrat corbasıı masada dul varsada  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:toothy10:  :toothy10:  :toothy10: AYY EVT COK KÖTÜ OLUR YA
BASKA İSİM BULAMAMISLARMI GÜZELİM CORBAYA YAW  :icon_scratch:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

Guzel ama dul avrat corbasi degildirrr
mercimekli eriste corbasi bunun genel adi
ozel ismi sacakli corbadirr oktay usta yapmisti hatta sivas yemegidir  :icon_thumright: :icon_thumright:

мiŁenα.

βαlκιz

ben bunu yeni evlendimde yapmıştım 1 aylık evliydim misafir falan gelcektii taze gelinin yaptıgı çorbaya  bak dul avrat çorbası demişlerdir belkiii  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 18 Aralık , 2009, 12:20:51
ben bunu yeni evlendimde yapmıştım 1 aylık evliydim misafir falan gelcektii taze gelinin yaptıgı çorbaya  bak dul avrat çorbası demişlerdir belkiii  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ZyNp

Alıntı yapılan: ARMAĞAN - 01 Nisan , 2009, 10:14:53
AYRICA ADINA ERİŞTELİ MERCİMEK ÇORBASIDA DİYEBİLİRSİNİZ.
ANNEM DE ÇOK YAPAR AMA BİZDEKİ ADI KESME AŞI ÇORBASIDIR.
DENEYİN BENCE SÜPER OLUYOR  :icon_thumright:

armagan aynen canım bızdede buna kesme aşı corbası denıyor ve tadı mukemmel annem ne zman gelse koca bı tencere yaptırıyorum valla en az 4 tabak ıcıyorum

βαlκιz

evet erişteli mercimek çorbası denir benim bakıp yaptıgım tarifte üzerine ince ince dogranmış yeşil soganda koyuluyodu .
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

hmm onu ilmiyorum ama annem yaparrr eristeli mercimek iye  :k06:

°º•✿gülümse01✿•º°

BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...