lütfen kızıma dua edin

Başlatan **yeliz**, 31 Mart , 2009, 00:22:12

« önceki - sonraki »

Ecrin57

ya ben burayi gec gordum yavrucak neler cekmis kiyamam ben ona masallah cokta sevimli annesi  cok gecmis olsun ama sonunu okuyunca sevindim evde olmaniza allah korusun yavrularimizi onlara dayanilmiyor kiyilmiyor asla

yasayan bilir anca kimsede tatmasin o acilari yavrularimizin her iyi guzel mutlu olaylarina sahit olalim insallah aski cok zor allah yasatmasin cumlemizee
masallah bebegine canim cok tatli poz vermeyide biliyor meleklerimiz cok gucluler bunuda unutmamak lazimm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

**yeliz**

arkadaşlar slm bu konu açtığımda kendimi hayatımda yaşadığm en kötü ve zor dönem içerisindeydm kızımı bana veren allah bide sağlığı konusnda sınavdan geçirmiş benden dua beklemiş şimdi iyiyz şükür etmeyi unuturmuym hiç ama size teşekkürde etmelym umarım kimse bnm yaşadıklarımla karşılaşmaz  ecrin57 :opucuk: özge :opucuk: elif :opucuk:nefise :opucuk: aysel :opucuk: şeker :opucuk: bestebanu :opucuk: fıstık :opucuk: bilgideposu :opucuk: angel :opucuk: lale :opucuk:  mavili :opucuk: kardelen :opucuk: sedefşahin :opucuk: bunlar gerçekten öpüldünüz anlamındadr tıpkı sizin samimi ve gerçek desteğiniz gibi allah gönlünüze göre versin

Angel

bende seni ve kuzucugunu optum canim benim dedigin gibi Allahim kimseye boyle aci vermesin sinav  dunyasindayiz canim surekli rabbime dua etmeyi unutmiyalim herzaman icin   :opucuk: 

Ecrin57

CANIM GECMIS OLSUN ALLAH BIR DAHA YASATMASIN O GUNLERI  KIMSEYE INSALLAH EVLADA KIYILMIYOR ASLA ALLAH YASATMASIN COK SUKUR HERSEY GEENE COK GUZEL MELEGIMIZDE COK IYI :amin: