CANIM OGLUM YUNUS EMREM

Başlatan semra, 24 Temmuz , 2007, 17:42:35

« önceki - sonraki »

sibell&gökhan

YUNUS EMRE 4.AYIN KUTLU OLSUN AŞKIM DAHA NİCE AYLARA İŞALLAH  :occasion16: :wav: :alkış:

Tebessüm :)

:occasion16: yunus emre büyümüş de 4 aylık olmuşş, 4.ayın kutlu olsun minik melek :opucuk: :nazar:

semra

tesekkür ederiz teyzeleri buda yunusta sizlere :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

duru boncuk

maşallah yunus emreye büyümüş ya  :occasion16: :occasion16:semra seninki eliyle bişeyler tutmaya başladımı ???

estim

jbdun

4.ayın kutlu olsun yunus emreee  :occasion16: :wav:  :nazar:

semra

Alıntı yapılan: özgül-duru - 02 Ekim , 2007, 18:39:22
maşallah yunus emreye büyümüş ya  :occasion16: :occasion16:semra seninki eliyle bişeyler tutmaya başladımı ???
evet özgülcüm bazen emzik, bazen oyuncak ,simdi cay vrdigimde biberonu kisa bir süre tutuyor elleriyle  :aferin:tosunuma cok tatli öyle kahkaha ile gülüyor yavum  :hungry:geliyor.teskr teyzesi :opucuk:

semra

buda bizden timur abisine :opucuk:tsk teyzesi

semra

tesekkür ederiz jbdüncüm

sibell&gökhan

:director: SEMRA VE YUNUS SAYFANIZI ÇOK İHMAL EDİYOSUNUZ HATIRLATIRIM DEVAMSIZLIKLARINIZ KARNENİZE İŞLENİYO :caca:

duru boncuk

semra hanım bencede hiç resmini göremedik yunus beyin  :director:

semra

tesekkür ederiz sibel ve özgül teyzeleri sayfamizi ziyaret ettiginiz icin  :love9: sibelcim davetlerden dolayi fazla foruma katilamiyorum :tongue3:özgülcüm buse nin dedigi gibi göndermeye calistim olmadi resim yollamayi ögrendim fakat kücült meyi bilmiyorum  :dontknow:emine cim gösterdi fakat pc o kaii almiyor resimler var ama yollayamadim birtürlü :sad1:bebisleri :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

semra

gecen gün oglusumun saclarini kesdik hic aglamadi akilli oglum :aferin:teyzeleri simdi herkes keloglan diyor tosunuma :caca: :k06:bügünde gezmelere gittik viyananin altini üstüne gtirdi  :tongue3:oglusuma besige asilan müzik calan ay aldim cok sevindi eline aldi ne mümkün birakmak 3 at o bitti biz actik :k06:nekadar sevindi kuzum  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

jbdun

:hello2: tosun keloğlanın fotosunu istiyoruzzzzz  :director: :hello2:  :love9: :opucuk:

duru boncuk

semracım ne yap et öğren resim eklemeyi keltoş halini görmek istiyorum ne tatlı olmuştur kim bilir ;D