bana yardım ediiinnnnn!!!!!!!

Başlatan Dilek&Yusuf, 26 Mart , 2009, 21:14:03

« önceki - sonraki »

Dilek&Yusuf

Arkadaşlar 39 gün oldu ama ne bebiş var nede kanamam deli oluyorum bebiş istiyorum offffffff!!!!!! :BangHead: :BangHead: :BangHead:

pringles

güzelim eğer normalde de düzensiz adet gören biriysen,normaldir,önemseme.ben de hamileliğimden önce bir bakmışsın 2 ayda bir,bir bakmışsın 1 ayda 2 kez adet görüyordum.eğer böyle bir durum söz konusuysa birazcık daha bekle olmazsa bir hekime görün derim canım :)

vuslat

aynı şey benimde başıma gelmişti 1 ay 1 hafta hastalanmamıştım işte 37 gün filan ediyor kendimi iyce kaptırmıştım ezzaneden test aldım yaptım negatif çıktı sonra kesin sonucu öğrenip rahatlamak için kan testi yaptırdım ve nesatif çıktı :( sende kan testi yaptırabilirsin kesin sonuç için ama bence acele etme az sabret düşünki bu bebiş nasılsa gelicek bi gün.. buna çok fazla kafanı takarsan sonuc neagatif çıkarsa o kadar üzülürsün oluruna bırak :)

[/ur

LOLİ @

MERHABA CANIM...
ÖNCE PANİK OLMAMAYA ÇALIŞ VE BU İŞ İÇİN DALINDA UZMAN Bİ DR. GÖRÜNMEN...

MUHTEMELEN BU GİBİ DURUMLARDA POLİKİSTİKOVER DENİLEN BİR TEŞHİS KONULUYOR...
BELİRTİLERİ İSE;ADET DÜZENSİZLİĞİ , KILLANMA , SİNİR , KİLO ARTIŞI VS..

Bİ NEVİ HORMONBOZUKLUĞU... PANİK OLMA SAKİN OL CANIMCIM HEPİMİZ BU YOLLARDAN GEÇTİK İNAN :opucuk:

VE GÖRDÜMKİİ SİTRES PANİK İNSANIN HAMİLE KALMASINI DAHADA ZORLAŞTIRIYOR...

BENİM NACİZANE TAVSİYEM DR.A.İBRAHİM SARAÇOĞLUNUN SÜREKLİ VURGULADIĞI VE KANITLANMIŞ OLAN ; SOĞAN KÜRÜNÜ DENEMEN...

SOĞAN KÜRÜ HEM HORMONLARIN DÜZGÜN ÇALIŞMASINA HEM İÇİNDE VAR OLDUĞUN AMA BİLMEDİĞİN HASTALIKLARI ALLAHIN MUCİZESİ İLE YOK EDİYOR :icon_thumright:

BENİM İKİ ARKADAŞIM ŞUAN DOĞAL YOLDAN HAMİLE...
BİRİ İNCİR KÜRÜ İLE,DİĞERİ İSE SOĞAN KÜRÜ İLE ...

VE DR. KESİNLİKLE SENİN ÇOCUĞUN OLMAZ DERLERKEN YAŞLARI İSE 28 İLA 27... KARAR SENİN  :love9:

Angel

lolicim cokk dogru soyluyorsun tam bir dr gibi anlattin canim    :alkış:   :alkış:   :alkış:     benimde aniden adet duzensizligim olmustu ve dra gittigimde pokistik over dedi yani kist bulundu yumurtaliklarimda . dr ibrahim saracoglunun verdigi sogan kurunu uyguladim  kur bittikten sonrada incir kurunu uyguladim ve hemen hamile kaldim canim .suan ise 4 aylik hamileyim   :nazar:  Allah yardimcin olsun ama mutlaka bir dra gorun sakin ihmal etme bu tur seyleri 

KATYUSA

KAN TESTİ YAPTIRDIM SONUCU DAHA ALMADIM ADETİMİN GELMESİNE 4 GÜN FALAN VAR AVCABA DEĞERLER HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI HAMİLEYSEM BENİM DEĞERİMİN EN AZ KAÇ ÇIKMASI GEREKİR

LOLİ @

ANGELCİM TEŞEKKÜR EDERİM CANIM ALLAHIM YAVRULARINI SİZLERE BAĞIŞLASIN  :nazar:

NORMAL YOLDAN HAMİLE KALMAK İÇİN TEDAVİ DURURKEN ASLA TAVSİYE ETMEM NE AŞILAMAYI NE TÜPÜ NE MİCROYUU :igrenc:

BEN ÇOK ÇEKTİĞİM İÇİN "TABİKİ HAMD OLSUN" İNSANLARINDA ÇEKMESİNİ ASLA İSTEMEM :icon_thumright: :icon_thumright:

ÖPERİM BEBİŞİNİİ :D

Angel

benim bir kizim var canim 5 yasinda  resimdeki birde 4 aylik karnimda melegim henuz Allahima sukurler olsun rabbim tum isteyenlerede nasip eder insallah   :amin:  sende yeni hamilesin demi canim hayirlisiyla kucagina almayi nasip eder rabbim saglikli sihatli sekilde  :opucuk:   benim ismim Tulin canim senin isim neydi   :opucuk:

LOLİ @

KATYUSA KARDEŞ 5 DEĞERİN ÜSTÜ HAMİLE OLARAK KABUL EDİLİR...

2 GÜN SONRA KANDA BAKILIR,EĞER DEĞER KATLIYOR İSE BU İYİYE İŞARETTİR...

MİSAL: 34 ÇIKTI DİYELİM,2 GÜN SONRA 60 VS.. ÇIKARSA BU İYİYE İŞARET...

AMA 34 ÇIKIP İKİ GÜN SONRADA 50 VEYA 45 ... ÇIKARSA DIŞ GEBELİK OLMA İHTİMALİ YÜKSEK OLUR...

BAZI DURUMLARDA İSE HER SEFERİNDE 2'YE KATLAMAYIP Bİ ANDADA KATLARSA... BU DA GEÇ DÖLLENMEDEN KAYNAKLIDIR...

KAN LEKE VS. GELMEDİĞİ MÜDDET İÇİNDE SAKİNLİĞİNİ KORU VE DR. BAŞVUR...

SEVGİYLE :love7:

Angel

lolicim senin meslegin saglila ilgilimi canim masallah saglik hakkinda tam bir dr kadar bilgin var   :nazar:    :nazar:

LOLİ @

SEVGİLİ TÜLİN MEMNUN OLDUM BENİM İSMİM ELİF ;)

EVET BİZDE 11+1 GÜNLÜĞÜZ :flowers: ... VE DUALARIN İÇİN HEM TEŞEKKÜR EDERİM HEMDE AMİİİİİİİİN DİYORUM CANIMM  :amin:

ALLAHIM TÜMM İSTEYENLERE TEZ VAKİTTE VERSİNN İNŞŞŞ...

LOLİ @

TÜLİNCİM

MESLEĞİM EV HANIMLIĞI.. VE MİCRO İLE HAMİŞ KALDIM...

:flowers: :flowers:

KATYUSA

ŞİMDİ BENİM DEĞERİM BUGÜN 5 Mİ ÇAIKMALI LOLİCİM SENİN KAÇ ÇIKMIŞTI 19 MARTTA DOKTORA GİTTİĞİMDE BUGÜN YADSA YARIN YUMURTALAMA OLUCAK DEMİŞTİ O TARŞİHTEN HESAPLARSAK 5 Mİ ÇIKMALI DEĞREİM GERÖÇİ HİÇ ÜMİDİM YOK AMA

Angel

bende memnun oldum elifcim yani hayat tecrubesi  bunlar desene canim illaki okumak lazim degil zaten hayatta insan herseyi ogreniyor tecrube oluyor insan

masallah ikinizede bende 16 haftalik oldum canim Allahim butun meleklerimizi korusun   :amin:  hayirlisiyla kucagimiza almayi nasip etsin rabbim .Allahim olmayanlarada nasip etsin hayirli zamanda insallah   :amin:

LOLİ @

CANIM ÖNCE Bİ SAKİN OL... DERİNN Bİ NEFES AL...

HAKLISIN ELİNDE OLMAYABİLİR AMA BU SİTRES KAN DEĞERİNİDE ETKİLEYECEKTİR İNANN...

ŞİMDİ ÖNEMLİ OLAN TARİH HESAPLAMASI DEĞİL GEBEYSEN MUHTEMELEN BİR SONUÇ ÇIKACAKTIR ZATEN ONA GÖRE DEĞERLENDİRİLİR..

ANLADINMI CANIM ;)