29 Nisan , 2024, 11:19:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZLAR ARANIZDA RİZELİ YADA ERZURUMLU OLAN VARMI?

Başlatan can yine cannnn, 25 Mart , 2009, 17:04:55

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

1saat önce  ıslattım denizcim biraz daha bekliycem nasılsa eşim 9 dan önce gelmiyo :D :D :D tadına baktınmı güzel olmuşmu :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

tadına bakmadım valla ama kokusu gzl geliyoduu iii kocişin geç gelıyomus benimki 6,30 da evde  :love9:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

can yine cannnn

benimkide 5 çıkıyo işten ama kuş hastası kanarya,saka,filoryaları var arkadaşlarıyla bir daire tutmuşlar orda vakit geçiriyo deli :cildir: :cildir: ediyo beni ama en azından kahve yada başka kötü alışkanlığı yok onun için geç geliyo zaman yönünden rahatım yaniiiii
can dediklerim....

can yine cannnn

ırmakcım senin günün nasıl geçti ben oğlumla uğraşmaktan beynim yoruldu hiçbişey yemiyo kafayı yiycemmmmm
can dediklerim....

SEOS

NERMİNCİM ŞİMDİ BAKARKEN FARKETTİM. KAIRMIŞIM NEREDE ÇALIŞTIĞIMI SORDUN. VARGİT TURİZM MİMARLAR ODASI YOLU ÜZERİNDE KEMERKAYA ECZANESİ KARŞISI BEKLERİM

can yine cannnn

Alıntı yapılan: SEOS - 03 Nisan , 2009, 16:44:39
NERMİNCİM ŞİMDİ BAKARKEN FARKETTİM. KAIRMIŞIM NEREDE ÇALIŞTIĞIMI SORDUN. VARGİT TURİZM MİMARLAR ODASI YOLU ÜZERİNDE KEMERKAYA ECZANESİ KARŞISI BEKLERİM
inşallah yolum düşerse mutlaka gelicem sezincim 
can dediklerim....

ırmak184

Alıntı yapılan: ((*))nermin_a((*)) - 03 Nisan , 2009, 16:39:35
ırmakcım senin günün nasıl geçti ben oğlumla uğraşmaktan beynim yoruldu hiçbişey yemiyo kafayı yiycemmmmm
sabah işe gittim öglende cıktım işten alışveriş yaptım evdeyim şimdi yarına misafirim gelecek hazırlık yapmam lazım,iştahsız demekki oglun fazlada zorlama nasıl olsa acıkırsa yiyecek üzerine fazla gidince daha cok yememezlik yapıyorlar

can yine cannnn

aynen öyle üzerine gittikçe yemiyo ama işte annelik cnm onun karnı doymayınca kötü hissediyorum hadi sana kolay gelsin iyi hazırlanmalar  :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

ırmak184

Alıntı yapılan: ((*))nermin_a((*)) - 03 Nisan , 2009, 16:27:07
benimkide 5 çıkıyo işten ama kuş hastası kanarya,saka,filoryaları var arkadaşlarıyla bir daire tutmuşlar orda vakit geçiriyo deli :cildir: :cildir: ediyo beni ama en azından kahve yada başka kötü alışkanlığı yok onun için geç geliyo zaman yönünden rahatım yaniiiii
bizimkide aynı kuş hastası catıda kuşlarına yer yapmış ceşit ceşit güvercin besliyor aynen bende kötü alışkanlıgı olmadıgı için ses cıkarmıyorum ;)

can yine cannnn

cici kız yeni üyesin galiba hoşgeldin  :opucuk: :opucuk:cnm bebiş varmı
can dediklerim....

cici kız

:hello:ben erzurumluyum ordan yazmıyorum ama sen nerelisin?

can yine cannnn

Alıntı yapılan: cici kız - 04 Nisan , 2009, 14:33:55
:hello:ben erzurumluyum ordan yazmıyorum ama sen nerelisin?
:muzz: :hello2: :hello2:bende asıl erzurumluyum yani annem babam oralı rizeye 47sene önce yerleşmişler ben rizede doğdum büyüdüm şuanda rizeden yazıyorum burda evliyim eşimde buralı sen nerden yazıyon?erzurumun neresindensin dadaşım:muzz: :muzz: :muzz:
can dediklerim....

cici kız

:love9:tortumluyum kocaelinden yazıyorum annem babam dedem erzurum tortumlular 18 yıl önce geldik kocaeline şimdi orda evliyim 1.5 yıllık eşim tırabzonlu :hello:

sesedo-98

erzurum ya da rizeli değilim ama 2 sene önce dogu gezisine çıkmıştım ailemle oraları gezdim 2 şehirede bayıldım dogrusu  hele rize ayder allaaaaaaaahhhhhh o ne guzellik bayıldım babamın işlerinden dolayı 1 gun kalabildik sonra diger şehirler hemen memlekete döndük olsun guzeldi ..

ben bayadr siteye giremediğimden tanışmadık sizlerle 2 aydır afacan kızımla ugrasıoyorum ve sonu bitmek bilmeyen bel agrılarımla ondan siteye giremiyordum ...ben meyli 1 yıllık evliyim 2 aylık kızım var fatime betul

cici kız

benim çocuğum yok tedavi görüyorum bu siteye bugün üye oldum.sana çok geçmiş olsun allah şifa versin.