28 Nisan , 2024, 18:14:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEBEĞİMİ ALDILAR :(

Başlatan ceyloşş, 24 Mart , 2009, 19:47:07

« önceki - sonraki »

betüs26

bende görmedim canım doktorum izin vermedi çok etkilenirim diye ama eşim gördü hatta biyopside alınca gödüler babam kaynım eşim ama şimdi konudan bahsedemiyorum çok etkileniyo nasıldı diyorum kime benziyo diyorum midesi bulanıyor bir koku vardı diyo unutamıyorum diyo ilaçlı suda bekletiyorlarya
ne bileyim içim fena olyor önce bir mavi battaniyeyle kucağına vermişler çocuğu şok olmuş tıp fakültesine götürmüşler sonra otopsi için neyse işte onu yapıp biyopsiye göndermişler yazık oğlumu maf ettiler bir sonuç çıkmadı işte onlar para kazandı  amannn üfff çok kötü oluyorum ama onlar melek hiç bir ızdırapları yoktur inşallah  bazen izin vermeseydik keşke diyorum otopsiye ama diğer bebekler için gerekliydi araştırma  ay geçmeside yeterli canım inşallah hamişsindir  canım sende mi normal doğum yaptın ama bak  sende hemen git doktora gün daha gelmese o iğne ancak hemen yapılırsa faydalı oluşumunda yani ben bunu sonradan öğrendim yoksa hiç gitmezmiydim hemen folic plas al canım es geçme ya hamilelik öncesi mutlaka

hilal_23

zaten ben o otopsi sonucundan ümidimi kestim artık ne bu ya ben ikinci çocuğumu doğurunca çıkar artık zamanı geçtikten sonra ben ne yapayım onu değilm.önceden belli olmalıki bende önlemimi alayım.böyle olacağını bilseydim bende vermezdim ama işte sebebini öğrenmek daha doğru olur dedim.daha ay geçmedi canım ya 26 gün oldu işte benim diğerindede geçtikten sonra çıktı idrar testinde kan tahlili yaptırmıştım 8 9 gün önce çıkmamıştı iki   üç  gün daha bekleyeceğim sonra test yapacağım tabi iki gün içinde su koyvermezsem  çok istiyorum yaa inş vardır

hilal_23

evet ben de norma doğum yaptım en kötüsü de o kadar acıyı çektikten sonra elin boş kalıyor eğer yaşamış olsa çektiğim bütün acıları unuturum ama onu kaybetmenin acısı kadar kötü bir acı olamaz

betüs26

evet hilalciğim  en zoru oydu sunni sancı verdiler 14 saat falan çektim ne kadar zormuş gerçi dikiş falan yok ama ağrısı kötüydü ya hemde çok ama doğum kolaydı bebişler küçük olduğu için senin daha kolaydır küçük baya benimki yaklaşık 1 kg dı işte canım mesela ben adetim gecikince 1 gün hemen yapıyorum çıkıyodu 2 gün de giderim yeniden kalsam peki sana hiç tahlil falan yapmadılar mı kromozom analizi testi mesela hilal kaç yaşındasın

hilal_23

bilmiyorum dogum yaptığım tıp fakültesinde kanımı falan aldılar ama ne tahliller yapıldı orda bilmiyorum 1 ay sonra tekrar gittim kontrol için bir sorun olmadığını söyledi doktor tekrar gebe kalabilirsin istediğin zaman dedi.aile hekimim yaptı testleri guatr diyabet falan birçok şeye baktırdı ama oda şaşırdı değerlerim çok iyiy miş ama ben kendimi suçluyorum ben hiç söz dinlemedim agır kaldırmaktan tut yapılmayacak şeyler yaptım.bu yüzden mi oldu diye kendimi suçluyorum karnımda hiç gelişmiyordu benim 6.5 aylıkken 4 aylık hamile gibiydim işte ben hep kabahati kendimde arıyorum bişey olmaz diye diye bu durumdayım şimdi sence şimdi test yapsam çıkarmı bu günden sonra adet olma şansım düşükmü 26. gün bugün  bu arada 23 yaşındayım

betüs26

canım geçen ay kaçında adet gördün bide belirtiler var mı sık idrar bulantı uyku hali gibi bence kendini hiç suçlama aynı şekilde bende hiç kısıtlamadım kendimi  öle düşünme benimkini herşeyi çok normaldi hiç bir sıkıntım yoktu ay ay gelişimi bile çok iyiyidi ama yinrde kaybettik kordon dolanması olabilir belki diye düşünüyorum ben allah öyle istedi canım nasip değilmiş tek mneden bu bence ama bak gelişmemiş diyorsun allah korusun sorunlu bir bebekte olabilirdi her şeyde bir hayır vardır kızma sakın bana böyle dedim diye benim içinde geçerli bu ben bazen kızardım sen yaşıyosunya sana bişey olmasın diyodu herkez sanki bebeğime üzülmüyolarmış gibi hissediyordum o piskolojiyle bol bol dua edelim valla hilal benim hemen çıkıyo ama bazılarının hemen çıkmıyo testte bir kaç gün bekle bakalım ne zaman olman gerekiyor ki senin hııım bide o iğne kan pıhtılaşması için benim kan değerlerimde çok normal çıkıyo ama doktorum bir kaç kez bu olayı yaşayanlara mutlaka yapılıyor dedi kan sıvılaştırıcı besinler kılcal damardan geçmiyormuş bebekte beslenemiyormuş o yüzden yani seren serengili izlediysen oda vurunuyormuş

hilal_23

sat ım 16 nisan benim şimdiye kadar 28 günü hiç geçmemiştirevet mide bulantıları var sık tuvalete gidiyorum ama psikolojik olabilir diye pek kendimi de kaptırmak istemiyorum.neden kızayım sana kötü bir şey demiyorsun ki zaten sakat da olsa bu allahtan gelen birşey biz bir yere kadar önlem albiliriz.allah diyorki onun istediği her canlı dünyaya gelecektir.herşeyde bir hayır vardır.işte en geç 2 gün içinde adet olmam gerekiyorgeneldede 28 sürermişya 2 gün daha bekleyeceğim ama şimdiden sabırsızlanıyorum.inşallah güzel haberle gelirim 2 3  gün sonra sende inşallah senin için de dua edeceğim.

betüs26

canım çok sağol bende dua edicem senin için inşallah hamilesindir hayırlısıyla rabbim dualarını kabul etsin yine yazarız birbirimize sen genelde hangi sayfada ve hangi konuda olyosun oraya bakarım ara sıra oky :opucuk: :opucuk:

hilal_23

genellikle bu konuda oluyorum bu sayfayı kendime yakın buluyorum grşrz k i b

hilal_23

:muzz:ben hala hasta olmadım :muzz:

hilal_23

dayanamadım gittim test aldım şimdi yaptım ya çok mutluyum sonuç pozitif allahım sana şükürler olsun inşallah bu sefer onu kucağıma sağ salim alabirim allahım her isteyene versin  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: hilal_23 - 13 Mayıs , 2009, 11:57:23
dayanamadım gittim test aldım şimdi yaptım ya çok mutluyum sonuç pozitif allahım sana şükürler olsun inşallah bu sefer onu kucağıma sağ salim alabirim allahım her isteyene versin  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
amin hilal_23  gözün aydın olsun tebrik ederim inşallah bende 1-2 gün içinde senin gibi pozitifi görürüm
can dediklerim....

betüs26

hilaaaaaaaaaaaaaaaaal çok güzel haber yaaa ianan çoooooook sevindim inşallah canım inşallah kucağınada alırsın allahın izniyle tebrikleeeer sorunsuz bir hamişlik diliyorum :opucuk: :opucuk: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

hilal_23

çok sağolun kızlar insan sevincini paylaşmak istiyor inşallah nermin seninde hamişlik haberini duyarız betüş seninde hamile kalmak sorun değil işte ona kavuşabilmek önemli olan.herkese sağlıklı hamilelik versin allahım. :muzz: :muzz: :hello2: :hello2:

betüs26

evet çoğu insan hamile kalamıyorum diye üzülüyo ama bazen hamile kaldığına bile sevinemiyo insan çünkü korkuyosun bizim gibi bebeğini kaybedenler çok tedirgin oluyo bu konuda inşallah tüm bebiş isteyenlere verir rabbim tez zamanda bizler içinde dediğin gibi hamişlikten sonra önemli olan sorunsuz yaşamak bu dönemi ve kucağımıza alabilmek tek dileğimiz sağlıklı sıhhatli şekilde hilal sen rahat ol stres yapma olumlu düşün bol bol dua et benim içinde tamam mı bende senin için herkez için edicem dikkat et bak kendine bide hemen git doktora canım belki sanada iğne verir geç kalma lütfen çok kotrollü ol gerekirse 15 günde git valla