09 Mayıs , 2024, 23:27:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ANNE OLUCAM İNŞ,YENİ ÜYEYİM HERKESE MERHABA :))

Başlatan LOLİ @, 23 Mart , 2009, 23:22:33

« önceki - sonraki »

aidata

yok canım. esım daha askere gıtmedı. gercı kısa donem dıye dusunuyoruz ama nasıp,onun ıcın suan dusunmuyorum. zaten bir sure olmayacak kıstler yuzunden. nasıl bır tedavı uyguluyorlar bıraz anlatsana bende aıle terapıstıne gıtmek ıstıyorum .
İyi olmak kolaydır zor olan adil olmak

мiŁenα.

canım bızde bı problem yok butun dr aynı seyı soluyor ama tedavı uygulamıyodu hıc bı dr 2 hafata once bı dr gıttık tedavıye basladı ılk ayım ılaclarımı kullandım bakalım beklıyom yumurtlama gunlerımde gectı bakalım terapı nasıl oluyor
:honk:

:love9: :love7: :love9:

aidata

eşler arasında eger cozemedıklerı problemlerı varsa aile terapisine katılıyorlar ve uzman kısıden destek alıyorlar. eşim çok intçı biri. beyaz dediğime siyah der :dontknow:. ee tabı bende cıldrıyorm  :violent1:aileler konusunda bır trlu nışanlılıgımızdan bu yana orta yol bulamadık. valla ciddi ciddi dusunuyorum. 2 nızdede problem yoksa kısa zamanda sonuca varırsınız gıbı gelıyor. inşallah

мiŁenα.

ben sende kendımı gordum senındemı esının aılesıyle problemlerın var ben bıde altlı ustlu oturuyorum ahhh ahhh stres nasıl olmasın benım esım cocuk lafı gecerse gıder aa ne bılım
:aferin:

:love9: :love7: :love9:

aidata

Sen bu konuları aştın galiba bende asmam için zamana ıhtıyacım var daha cok yenı evlılıgımız :( altlı ustlumu dedın offfff . benımkıler aynı ildeyız ama yınede oglumuzun artık bır yuvası var demeden ısteklı zaman burunlarını herseye sokuyorlar. bizim gundemde bebek yok. suan nasılsınız aılesıyle

LOLİ @

Alıntı yapılan: LALE24 - 25 Mart , 2009, 10:09:43
ARAMIZA HOSGELDIN CANIM RABBIM BI AVAZDA KURTARSIN INSEALLAH SAGLIKLI VE HAYIRLI BI SEKILDE KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN :amin: :amin:

teşekkür ederim canım inşş  :hello2: ayrıca hoşbuldumm :)

LOLİ @

merhaba gamzecimm anladığım kadarı ilee çooook dertlisinnn :caca:

bende çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkk çektimmmmmm :cussing:

ama şimdi bişey yapamıyoo kaynoş   :violent1:      :k06: :k06:  ayyy ilahiiii :laughing7:  sonunda bizide kurnaz ediyorlar ya pesss :D

genelde ben eşime havale ediyorumm :occasion14: onunniçüüüün şu sıralar rahatımm Allahım yardımcın olsun valla geçim çok zor hele eşinle olunca çooooooooook daha zoooorrr :icon_pale: :sad1:

BEN BOL BOL DUA ETTİM VE BOL BOL OKUDUM  :laughing7: HEM MEVLAM BANA SABIR VERİYORDU HEMDE ONLARIN BANA SATAŞMASINI ENGELLİYORDUU GERÇEKTENNN ;) ;) ;)

AYŞE BACIMM DUA ET BİZE TEYZESİİİ :binkybaby: ÇÜNKİİ BUNA ÇOOOOK İHTİYACIMIZ VAR ALLAHIM SAĞLIKLI SIHHATLİ EVLATLAR NASİİP EYLESİN HERBİRİMİZE İNŞŞ AMİNNN ;) :amin:

aidata

tesekkur ederim canım. valla allah dusmanma vermesın benım cocugum yok ama dolaylı yoldan bende koskoca 1 tane var (kociş) . allah herkese sabır versın. sanada tabii :) inşallah hayırlısıyla buradakı herkes bebişlere kavusur.

tılsım

selam kızlarrrr aidata merhaba canımm ayşecim elifcim nasılsınız

aidata ben yeşim canım memnun oldum 24 yaşındayım ve 24+1 günlük hamişim bi oğluşum olucak inş.. allahım sizlerede nasip etsin inş..  :amin:

cannım kaynanana sorunundan bahsetmişsin bende çok dertliyim bu konuda sinir oluyorummm  :violent1: :violent1:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

aidata

analaşan cok azdır galıba. evlenınce ogulları pek kıymetlımı oluyor nedır? :) artık takmayacagız kafamıza. bende bır eltı var kızlar sadece kaynana olsa . sen bebiş bekliyorsun :) seni bari rahat bıraksınlar ya  :cussing:

tılsım

aynen öyle canım oğulları pek kıymetli oluveriyo bi anda evlenince kıskançlıktan dolayı başka bişey değil paylaşma istemiyolar çoğu böylee aynen öyle takmamak lazım ben kayınvalideme yakın oturuyodum 1 sokak vardı aramızda ev aldım taşındım 25 dk mesafe var şimdi bi zoruna gittiki azda olsa uzak olmak en iyisi

evet canım bebiş bekliyorum yok bu halde bile rahat bırakmadılar şuana kadar çok stresli bi hamilelik geçirdim oğluşum etkiilendi hissettim bide onada üzüldüm yani anlıcağın rahat yok ama uzaklaşınca iyi geldi  :muzz:

LOLİ @

YEŞİMCİM MERHABA İYİYİM TATLI ANNE NASIL OLAYIM DÜNDEN BERİİ BULANA BULANA BİR HAL OLDUM  :igrenc: BUGÜN YİNE VAR AMA ALIŞTIM GİBİİ :dontknow:

ZATEN YAPACAK BİRŞEYİM YOK ALIŞMAKTAN BAŞKA :k06:

ŞUAN ELİMDE SÜTÜM  :icon_thumright: SİZİNLE SOHBET EDİYORUM... YA SEN NASILSIN BAKALIM KUZUN NASIL?...

GAMZE AMİNN CANIMM...

LOLİ @

BENİMDE KAYINVALİDEMLE UZAKLIĞIM BİR SOK :caca: AMA ŞİMDİ ÇOOOK SESİNİ ÇIKARAMIYOOOO :violent1:  :ehi:

MADEM TAŞINMIŞSIN VE AZDA OLSA HUZURLUYSAN NE OLUR ARTIK ÜZÜLMEMEYE ÇALIŞ :opucuk:

MALESEF BEN BU KAYINVALİDE YÜZÜNDEN FSH HASTASI OLDUM.. ONUN YÜZÜNDENN  :caca:

AMAN SEN ŞUAN İÇİN KENDİNİ RAHAT VE SAKİN TUTMAYA ÇALIŞ.....

HATTA HEPİMİZZZZ :hello2: :hello2:

tılsım

bende iyiyim elifcim nasıl olıyım aynen devam hergünki şeyler işe gel eve git  başka bişi yok  :tongue3:

ay midenmi bulanıyo canım yaa kraker falanda atıştır mesela çantanda bi yere giderken yanında olsun bide lıght yoğurt

aferin sana sütünüde iç afiyet olsun yarasın bebişe  :hungry:

benimde midem yanıyo  :igrenc: çok berbat bişi bende o yüsden habire leblebi yiyorum bide ilaç içiyorum akşamları o biraz hafifletiyo
 :igrenc: :igrenc:

haklısın canım taşındım valla huzur geldi telefonla bile yetişiyodu yaa ne kadın kabus gibi artık üzülmicem inş.. oğlumu çok üzdüm zaten  :y25:

hepimiz rahat olalım inş.. :hello2:

LOLİ @

:hello2:EVET HEPİMİZ :hello2:

:icon_thumright: :icon_thumright:

CANIM BENİMDE ARADA BİR MİDEM YANIYOR VE HEMEN İKİ YUDUM SÜT İÇİYORUM HEMEN KESİYOR...

Bİ DENE BAKALIM .. AMA SADECE 2 VEYA 3 YUDUM FAZLA DEĞİL OLDUMU ....

BENİM BULANTII GELİNCE HİİİÇ BİRŞEY KESMİYOR CANIMCIMM :igrenc: YATAĞA YATIRIYORR HİİÇ HALİM KALMIYORRR..
DERKENN Bİ ÖĞÜRME Bİ ÖĞÜRME ACI SU GELİYOR RESMEN YAAAA...

SONRA BİRAZ HAFİFLİYORR.. DERKEN YİNE ....
AMA HAMD OLSUNN ŞÜKÜR MEVLAMA .... SAĞLIKLI SIHHATLİ OLSUNDA SIPACIĞIMMM :love9: