Tanışmak İstiyorum...:)

Başlatan мiŁenα., 23 Mart , 2009, 22:49:37

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

23 Mart , 2009, 22:49:37 Son düzenlenme: 24 Mart , 2011, 17:34:15 La√iNYaM
bende sızınle konusup fıkır sahıbı olmak danısmak ıstıyorum anne olmayı canı gonulden ıstıyorum ama hala naasıp olmadı :'(

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

merhaba ayşecim nermin ben 1oğlum var rizeden yazıyorum ya sennnnnnnn:wave:
can dediklerim....

LOLİ @

hoşgeldin ayşe :flowers:
bende yeni üyeyim :hello:

MEVLAM TÜM ANNE OLMAYI İSTEYEN KARDEŞLERİME HAYIRLISIYLA TEZ VAKİTTE NASİP EYLESİN :amin: :amin: :amin: :amin:

DUA İLE :icon_thumright:

öslem

merhaba ayşecim. hoşgeldin aramıza  :flowers:
canım ben özlem. 22 yaşındayım. bende henüz anne olamadım. allahım inşallah bizim gibi bebk isteyenlerin kucaklarını hayırlı evlat ile doldurur  :amin:
güzel paylaşımlar dileğiyle

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

мiŁenα.

hepınıze merhaba ben samsunlum bu sıteyıyenı kesfettım 20 yasındayım 1bucuk yıllık ewlıyım ve ne yazıkkı bı cocugum yok cok ıstememıze ragmen olmadı :crybaby2: ama cok ıstıyorum anne olmayı bıde burda sızınle arkadas olmaıyı

öslem

tabi canım biz buradayız. genelde gündüzleri daha çok kişi olur. ama akşamlarıda uğrayanlar olur benim gibi  ;D
canım bak benden sana en büyük tavsiye kafanda çok büyütme. çünkü bebek işi kafanda büyüttükçe geriye giden bir olay.
inşallah tez zamanda seninde hamiş haberlerini alırız  :amin: :amin:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

мiŁenα.

inş buranın ortam ok güzel bakalım dr stres dedı tedavı oluyorum hıc problem yok sadece stres :sad1:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

merhaba ayşecim hoş geldin aramıza
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

мiŁenα.

mrb hoşbulduk ansılsınız iisim  :occasion5: :wave:

iyiyim ayşecim sen nasılsın fatoş benim ismim

мiŁenα.

iyyim tşk ederim senin çocugun varmı? :y25:

ayşecim yok canım henüz 6 haftalık hamileyim rabbim nasip ederse bekliyoruz bebeğimizi

мiŁenα.

çok güzel bi his olmalı fatoşcum allah en kısa sürede banada nasip eder bakalım bu ay basladık tedavı oluyoz ılaclarımı kullandım yumurtlama zamanım gectı bakaım 10 gun sonra bellı olcak ıns bıse olurrr :y25:

Alıntı yapılan: =))ayşe=)) - 24 Mart , 2009, 23:42:39
çok güzel bi his olmalı fatoşcum allah en kısa sürede banada nasip eder bakalım bu ay basladık tedavı oluyoz ılaclarımı kullandım yumurtlama zamanım gectı bakaım 10 gun sonra bellı olcak ıns bıse olurrr :y25:

inşallah canım allah en kısa zamanda yüzünü güldürsün sorun neydi canım niye tedavi oluyosun

мiŁenα.

ewlılıgımın 4. ayındn berı gıdıyorum(21aylık ewlıyım)ama dr pek ılgılenmedi hep bı problem yok fılan deddıler sımdı 2haftadır bı dr gıdıyorum bu bı tedavıye baasladı ılacımı ıgnemı kullandım beklıyorum bende bı problem yok esımdede yok ama sperm sayısı 32 mılyon orta yanı bı oo okadar oda problem yaratmazmıs stres dıyor doktorlar :BangHead: