2009 Eylül-Ekim-Kasım Anne ve Bebekleri

Başlatan (gülşen), 23 Mart , 2009, 11:20:53

« önceki - sonraki »

(gülşen)

23 Mart , 2009, 11:20:53 Son düzenlenme: 22 Haziran , 2010, 12:53:47 g10ca
10 haftalık hamileyim bu aralar mide ağrılarım fazlalaştı ve iştahım hiç yok acaba aynı durumda olan varmı

esraa

canım mrb bbenımde 9 hafta biticek ama bende haal hiç belirti yok :dontknow:

(gülşen)

ilk zamanlar bende öyle diyordum ama şimdi çok kötü yani tadını çıkart derim

(gülşen)

esraa

evt ilk gebeliğim ama hiç bi belirti yok bu durumun normal olmadığını sölüyolar  :y25:

(gülşen)

esracım öyle düşünme çünkü gayet normal

(gülşen)

kontrole gittin mi peki doktor bebiş hakkında ne diyor

esraa

evt gittim 2 kere ama doktor bi sorub olmadığını söledi

(gülşen)

eee o zaman kendini karamsarlaştırma hem iyide olmaz yani moralin iyi olsun cinsiyeti hakkında fikrin varmı

esraa

bilmiyorum yaa içimden erkek geçiyo ama ne olursa olsun sağlıklı olsunda ne zaman belli olur cinsiyeti

tılsım

selam kızlarrr bende geldim  :k06: :k06: atladım hemen sayfaya

esracım bendede çok belirti olmamıştı yani hiç karamsar olma ben doktoruma dediğimde bana çok şanslısın hamileliğini başlarda ağır geçirmiyosun dedi

erkekse 3 aylıkken genelde gösterir kendini benim bebeğim 3 aylıkken  göstermişti  :muzz:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

pinar79

kızlar bende 11+2 hamileyim bende hamileliği rahat geçirenlerdenim şükür. bazen sadece 8. haftada bulantılarım oldu ve 1 hafta bile sürmeden bitti.şimdi ise bişey yok geçen hafta dr teyzesi bebişimin resmini çekti ultrasondan kıpır kıpır hiç duracağı yok.haftayada ikili testimizi yaptıracağız inşallah temiz sonuçlar alırız.bulantı falan olmayınca bazen hamile olduğumu bile unutuyorum.sadece ilk haftalarda halsizlik vardı bide çok uyuyordum gerçi artık akşamları erkenden yatıyorum hala. neyse bebişimiz gelince zaten gece uykularına hastret kalacağız şimdiden tadını çıkaralım.Rabbim hepimizin bebişlerini sağlıcakla kucaklarına almamızı nasip etsin

(gülşen)

amin cümlemizin bendede uyku çok var ama malesef elime geçmiyo

(gülşen)

:amin:oğlum var inş sağlıklı bide kızım olur çoooooookkk istiyorum

pinar79

inşallah canım Rabbim gönlünün istediğini versin