MAALESEF BÖYLE VİCDANSIZLAR DA VAR

Başlatan (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯), 19 Mart , 2009, 16:48:00

« önceki - sonraki »

tılsım

fatoşcum zaten sorunlu olduğu belli bak diğer yazılarındada kendini nimetten saymış meryemlik ona kaldı  :ehi: :ehi:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: tılsım - 25 Mart , 2009, 11:12:14
fatoşcum zaten sorunlu olduğu belli bak diğer yazılarındada kendini nimetten saymış meryemlik ona kaldı  :ehi: :ehi:

biz hamile kalcaz diye 100 takla atıyoruz denemediğimiz şey kalmadı hatun deyince hamile kalmış buna ne diyosun canım :ehi: :ehi: :ehi:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

Ada-beste-banu

ya gerçekten de çok vicdansızlar sinir oldum ya. Mynette şimdi bir haber okudum. Vicadnsız kadın kadın diyorum çünkü anne demeye dilim varmıyor. 10 günlük bebeğini tuvalette bırakıp gitmiş. Adı da Nazlıcan mış bebişin. Yazıklar olsun yaa. Bunun hiç bir mazaereti olamaz. Madem doğuruyorsun ona bütün ömrünü vereceksin. Ne şartlarda olursan ol.

tılsım

palavra sıktığıı belli fatoşcum kolaymı okadar insanlar senelerce uğraşıyo ne giriş varmış kadında  :suclu: :toothy10: :toothy10: bakireyken hamile kalıyo yok yok kesin kendini meryem sanıyo deli deli ilaçlık olmuş o  :caca: :caca:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Alıntı yapılan: uğurböceğim:)bestem - 26 Mart , 2009, 12:33:36
ya gerçekten de çok vicdansızlar sinir oldum ya. Mynette şimdi bir haber okudum. Vicadnsız kadın kadın diyorum çünkü anne demeye dilim varmıyor. 10 günlük bebeğini tuvalette bırakıp gitmiş. Adı da Nazlıcan mış bebişin. Yazıklar olsun yaa. Bunun hiç bir mazaereti olamaz. Madem doğuruyorsun ona bütün ömrünü vereceksin. Ne şartlarda olursan ol.

offf millet bebek sahibi olabilmek için neler yapıyo bunların yaptıklarına bak

Alıntı yapılan: tılsım - 26 Mart , 2009, 15:18:20
palavra sıktığıı belli fatoşcum kolaymı okadar insanlar senelerce uğraşıyo ne giriş varmış kadında  :suclu: :toothy10: :toothy10: bakireyken hamile kalıyo yok yok kesin kendini meryem sanıyo deli deli ilaçlık olmuş o  :caca: :caca:

sinirlenme kıss bu kadar  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: