KAN TESTİ SONUCUMU ALDIIIM !!

Başlatan ceyloşş, 16 Mart , 2009, 18:09:08

« önceki - sonraki »

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: ceyloşş - 23 Mart , 2009, 19:08:03
dr.yarın bebeğimi alıcak  :crybaby2:  :crybaby2: duyduğumdan beri ağlıyorum sağlıksız gebelik dedi kürtaj zor oluyomu peki

ahh canım yaa yeni okudum mesajını çok üzüldüm canım benim. Rabbim bi daha yaşatmasın inşallah kısa süre sonra sağlıkla gelir bebişin tekrar.
Kimse yaşamak istemez ama maalesef oluyor benimde 3. gebeliğim bu ilk ikisini bende kaybettim. Canım kürtaja gelince zaten Lokal anestezi ile yapılıyor ve bişi anlamıyorsun uyandığında herşey bitmiş oluyo zaten sadece regl ağrısı gibi hafif ağrıların oluyo o kadar.
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

pinar79

ceyloş canım çok üzüldüm ya Allah yardımcın olsun bidaha yaşatmasın böyle bi acı

ceyloşş

sağolun kızlar çok kötüyüm peki kanama nasıl oluyo normal adet gibimi yoksa dahamı fazla

Alıntı yapılan: ceyloşş - 23 Mart , 2009, 19:21:26
sağolun kızlar çok kötüyüm peki kanama nasıl oluyo normal adet gibimi yoksa dahamı fazla

canım kürtajdan sonra regl gibi kanama oluyo bikaç gün sonra kesiliyo benim reglden bile az olmuştu ama kişiye göre değişebilir tabii

betüs26

ceyloşşum canım inan çok üzüldüm ama herşeyde bir hayır vardır diye düşün rabbim birdaha hiç birimize yaşatmasın biliyorum çok üzücü ama vücudumuz sağlıksız gebelik sinyalini verebiliyor bu çok güzel allah korusun doğduktan sonra olsa daha zor benim ilk doktorum nilgün hanım öyle demişti allahın bir lütfu buda doktorlar anlayabiliyor sağlıksız gebelik olduğunu canım kürtajdan hiç korkma ama mümkünse genel anestezi iste hiç bir şey duyma imkanın yok kalktığında herşey bitiyor hafif bir ağrı oluyor mesela benim 20 dakika sonra geçti ağrım ama melek pelinin bir kaç gün sürdü değişiyor kişiye göre kanamada öyle ilk kürtajdan sonra biraz daha çok oluyo ama ertesi günlerde azalıyor ben 20 şubatta kürtaj oldum hala adet görmedim bekliyorum bi olsa rahatlıycam yarın kaçta canım

Alıntı yapılan: betüs26 - 23 Mart , 2009, 20:07:02
ceyloşşum canım inan çok üzüldüm ama herşeyde bir hayır vardır diye düşün rabbim birdaha hiç birimize yaşatmasın biliyorum çok üzücü ama vücudumuz sağlıksız gebelik sinyalini verebiliyor bu çok güzel allah korusun doğduktan sonra olsa daha zor benim ilk doktorum nilgün hanım öyle demişti allahın bir lütfu buda doktorlar anlayabiliyor sağlıksız gebelik olduğunu canım kürtajdan hiç korkma ama mümkünse genel anestezi iste hiç bir şey duyma imkanın yok kalktığında herşey bitiyor hafif bir ağrı oluyor mesela benim 20 dakika sonra geçti ağrım ama melek pelinin bir kaç gün sürdü değişiyor kişiye göre kanamada öyle ilk kürtajdan sonra biraz daha çok oluyo ama ertesi günlerde azalıyor ben 20 şubatta kürtaj oldum hala adet görmedim bekliyorum bi olsa rahatlıycam yarın kaçta canım

canım sıkıntı yapma kürtajdan sonra 21 günle 35 gün arasında değişiklik gösteriyormuş inşallah bir an önce olurda rahatlarsın tatlım.

betüs26

evet canım sıkıntı yapmıyorumda gerginlik yapıyo biliyosun insanda sonuçta 25 aralıktan beri adet görmedim ya ondan sen nasılsın ya bebiş :binkybaby: :nazar:

ben iyiyim canım bebişte sanırım iyidir bi terslik yok şimdilik allaha şükür

ceyloşş

Alıntı yapılan: betüs26 - 23 Mart , 2009, 20:07:02
betüşçüm sabah 10 gibi gidicem zübeyde hanımda yapıcak genel anesteziyle yapıcakmış o zaman yanımda ped falanda götürmem gerek dimi ağrı vijinadamı oluyo

ırmak184

Alıntı yapılan: ceyloşş - 23 Mart , 2009, 19:08:03
dr.yarın bebeğimi alıcak  :crybaby2:  :crybaby2: duyduğumdan beri ağlıyorum sağlıksız gebelik dedi kürtaj zor oluyomu peki
çok gecmiş olsun canım bende yasadıgım için çok iyi anlıyorum bu duyguyu kürtajdan sonra pek agrı falan olmuyor tabi kişiden kişiye degişir ama korkulacak bişeyi yok allah herkese saglıklı bebekler dogurmayı nasip etsin...

betüs26

ped götür canım yinede karnında ağrı oluyor  aynı adet ağrısı gibi çok az sakın korkma inan bak hiç birşey duymıycaksın

Angel

canim cok gecmis olsun  demek hayirlisi bu degilmis canim  insallah cok yakinda yine hamile kalirsin Allahin izniyle   :amin:

tılsım

canım çok geçmiş olsun allahım bir daha yaşatmasın tekrar nasip etsin inş... :amin: çok iyi dinlen

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

gezegen

ceyloşum çok üzüldüm canım Allah başka üzüntüler vermesin inşallah bir daha ki gebeliğinin sağlıklı geçmesi için yardımcı olsun..  :'(

korkma canım sen duymazsın bile artık bu gibi şeyler kolay yapılıyor. Bol bol istirahat et ve moralini çok bozmamaya çalış... Çok çok geçmiş olsun bitanem..  :y25:

sekaya

ceyloşum çok geçmiş olsun canım. okuduğumda inanılmaz üzüldüm. vardır bunda da bir hayır inşallah yeniden hamile kalır ve sağlıklı bebekler dünyaya getirirsin canım.