19 Mayıs , 2024, 19:56:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KAN TESTİ SONUCUMU ALDIIIM !!

Başlatan ceyloşş, 16 Mart , 2009, 18:09:08

« önceki - sonraki »

ceyloşş

slm kızlar kan testi sonucum 207,9 hamileymişim :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2: allah isteyen herkese verisin inş. değerlerim normaldir demii

vuslat

AY NE GÜZEL RABBİM KUCAĞINA ALMAYIDA NASİB ETSİN ARKADAŞIM.. DARISI TÜM İSTEYENLERİN BAŞINA

[/ur

gülay t.

Hayırlı olsun canım, sağ salim dünyaya gelir inşallah.

betüs26

dedim ben sana canım inan çok sevindim canım ama bak hemen git doktora folic asidi unutma folic plus al oky mi ihmal etme ya sen çalışıyor musun nerelisin

lalezar

ay Ceyloş ne güzel haber canım, bu ay uğurlu geldi vallahi peş peşe güzel haberler alıyoruz  :nazar: :nazar:
İnşallah meleğine sağ salim kavuşursun canım benim  :amin:
Allah nazarlardan korusun sizi  :nazar:  :amin:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

ceyloooşşşş tebrik ederim canım. hayırlı olsun meleğin  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: canım rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin tatlım :amin:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

ceyloşş

betüşcüm eskişehirliyim 6 aydır çalışmıyorum sigortacıydım ben bu kış evdeyim kızlar çok sevinçliyim yaa 5-6 aydır uğraşıyoduk çocuk için bu ay klomen kullandım allahın izniyle oldu işte allahım herkesin gönlüne göre verir inş. perşembe dr la randevum var folic aside bugünden başladım duyar duymaz inş. sizlerinde tez zamanda duyarım hamiş haberlerini :muzz:  :muzz:  :muzz:

ceyloşş

Alıntı yapılan: •°¤*(¯`°(F)(zıʞɹǝʞǝɥs)(F)°´¯)*¤°• - 16 Mart , 2009, 23:24:57
ceyloooşşşş tebrik ederim canım. hayırlı olsun meleğin  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: canım rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin tatlım :amin:
sağol cnm benim ide kalp atışlarını duysam içim dahada rahat edicek

la.fem

Alıntı yapılan: ceyloşş - 16 Mart , 2009, 18:09:08
slm kızlar kan testi sonucum 207,9 hamileymişim :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2: allah isteyen herkese verisin inş. değerlerim normaldir demii

aaa çok sevindiiiiim hayırlısı olsuuuun

ceyloşş

kızlar 207,9 normal bir değer dimi  :icon_scratch:

кคг๔єlєภ ♥ ♥

Alıntı yapılan: ceyloşş - 16 Mart , 2009, 23:25:19
betüşcüm eskişehirliyim 6 aydır çalışmıyorum sigortacıydım ben bu kış evdeyim kızlar çok sevinçliyim yaa 5-6 aydır uğraşıyoduk çocuk için bu ay klomen kullandım allahın izniyle oldu işte allahım herkesin gönlüne göre verir inş. perşembe dr la randevum var folic aside bugünden başladım duyar duymaz inş. sizlerinde tez zamanda duyarım hamiş haberlerini :muzz:  :muzz:  :muzz:
canımmmmmmmmmmmmmmmm cok sevındım  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:tebrıkler canım bnmm allah tamamına erdırsın  :amin: :amin:

ceyloşş

saüol canım benim  :hello2:  :hello2:  :hello2: darısı tüm isteyenlerin başına site bana uğurlu geldi valla  :nazar:  :nazar:  :nazar:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: ceyloşş - 16 Mart , 2009, 23:31:10

canım şimdi bu sat tarihine göre değişir sat tarihini yazarsan söyleyebilirim
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

efsane

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz:TEBRIKLER SEKERIM UGURLU GELDI BU AYA AYAGINI SURTTU GALIBA HERKESE HAMIS HHADI HAYIRLI BI SEKILDE KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN RABBIM

ceyloşş

Alıntı yapılan: •°¤*(¯`°(F)(zıʞɹǝʞǝɥs)(F)°´¯)*¤°• - 16 Mart , 2009, 23:35:12
Alıntı yapılan: ceyloşş - 16 Mart , 2009, 23:31:10

canım şimdi bu sat tarihine göre değişir sat tarihini yazarsan söyleyebilirim
12 şubattı cnm