Anne Karnındaki Bebek Kaçıncı Haftada Hissediliyor

Başlatan sedefsahin, 13 Mart , 2009, 17:07:43

« önceki - sonraki »

haydibebeğim

16 haftalığız artık ama daha hareketlerini hissetmiyorum :dontknow:
ya da hissediyorum ilk gebeliğim oolduğu için anlaamıorum.bebeğin ilk hareketlerini nasıl hissettiniz..

arzuhatem

canım ben 17 haftalıkken hissettim ilk hamileliğim fakat ondan sonra 3 gün boyunca gissetmedim ve dün dr.gittim bişeymi oldu diyee bebeğim gayet saklıklıydı çok şükürr kalbide atıyodu dr. sordum neden şimdi hisetmiyorum diye dr. dediği sana sağlam bi tekme atmışki hissetmissin diyoo :)) normalde 20. haftada falan hissedermissin daha nett ama bazen öyle bi oluyokii sanki kuş kanat çırpıyo içerde çok tuhaff :))
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

haydibebeğim

Alıntı yapılan: alev85 - 03 Aralık , 2009, 18:43:12
ya arkadaslar bisi sorucam,

Bugün ilk defa bebisimin hareketlerini hissettim galiba ama bana biraz aci verdi. sanki icime azicik azicik igne batiriyorlarmis gibi ( ama cok abarti bi aci degil ) 5-6 saniye kadar sürdü. emin olamadim. bu normalmi ve sizce bebegin hareketlerimi ?

Bu arada 17. haftadayiz... ????

evet evet biz de 16 haftalık olduk ama 2 hafta önce sol kasığımda iğne batırıyorlarmoş gibi hissettim,bilmiyorum bebiş miydi değil mi ama aynı şeyi dün de hissettim.

haydibebeğim

biz de 16+3 olduk ama neden hala hissetmiyorum kızımın hareketlerini :dontknow: :'(

haydibebeğim

kızlar ya biri bşey yasın ya,normal mi 16+3 ken bebişi hissetmemek :sad1:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ben 22+1 oldum ama çok nadir hissediyorum hareketlerini canım telaşlanma
dr umda normal bazı bebekler çok sakin oluyorlar dedi :honk:

haydibebeğim

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 18 Mart , 2010, 18:06:48
ben 22+1 oldum ama çok nadir hissediyorum hareketlerini canım telaşlanma
dr umda normal bazı bebekler çok sakin oluyorlar dedi :honk:

ya cnm inşallah dediğin gibidir,2 gün önce drdaydık,kalp atışları filan hep normaldi.bebek hareketsizdi,öyle yatıordu.dr muhtemelen uyuordur dedi.belki de ilk gebeliğim olduğu için hissetmiyorumur daha.

Demet_dk

Alıntı yapılan: haydibebeğim - 18 Mart , 2010, 18:02:20

normal canım kafana takma
bende çok dert ediyodum neden hissedemiyorum diye
sonra öyle bi tekmeliyodu ki  sorma :k06:
tam olarak 20. haftada hissetmeye başlarsın

haydibebeğim

Alıntı yapılan: Demet_dk - 18 Mart , 2010, 18:34:47
Alıntı yapılan: haydibebeğim - 18 Mart , 2010, 18:02:20

normal canım kafana takma
bende çok dert ediyodum neden hissedemiyorum diye
sonra öyle bi tekmeliyodu ki  sorma :k06:
tam olarak 20. haftada hissetmeye başlarsın

ay saol demetcim ya korkuyor insan işte.millet 2 aylıkken hissetmeye başlamış forumda,ben 4 aylık oldum bişey hissetmeyince korktum yaa :'(

haydibebeğim

bazen sol kasığımda iğne batması gibi bişey hissediyorum,bebeğin hareketi olabilir mi bu.

Demet_dk

2 aylıkken mi :-ooo
2 aylık kolları bacakları oluşmamış bebeğin hareketi nasıl olur acaba merak ettim  ::)
banada neden oynamadı hala.. oynaması lazım.. dediklerinde ağlaya ağlaya gidiyodum doktora  :k06: 

sen merak etme canım ilerleyen zamanlarda öyle bi tekmelerki bacakları karnından çıkacak gibi olur :k06:
ben seyirme şeklinde hissediyodum

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canımm cok normall hissetmemen ben 19 haftama girdigimde hissetmeye basladım tam olarakk bi arkadasım var 7 aylık suan ve bebişi cok az hareket ediyomuss yani hiç korkma
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

elif35

canım hiç korkma bu bebekten bebeğe değişiyor hareket hissi ben 17 haftadan sonra hissetmeye başladım şimdi 20 olduk artık tam hissediyom vurduğu yerde karnım inip çıkıyo çok az ama hissediyorum hiç korkma 2-3 haftaya sende hisssedersin...

haydibebeğim

gülfer

15+5 oldum bebişimin kıpırtılarını damar atması gibi hafif hissediyorum onu hissetmek bile bana mutluluk veriyo

ya bebişim birazdaha sert vur diyorum artık onu hissetmek istiyorum