Anne Karnındaki Bebek Kaçıncı Haftada Hissediliyor

Başlatan sedefsahin, 13 Mart , 2009, 17:07:43

« önceki - sonraki »

neslihan

Alıntı yapılan: seval - 21 Mayıs , 2009, 18:06:41
meraba bende yeni katıldım buraya benim hamileliğimde nerdeyse 13 haftayı geçti halen pek bişey hissetmiyorum acaba bu sefer gittiğimde cinsiyetini öğrenirmiyim bide ekşi yada tatlı yemeyle tahmin ediliyormu genelde ekşi yiyenlerin erkek oluyomuş bende hep ekşi yıyorum acaba erkekmidir benim için tabiki önce sağlığı önemli sağlıklı olsun o bana yeter

Ben 18.haftaya kadar hissetmedim doğru dürüst.Merak etmeyin hissediceksiniz.Bebeğin cinsiyetini de batıl inançlar değil,ultrason ve doktor görüyor.Takılmayın 16 haftanızı bekleyin bide yavrunuz gösterirse cinsiyetini görürsünüz.Hakkınızda hayırlısı olsun

BEYAZGÜL

merhaba arkadaşlar.bende 18 haftalık hamileyim.bebeğimin ilk hareketini 2 hafta önce,yani 16 haftalıkken hissettim.çok güzel bi  duygu.cinsiyeti oğlanmış.ve erkek çocuğunun anne karnında daha erken hareket ettiğini öğrendim.

neslihan

..eLif..

neslihan seninde 1 ayın kalmış çok heyecanlı olmalısın Allah sağlıkla kurtarsın inşallah ;)
Annesinin poaçası İDİL'im! :)

meleknur2009

Alıntı yapılan: KADRİŞ - 22 Mayıs , 2009, 14:05:15
meleknur canımm nasıl oldun doktora gitinmi çok merak ettim cvp yaz ltf o yumurta neyin nesiymiş  ??? ???
:love8:
canım yarın gideceğim bakalım göreceğiz neymiş 2. yumurta
kızlar bende hiçç bulantı yok
birde bişey daha soracağım kalp atışı ne zaman duyuluyor

KADRİŞ

hmmm tamam melekcim canım bende 9 ay boyunca bir kere kusmuştum  :sad1: ne güzel bak seninde öyle kalp atışını inan hatırlamıyorum 6 yıl oldu ;D ama google yaz çok detaylı var   doktordan gelince sonucu yaz  :opucuk:

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

meleknur2009

Alıntı yapılan: KADRİŞ - 25 Mayıs , 2009, 22:11:13
hmmm tamam melekcim canım bende 9 ay boyunca bir kere kusmuştum  :sad1: ne güzel bak seninde öyle kalp atışını inan hatırlamıyorum 6 yıl oldu ;D ama google yaz çok detaylı var   doktordan gelince sonucu yaz  :opucuk:
ben dün tekrar gittim doktora kese 14,7 mm çıkmış ama bebeişim yine göstermedi kendini korkmuyorum desem yalan olur valla bakalım 10 gün sora yine gideceğim

KADRİŞ

Alıntı yapılan: meleknur2009 - 27 Mayıs , 2009, 18:48:30
Alıntı yapılan: KADRİŞ - 25 Mayıs , 2009, 22:11:13
ben dün tekrar gittim doktora kese 14,7 mm çıkmış ama bebeişim yine göstermedi kendini korkmuyorum desem yalan olur valla bakalım 10 gün sora yine gideceğim
çok nazlı utangaç bi şey olucak galiba  :binkybaby:

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

Zeynep_Sena

bende 12+3  oldum gecen haftalarda bi sanki bole icimde bisey titredi gibi olmustu ama suan yok bisey hissetmiyorum ilk oldugum icin daha erken diye dusunuyorum ....

DER!N

Ben de hissettim galiba, tam olarak anlayamadım ama içimde bir şeyler kanat çırpıyor gibi

hayal

DER!N

Günaydın canım, 16. haftamız bugün bitiyor.  :)

hayal

tebrik ederim derin.... ben daha yeniyim. adetim 5 gün geçti. evde gebelik testi yaptım sonuç pozitif çıktı. 1 hafta sonra doktora gitmeyi düşünüyorum. yani anlayacağın daha çok acemiyim ve bi o kadarda meraklıyım. çok heyecanlıyım elim ayağım birbirine dolaşıyor :)

DER!N

Alıntı yapılan: hayal - 17 Haziran , 2009, 09:02:01
tebrik ederim derin.... ben daha yeniyim. adetim 5 gün geçti. evde gebelik testi yaptım sonuç pozitif çıktı. 1 hafta sonra doktora gitmeyi düşünüyorum. yani anlayacağın daha çok acemiyim ve bi o kadarda meraklıyım. çok heyecanlıyım elim ayağım birbirine dolaşıyor :)

Canım benim, Rabb'im hayırla tamamlasın inşaALLAH. :amin:

Çok mutlu oldum iyi geldi bana bu haber, maşallah, barekallah.

Mutlaka neler yapman ve neler yapmaman konusunda etrafındaki kişilerin önerileri olmuştur, bol bol dinlen, hiçbir yere uzanma, ani hareketler yapma mümkün olduğu kadar dinlen.

Daha çok yeniymişsin; ama hemen de öğrenmişsiniz ne güzel.
Ben 5 haftalıkken rastgele öğrenmiştim :k06:

hayal

çok teşekkür ederim canım... ALLAH bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah... ben aslında korkuyorum  acaba gebelik testi yanlış mı sonuç verdi diye. 2 gün üst üste yaptım ikisindede çift çizgi çıktı.  kendime dikkat etmeye çalışıyorum ama sigarayı bi türl bırakamıyorum. çok azalttım ama tamamen kesemedim bi türlü. çok üzülüyorum bu yüzden. :'(