Anne Karnındaki Bebek Kaçıncı Haftada Hissediliyor

Başlatan sedefsahin, 13 Mart , 2009, 17:07:43

« önceki - sonraki »

mavili

benim ilk gebeligim oldugu için 17. haftada hissetmeye başlamıştım ama

ikinci gebelikte daha erken hissediliyormuş

pinar79

canım sağol ben bazen endişeleniyorum hissedemeyince aslında dr kontrolüm 16. haftada ama ben dayanamayıp 15. haftamda gidecem.zaten cinsiyetinide merakediyorum.Rabbim sağlıcakla dünyaya getirmemizi nasip etsin

mavili

amin canım inşallah
benim kızımın cinsiyeti 14. haftada belli olmuştu

Allahım gönlüne göre versin hayırlısı olsun inşallah  :opucuk:

hidden

Selam hamişler...
Biz 13+3 günlük olduk, içimde arada bir ama sadece uzandığımda minik pıtırcıklar hissediyorum. Belki bebiştir diyorum  :hieyt:
Sanırım daha bir kaç haftaya daha ihtiyacım var düzgün hissedebilmek için kuzumu  :occasion14:
Peki sizler ilk ne zaman ve nasıl hissettiniz bebişinizi ???

esma06

14 haftalık hamileyim ama ben hala bişey hissetmiyorum. ama o anı iple çekiyorum.  :flowers:

tubali

bn 20 haftalık hamıleyım oglumun hareketlerı artık cok şıddetlendı 2 hafta once azaz hıssetmeye baslamıştım....

PERİ000

Alıntı yapılan: neslihan - 13 Mart , 2009, 19:52:22
Ben 18.haftaya kadar doğru düzgün hissedemedim hatta korkup doktora bile gittim.25.hafta ya girdim şuan baya güçlü vuruyor maşallah.Rabbime binlerce şükür

MRB CANIM LUTFEN BANA YARDIM EDERMISIN KAFAM COK KARISIK KAN TESTIM VE IDRAR TESTIM POZITIF FAKAT DOKTOR KESEYI GOREMEDIGINI SOYLEDI BASKA BIR DOKTORA GITTIK COK KUCUK BIR NOKTA GORUYORUM DEDI BU NEYIN NESINI BILGIN VARSA YAZARMISIN SENIN BEBEGININ KESESI NE ZAMAN BELLI OLDU CVP BEKLIYORUM

neslihan

Canım 6.haftada görünmesi gerekiyor.Benimki 6.haftada görüldü.Sen kaçıncı haftadasın?Görülmediyse eğer alttan muayene ettiklerinde görebilirler.

LOLİ @

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

KUZUMMLA 17+2 OLDUK... VE BUGÜN İLK TEKEMSİNİ HİSSETTİM  :y25: :hieyt: :muzz: :hello2:

HEDE ÜÇ KERE YANLIŞMI HİSSEDİYORUM DEDİMM AÇTIM KARNIMI BAKTIMM  :k06: 5 SN. ARALIKLARLA 2 TEKMİŞ GÖRÜDÜM,KARNIM KALKTI HAFİFF İNDİ SONRA :love9: ÇOK GÜZELL Bİ DUYGUUU ALLAHIM ŞÜKÜRLER OLSUNNN YARABBİMMM  :amin: :amin: :amin:

..eLif..

ben ilk 18 lerde hissetmiştim tam emin de 20.haftamdaydı
ayyyy hamişliğimi özlüyorum sizin yüzünüzdeennn  ;D
Annesinin poaçası İDİL'im! :)

deha.k

slm arkadaşlar  20 haftalık hamişim  ve bu inanılmaz duyguyu yaklaşk 1 haftadır hissediyorum.dün akşam eşimde hissetti ve hissttiğinde çok heyecanlandı.artık dışarıdan da belli oluyo tekmeleri.müthiş müthiş olağanüstü.....

meleknur2009

MRB CANIM LUTFEN BANA YARDIM EDERMISIN KAFAM COK KARISIK KAN TESTIM VE IDRAR TESTIM POZITIF FAKAT DOKTOR KESEYI GOREMEDIGINI SOYLEDI BASKA BIR DOKTORA GITTIK COK KUCUK BIR NOKTA GORUYORUM DEDI BU NEYIN NESINI BILGIN VARSA YAZARMISIN SENIN BEBEGININ KESESI NE ZAMAN BELLI OLDU CVP BEKLIYORUM

[/quote]

merhaba ben aranıza yeni katıldım 5 gün önce hamile olduğumu öğrendim bugün ilk ultrason yapıldı karından bakıldığında görülmedi ama alttan bakınca görüldü haftaya tekrar kontrola gideceğim tahminim 3-3,5 haftalık hamileliğim ama ilginç bişey var solda kese var sağda bir yumurta daha cvar şaşkınlığıma geldi sormadım acaba bu sağ tarafdaki ne anlama geliyor olabilir

seval

meraba bende yeni katıldım buraya benim hamileliğimde nerdeyse 13 haftayı geçti halen pek bişey hissetmiyorum acaba bu sefer gittiğimde cinsiyetini öğrenirmiyim bide ekşi yada tatlı yemeyle tahmin ediliyormu genelde ekşi yiyenlerin erkek oluyomuş bende hep ekşi yıyorum acaba erkekmidir benim için tabiki önce sağlığı önemli sağlıklı olsun o bana yeter

< ESLAL >

Alıntı yapılan: seval - 21 Mayıs , 2009, 18:06:41
meraba bende yeni katıldım buraya benim hamileliğimde nerdeyse 13 haftayı geçti halen pek bişey hissetmiyorum acaba bu sefer gittiğimde cinsiyetini öğrenirmiyim bide ekşi yada tatlı yemeyle tahmin ediliyormu genelde ekşi yiyenlerin erkek oluyomuş bende hep ekşi yıyorum acaba erkekmidir benim için tabiki önce sağlığı önemli sağlıklı olsun o bana yeter

güzelim bende tatlı yerse erkek ekşi yerse kız die biliyorum ama bu yöreye göre değişiyo galiba bende çok tatlı yiyiyorum henüz cinsiyetini öğrenmedik ama beni gören kesin erkek bu kadar tatlıya dio :k06: hatta ye tatlıyı doğur hakkıyı ye ekşiyi doğur ayşeyi die espirisi bile var :ehi:

KADRİŞ

meleknur canımm nasıl oldun doktora gitinmi çok merak ettim cvp yaz ltf o yumurta neyin nesiymiş  ??? ???

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........