Anne Karnındaki Bebek Kaçıncı Haftada Hissediliyor

Başlatan sedefsahin, 13 Mart , 2009, 17:07:43

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende cok merak ediyorum nasil bi duygu  :love7: genelikle duyduma  göre ilk cocukta 18-20 haftasinda ikinci cocukta 16.haftadan sonra hissediliyomus  :love9:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

KONYALI

benım ilk bebeğim ve 19.haftada hıssetmeye baslamıstım tekmelerını..anlatılmaz bır duygu bana o zaman içinde balık yuzuyormus
gıbı hıssedeceksın dıyorlardı ama öle bişi değil...bambaska bır duygu...sımdı 34.haftamızdayız hareketlerı canımı yakıyor artık...
bazen hareketlerınden uyuyamıyorum gecelerı...ama annelık herseye değer

aygulse

biz 2 gün sonra 18 haftalık olacağız insallah bebişim erkenden hissettirir,sabırsızlanıyor insan

Lă_Tăhzen!

20.haftamdan sonra hıssetmeye basladım

benım kızım cok tembeldı ilk önce kelebek kıpırtısı gıbı kıpırtılar daha sonra daha kuvvetlı tekmeler ama cok nadır oluyodu cogu kez hareket etmıyor dıye doktora falan gıtmıstım ultrasona gırmeden ıcım rahat etmezdı :D

aygulse

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 28 Ağustos , 2011, 17:30:54

benım kızım cok tembeldı ilk önce kelebek kıpırtısı gıbı kıpırtılar daha sonra daha kuvvetlı tekmeler ama cok nadır oluyodu cogu kez hareket etmıyor dıye doktora falan gıtmıstım ultrasona gırmeden ıcım rahat etmezdı :D

kızlar yoksa tembelliği seviyorlarmı,benim kızım ne yapacak bakalım,bekliyoruz tekmeciklerini :k06:

hümeyra_t_e

ben tam olarak 20. haftamda hissetmiştim okadar güzel bi duygu ki

karapnr

20. haftada hissetmeye başladım, ama son 2-3 haftadır tam anlamıyla hissediorum herşeyini  :love9:

Ezocan84

18+ dan sonra hissetmeye basladim ama kelebek kipirtisi gibi, hareketlerini emin olarak 20+ da hissettim  :love9:

Ezocan84

Alıntı yapılan: karapnr - 28 Ağustos , 2011, 22:57:00
20. haftada hissetmeye başladım, ama son 2-3 haftadır tam anlamıyla hissediorum herşeyini  :love9:

seni anliyorum canim, benim göbegimde artik sekilden sekile giriyor, resmen hamur gibi yoguruluyo, cok tuhaf ama güzel bir duygu ama göbegim seklini bazen cok komik buluyorum :ehi:

karapnr

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 28 Ağustos , 2011, 22:59:45

seni anliyorum canim, benim göbegimde artik sekilden sekile giriyor, resmen hamur gibi yoguruluyo, cok tuhaf ama güzel bir duygu ama göbegim seklini bazen cok komik buluyorum :ehi:

:k06: aynen benim de göbeğim canlanıp duruyo, arada kafasını da hissediyorum yukarıda hep koca kafamız  :k06:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: aygulse - 28 Ağustos , 2011, 17:38:25

kızlar yoksa tembelliği seviyorlarmı,benim kızım ne yapacak bakalım,bekliyoruz tekmeciklerini :k06:

BİZİMM KIZ ANNE KARNINDAYKEN RAHATLIGI TEMBELLIGI SEVIYODU ILK 1 YILDA COK MULAYIM BI COCUKTU AMA 12.AYDAN SONRA BI COSTU TAM COSTU MASALLAH DURDURAMIYORUM  :k06:

Ezocan84

Alıntı yapılan: karapnr - 28 Ağustos , 2011, 23:07:13
Alıntı yapılan: Ezocan84 - 28 Ağustos , 2011, 22:59:45

:k06: aynen benim de göbeğim canlanıp duruyo, arada kafasını da hissediyorum yukarıda hep koca kafamız  :k06:

evet ya kafasi omuzlari hep hissediliyor.. bazen karnimin tek tarafina gidiyor, diger taraf bombos, yamuk bir karnim oluyor ya, kalabalik bir ortamda oldugu zaman kapatiyorum  :laughing7:

Ezocan84

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 28 Ağustos , 2011, 23:08:19
Alıntı yapılan: aygulse - 28 Ağustos , 2011, 17:38:25

BİZİMM KIZ ANNE KARNINDAYKEN RAHATLIGI TEMBELLIGI SEVIYODU ILK 1 YILDA COK MULAYIM BI COCUKTU AMA 12.AYDAN SONRA BI COSTU TAM COSTU MASALLAH DURDURAMIYORUM  :k06:

eee annesi artik, yürüyüp kosabiliyor, tabiki cosacak, keyfini cikaracak yapabildiklerinin.. bol bol parka götür atsin enerjisini

susanna

bende çok erken hissettim kızımın hareketlerini maşşallah ilk zamanlardan beride fıkır fıkır  :occasion5:
heleki bu son ay iyice güç denemesi yapar oldu bana öyle hareketliki şaşırıyorum okadarcık yerde nasıl bukadar buyuk hareketler yapabılıyo dıye   :dontknow:

bakalım doğunca nasıl bi bebek olacak benim bal kızım :love7:

gökkusağı

Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥