Anne Karnındaki Bebek Kaçıncı Haftada Hissediliyor

Başlatan sedefsahin, 13 Mart , 2009, 17:07:43

« önceki - sonraki »

**Gül**

Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 26 Temmuz , 2010, 13:44:00
AMİİİN CANIM ben de artık iice sabırsızlanıyodum niye hissetmiyorum diye dmekki zamanı oluyo inşallah en kısa zamnda hissedersin tatlım
tesekkur ederim insallah. Iste insanogluyuz ya once hamile kalsaydim diye telaslaniyoruz sonra bebisi gormek icin sonra kipirtilar surekli bir bekleyisdeyiz iste. Napalim bekliyoruz. ama her ani ayri guzel
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Bende 2 Hafta once hissetmeye Baslamistim, 16. Haftada, cok hafif kipirtilar hissediyordum,
bir hafta sonra dahada belirgin oldu, 17. haftadan beri de maasallah Tosun Pasam iyice hissettiriyor kendini kizlar  :love9:
simdide 18+2 cok hareketli bebisim, ustelik ilk bebegimi erken hissetmis oldum..

****SeRaP-27****

bende 16. haftamda hissetmiştim ilk çok güzel bi duygu şimdi 31 haftalığım miniğim yakında ayağını çıkarıverecek karnımdan  :ehi:  :ehi:
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

gülfer

Alıntı yapılan: ****SeRaP-27**** - 27 Temmuz , 2010, 11:37:09
bende 16. haftamda hissetmiştim ilk çok güzel bi duygu şimdi 31 haftalığım miniğim yakında ayağını çıkarıverecek karnımdan  :ehi:  :ehi:

:ehi: :ehi:

aynen ya bende ilk 16 haftalıkken çok sert bir tekme yedim sonra hafif hafif kıpırdadı bi ara durdu

sonra 25 haftalıkken karnıma baktığım zaman görmeye başladım ve şimdi 33+5im karnıma bakıyorum sanki içimde horon tepiyo  :ehi: :ehi:

Balböceği

16. haftada erken diyordum demek sizde hissettiniz  :ehi: :ehi: :ehi:
simdi gozluyommki yine oyle oynasin diye oynamiyor  :k06:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Bazen içimde bir canavar varmis gibi oluyor  :ehi: :ehi: :ehi:
biraz daha buyusun organlarimla top oynar heralde Bal oglum  :ehi: :ehi:

****SeRaP-27****

ben videoya çekçem hareketleri  :k06: çünkü doğduklarında o hareketler çok özleniyormuş özledikçe bakarım artık allah nasip ederse de büyüyünce ona gösteririm bak napıyodun karnıma diye  :ehi:  :ehi:

elif35

Alıntı yapılan: Aysenur&Minik-Prensi - 27 Temmuz , 2010, 13:52:33
Bazen içimde bir canavar varmis gibi oluyor  :ehi: :ehi: :ehi:
biraz daha buyusun organlarimla top oynar heralde Bal oglum  :ehi: :ehi:

siz gelin bir 35 haftadan sonrasına o zaman görün hareket tekme neymiş karnınız şekilden şekile giriyor kendin bile şaşırıyorsun  :k06: noluyo len içerde diye  :k06:

Lă_Tăhzen!

özlüyorum bazen o kıpırtıları hareketleri : :D

CeRoXiMo

28 Temmuz , 2010, 01:48:06 #249 Son düzenlenme: 28 Temmuz , 2010, 01:51:18 CeRoXiMo
Alıntı yapılan: ****SeRaP-27**** - 27 Temmuz , 2010, 15:15:52
ben videoya çekçem hareketleri  :k06: çünkü doğduklarında o hareketler çok özleniyormuş özledikçe bakarım artık allah nasip ederse de büyüyünce ona gösteririm bak napıyodun karnıma diye  :ehi:  :ehi:
Kesinlikle videoyu hazırda tut, bizim kuzu bu videoda  34 haftalık pıtır pıtır hareket ediyor:)
VİDEOYA BURADAN BAKABİLİRSİN  http://www.dailymotion.com/video/xe2pvv_kypyrcan-kyzym_webcam

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ay maşallah cerencim
çok etkilendim videodan
1 ay sonra o kıpırdayan eller ayaklar yanında olacak ay ne güzel

özlem_efe

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 28 Temmuz , 2010, 01:48:06
Kesinlikle videoyu hazırda tut, bizim kuzu bu videoda  34 haftalık pıtır pıtır hareket ediyor:)
VİDEOYA BURADAN BAKABİLİRSİN  http://www.dailymotion.com/video/xe2pvv_kypyrcan-kyzym_webcam

cok  güzel walla  alahım bızede nasıp etsın  bu duyguları ellerıne saglık vıdeo süperrrr olmuş

****SeRaP-27****

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 28 Temmuz , 2010, 01:48:06

çoookkk tatlııııı kesinlikle çok güzel bi anıı maşallah kızına canım

esra26

oyyyy ne güzel bi video olmuş bayıldım yaa ne kadarda belli oluyo inşallah o günlere bizde geliriz şimdiden heycanlandım  :D

esmerim0608

AYYYY VİDEOYU İZLEYİNCE BENDE COK HEYECENLANDIM ALLAHIM BANADA NASİP ETSİN BENDE BİRAN ÖNCE BEBEĞİMİ HİSSETMEK İSTİYOM DAHA 14 HAFTALIĞIZ...:))))