Anne Karnındaki Bebek Kaçıncı Haftada Hissediliyor

Başlatan sedefsahin, 13 Mart , 2009, 17:07:43

« önceki - sonraki »

ĸﻪгﻪოεl

ĸﻪгﻪოεl

Ynt: (Konu Yok)
« Gönderilen: ĸﻪгﻪოεl : Bugün 13:14:28 » Alıntı Yanıtla Sil   

--------------------------------------------------------------------------------
esimi bosaltamıyorum neyaptıysam orgazm olamıyor bi kadın nerelerinden etkilenir siz bilirsiniz

mert_koc bugun üye olmuş kusura bakmayın bunu gonderdım  :cussing: :cussing:

мiŁenα.

canım emıne hanıma mesaj at ...

sonra profıl-ozel mesaj ayarlarından bu kısıyı engelle :(

tovbe tovbe pıslık  :violent1:

:love9: :love7: :love9:

mavibalon

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 02 Aralık , 2009, 12:18:38
Alıntı yapılan: ĸﻪгﻪოεl - 02 Aralık , 2009, 12:02:31
Alıntı yapılan: mavibalon - 02 Aralık , 2009, 11:23:14
Canım bebek yorulunca benimki de hareketlerini azaltıyor.
Vücudumuzda yorgunlukla ilgili hormon salgılanınca onlar da dinleniyormuş.
Üzülme hareketleri azaldı diye.
Ben karnımı sallıyorum hareket etmiyo diye hemen hareketleniyo. :ehi:

AY CANIM MAVİ BOLAN BİZDE SALLAYALIMMI NE ALEM SIN KARNINIMI SALLIYON KIZ  :toothy10: :toothy10:

Hareket etmeyince sallıyorum valla uyansın diye.  :toothy10: :toothy10:

allah ıyılıgını versın sallanırmı kız karın :ehi: :ehi:

..BahaR●●

ayy ne zevk alıorlarrr böyle şeyler yazarak terbiyesizlerr....  :violent1:

ULUDAĞ

BENDE 20+2 HAFTALIK HAMİLEYİM DAMAR ATMASI GİBİ OLUYOR TAM HİSSETME YOK DAHA BU ARADA  CİNSİYETİ KIZ DURU OLACAK ADIDA ALLAH NASİP EDERSE ÇOK MERAK EDİYORUM YAAA

alev85

ya arkadaslar bisi sorucam,

Bugün ilk defa bebisimin hareketlerini hissettim galiba ama bana biraz aci verdi. sanki icime azicik azicik igne batiriyorlarmis gibi ( ama cok abarti bi aci degil ) 5-6 saniye kadar sürdü. emin olamadim. bu normalmi ve sizce bebegin hareketlerimi ?

Bu arada 17. haftadayiz... ????

мiŁenα.

canım hıssedebılrısın ayın musaıt...ama batma acıma gıbı deıl ya daar atması baloncuk patlaması gıbı :laughing7: ;D

:love9: :love7: :love9:

kiraz

17. haftadayken bagırsaktaı gazmı bebek kıpırtısımı dıyodum.actım kanımı ızledım bı sure...etımın bı tekmeyle hareket ettıgını gorunce kuşum ben senı yerım dedım :love7: :love9: :love9: :love9:

kız geliyor kız!!

mavigece

13 haftalık hamileyim bebeğin hareketlerini ne zaman hissedeceğim arkadaşlar yardımcı olurmusunuz. sizler ne zaman hissettiniz........

✿sweet_sweet✿

canim 16.haftadan sonra yavas yavas hissetmeye baslarsin ilk hissettiginde boyle icinde bir kusun kanat cirpmasi gibi oluyor daha biraz zamanin varr ben 18.haftamdan sonra basladimm hissetmeyee.. bebeginin kaslari gelistikcede vuruslarini daha sert hissedeceksinn..

SiRiNe

doktorlar ilk gebelikse biraz gec hissedilmesi normal diyorlar benim bu ilk gebeligim haraketlerini tam olarak 21 haftalikken hissettim=)

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

16 haftalıkkenn ufak ufak hareketleri oluyodu günde 1 kere bazen hiçç şimdi 18+5 oldukk şimdi yeni yeni tam olarak hissetmeye basladımm
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

elif35

ben 17 haftalıkken ginde 1-2 defa belli belirsiz hissediyordum şimdi 19 haftalık oldum net hissediyorum dışarıdan bile belli oluyor vuruşları 5-6 hafta sonra sende hissedersin az az

ponçik

15 Mart , 2010, 14:19:24 #149 Son düzenlenme: 15 Mart , 2010, 14:21:09 g10ca
konuya buradan devam edebilirsiniz  :icon_thumright: teşekkürler

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,5816.0.html