kızlar boş keseymiş

Başlatan betüs26, 13 Mart , 2009, 01:47:56

« önceki - sonraki »

betüs26

zaten belirtiler tamamen aynı oluyor hamilelikle  birebir hemde  zaten boşsa niye üzülücez ki falan de sen eşine bebek yok ki içinde diye mantıklı açıklamalar yaparsın bak onu her iki şeye de alıştır ama özellikle olumsuza alıuştır ki çok üzülmesin sen tenkin edebilirsin onu güzel şeyler olursa süpriz olsun ki inşallah bitanem ama boş çıkarsa şaşırmasın hazırlıklı olsun allah yine verir canım kaç yaşında ve kaç yıllık evlisin melek pelin sen

efsane

kislar olcakla olcege care yoktur duanin acamayacagi kapi yoktur herkes sabarinin mukafatini elbette bigun alicak cikmamis candan umut kesilmez siz yeterki rabbimize bol bolo dua edin inanain ki b ben inanaiyorum rabbim hayirlisini nasip eder
ben sahit oldum buna ve uzuldume cok uzuldum rabbim cumlemize saglikli hayirli evlatlar nasip etsin betulcum inseallah senin icin 786 besmeli serif okuyacagim rabbim izin verirse

betüs26

Lale24 çok sağol canım allah senden hepinizden razı olsun allahseninde ne muradın varsa versin inşallah tez zamanda hayırlısıyla bebiş versin rabbim sanada isteyen herkeze de nasıl 786 adet besmele mi çekicez başka şekildemi  bende yaparım nasipse

melek_pelin

canım ben de kürtaj oldum dün artık hamile değilim :(

betüs26

ya canım kıyamam sana ben ,ama bak üzülme kuzum hayırlısı böyleymiş bize onlar nasip olmadı ama rabbim inşallah en kısa zamanda verir bebişlerimizi dua edelim birbirimiz ve hepimiz için nasıl geçti peki canım genel anestezi mi aldın şuan ağrın varmı kanaman olucak bir müddet zaten hiç üzülme tamam mı; doktorunla konuştun mu ara ver falan yada başka birşey söyledimi ? güzel bir şekilde dinlen ruhen ve bedenen keseler boştu bebek yoktu öyle düşün keşke böyle olmasaydı ama nasip iştew :'( nedenini açıkladımı sana bundan sonra yumurta takibi yapıcaz dedi benimki sağlam bir döllenme için.tekra çok geçmiş olsun allah birdaha yaşatmasın bize de ve hiç kimseye :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

melek_pelin

Alıntı yapılan: betüs26 - 18 Mart , 2009, 14:13:57
ya canım kıyamam sana ben ,ama bak üzülme kuzum hayırlısı böyleymiş bize onlar nasip olmadı ama rabbim inşallah en kısa zamanda verir bebişlerimizi dua edelim birbirimiz ve hepimiz için nasıl geçti peki canım genel anestezi mi aldın şuan ağrın varmı kanaman olucak bir müddet zaten hiç üzülme tamam mı; doktorunla konuştun mu ara ver falan yada başka birşey söyledimi ? güzel bir şekilde dinlen ruhen ve bedenen keseler boştu bebek yoktu öyle düşün keşke böyle olmasaydı ama nasip iştew :'( nedenini açıkladımı sana bundan sonra yumurta takibi yapıcaz dedi benimki sağlam bir döllenme için.tekra çok geçmiş olsun allah birdaha yaşatmasın bize de ve hiç kimseye :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

sağol canım kanamam dün çok vardı bugün azaldı ilaç verdi 3 çeşit heralde ilaçlar azalttı kanamayı, baya bi sancım var şu an ama yatmaktan çok sıkıldım bi nete bakıyım dedim, ağrı kesici içtim fayda etmedi napalım hayırlısı, doktorum en az 2 ay korun dedi, zaten hamilelikte baya kilo aldım şiştim kiloları verip kendimi toparlamam lazım Allah inşallah ikimize de hayırlı evlatlar verir zamanı gelince

efsane

gecmis olsun rabbim sonrakine saglik versin yiycek ekmegi yokmus uzulme canim sen simdi dinlen her iste vardir bi hayir rabbime emanet ol betus26 canim ben senin icin okudum 786 besmelki cektim canim rabbim kabul etsin :amin: :amin: