Yüzüklerini takmayan evliler....

Başlatan precy, 12 Mart , 2009, 00:35:13

« önceki - sonraki »

gezegen

bence yüzük simgesel birşey olsa da takılmalıdır. O yüzük kişilerin birbirien bağlılığını gösteren bir takı alelade birşey değil yani. Ayrıca farketmişsinizdir anneannelerimiz dedelerimiz yada annelerimiz hiç çıkarmazlardı yüzüklerini hiçbirzaman. Hep parmaklarında olurdu. Bence bu çok güzel birşey. Misal dışarı çıktınız bir sevgili gibi mi görünmek istersiniz yoksa evli olduğunuz bilinsin mi istersin. Ben evli olduğum bilinsin isterim. Çok garip ama bizde tam tersi bir durum yaşanıyor. Genelde erkekler takmazlar alyansı ama benim eşim bir tek gece yatarken çıkarır sabah hemen takar parmağına hiç unutmaz ilk başlarda o da rahasız oluyor hep oynuyordu yüzükle ama alıştı ve ben hiç zorlamadım. Kaldı ki ben unutuyorum çoğu zaman alyansımı evde. Çıkarıyorum akşam sabahta unutuyorum mesela bugünde unutmuşum ama eşim görmedi neyseki yoksa çok kızıyor.

CixY

Yüzük takılmasından yanayım bende..O takmayınca bende aynı şeyi söylüyorum,bende takmam ozaman diye.
Hiç bi zaman çıkarmam parmağımdan.
Çıksa bile iz yaptı  :k06:

KybeLe

Ben takıyorum hiç çıkarmıyorum. Eşimde sağolsun bir kere çıkardığını görmedim  :nazar: :nazar:
Oğluşuuumm :)

öslem

valla bende yüzüğümü çıkarmam kocişte. ne bilim yaa onun parmağında yüzüğümüzü görmek benim hep hoşuma gitmiştirrrrr  :love9: :love9:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

handan

evlendiğimden beri herse alyans alıyoruz. ama bu sene artık almadık ve takmıyoruz.
alyansa para vermekten bıktık  :BangHead:
çünkü hersene kilo alıyoruz ve alyanslarımız olmuyor  :BangHead:

walla takmıyoruz ikizmizde, ama rahatsız değiliz bundan.
gönüller bir olsun  :ehi:

lalezar

nişanlıyken 2 kere kaybetti yüzüğü benimki yenisini aldık hep en sonunda ben takamam dedi de almaktan kurtuldum.Ellerini nerde yıkarsa yüzüğü orda bırakıyordu çünkü...
yani evleneli 7 yıl oluyoo 3 yıl da nişanlıklık nerdeyse 10 yıldır yüzük takmıyoo :'(
ama hele ben bi takmayı unutayım bana sinir oluyoo :ehi: :ehi: :ehi:

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

kişileri birarda tutan sadece yüzük değildir.evden kıkıp yüzüğünü cebine atanları duydum ben. önemli olan yürekten bağlımısın işte o

oozge

blıorum onları  ebruli ya ne ıgrenc kısılıklerdır
yuzuk cıkar capkınlık ya

öslem

Alıntı yapılan: ebruli - 07 Mayıs , 2009, 20:06:23
kişileri birarda tutan sadece yüzük değildir.evden kıkıp yüzüğünü cebine atanları duydum ben. önemli olan yürekten bağlımısın işte o

bunlar direk iğrenç kişilikler işteee. eşlerini kandrdıklarını zannediyorlar. aslında o sal.. kendi kendini kandırıyor.
aaaa buarada bide ben yüzüğümü çıkarmam asla benimle bu şekilde yaşasın diyipte eşini aldatanlarıda gördüm ben  :violent1: :violent1:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: ebruli - 07 Mayıs , 2009, 20:06:23
ya cok kötü bişeyy yaa bu olaylar cok oluyooo  :violent1: :violent1: :violent1:

benim eşimde işi geregiyle takamıyo pazartesi günü bana verir karıcım malum takamıyorumm ben alırım cumartesi günü işten gelince kendi ister ver takım diye veririm takar  :love9:
bende zaten elimi yıkarken cıkarırım hafta içi eşim takamasada ben takarımm seve seve hemdee  :love3:  :love9:

tabi ki önemli olan yüzük değil önemli olan kalplerin bir olması  :love9: :love9:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

BEYAZ_KELEBEK

valla bizde takmıyoruz.ben ilk olmuyor diye çıkardım sonra yenisini aldım ama alışmışımya takmamaya uğraşmadım eşimde başta takıyord ama ne bilim bıraktık ama çokta takıntı yapmıyorum.takılmas daha güzel olabilir ama yani önemli olan aradaki paylaşımdır bence.

oozge

YA BEN TAKARIM ZATEN KESINLIKLE SUANDA BILE CIKARMIYORUM YENIYILDA ALDIGI YUZUGUMU  :love9:
EVLENINCEDE CIKARMAM ALYANSIMI
AMA O TAKMAZ EMINIMM BUNA.
SEVGISINI GOSTERSIN ILGISINI-SAYGISINI GOSTERSIN SADAKATLİ OLSUN
YUZUK TAKMASADA OLUR BEN TAKARIM ONUN YERINE.
HATTA ONUNKINI SATIP BNM ALYANSI DAHADA GUSEL ALABILIRZ  :k06:

havuç anne

yüzüklerini  takmayanlara   gıcık  oluyorum

böyle  şeylere  hiç  gelemem   doğrusu   sonucunda  oda  evliliğin  bir  temsili

bekar  kalmak  istiyorsa  takmasın
ALLAH HERKEZE  HAYIRLI SAĞLIKLI SIHATLI EVLATLAR DOĞURMAYI NASİP ETSİN İÇİNDEN BENİDE AYIRMASIN...

мiŁenα.

bence yuzukk okadar onemlı deıllll......
yusugu takıptaaa ıs cewırenler var......allah dusman basına. vermesınn....
esınle gonuller bır olsun yuzuk onemlı deıll ..
ama yınede parmagında gormek olması ınsanı mutlu ederrr :love9: :love9:

:love9: :love7: :love9:

mayra

SELAM KIZLAR BEN DE BİR İKİ BİŞİ YAZAYIM BARİİ
BEN DE SİZLER GİBİ ALYANSIN ÖNEMLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜRDÜM..
AMA ŞİMDİ BAKIYORUM DA SADECE SEMBOLİK BİR ŞEY..
TAKILMASINDAN YANAYIM YANLIŞ ANLAŞILMASIN..
İŞ ORTAMINDA BİLE KARŞINDAKİ ADAMIN EVLİMİ BEKARMI OLDUĞUNU
BİLMEK RAHATLATIYOR İNSANI..TAKIP TAKMAMAK TA HER KEZ ÖZGÜRDÜR..
AMA HER NE KADAR GÜVEN OLSADA, EVLİLİK İÇİN BİR SEMBOL OLSADA
TAKMAK GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM..BENİM EŞİM EVE GELİNCE ÇIKARTIR VE SABAH İŞE
GİDERKEN HEMEN TAKAR..BEN DE ZATEN GECE-GÜNDÜZ ÇIKARTMAM..
AMA BAŞKA BİR ŞEY TAKACAKSAM O ZAMAN ALYANSIMI ÇIKARTIRIM..
ALIŞINCA ELİNDE BİR BOŞLUK GİBİ OLUYOR..
YADA EŞİM YANIMDA DEĞİLMİŞ GİBİ HİSSEDİYORUM..(ALLAH EKSİKLİĞİNİ GÖSTERMESİN)
AMA EŞİM TAKMAM BEN BUNU DESE ONU ANLARIM..
ZORLAMADA YAPMAM..
BİR YÜZÜK DE BAĞLAMIYOR EVLİLİĞİ.......
ALLAH KORUSUN TAKAN DA YAPIYOR YARAMAZLIK TAKMAYAN DA KIZLAR..  :toothy10: