29 Nisan , 2024, 06:04:21

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

Pastalarım

Başlatan n_e_s, 11 Temmuz , 2007, 16:38:01

« önceki - sonraki »

n_e_s

Teşekkürler arkadaşlar :)

Evet ben yaptım bunları hem hobim hem işim :) Ek iş olarak arada sırada gelen siparişler oldukça yapıyorum pastaları. Sitemin adresini vermek isterim ama reklam yapıyorum diye ceza almak istemem :)

ღ°cerenay.♥.

bence verebilirsin ,sakıncası olduğunu sanmıyorum.
hem bakarız pastalarına bol bol :hungry:

burcu-emir

pastalarına bayıldım.bu kadar güzellerini gerçekten görmemiştim,ellerine sağlık web adresini bizimle paylaşırsan sevinirim  :flowers:

Tebessüm :)

nes ellerine sağlık, hepsi harika görünüyo pastaların. :flowers: sen hangi şehirdesin? oğlumun ilk yaş gününe 4 ay kadar var ama şimdiden bakıyorum  pasta modellerine. ben 1 şeklinde istiyorum ama bakalım, araştırıyorum daha. ;) bir de bir pastanda ganaj kullandığını yazmışsın, ganaj ne oluyo?

esra_yesiloz

n_e_s harika bunlar yaa maaşallah böyle hobin olması ne kadar güzel çok beğendim yaa  :flowers:

burcu-emir

sayfalara baktım.muhteşem valla,ağzım açık kaldı tebrik ediyorum seni neslihan  :flowers: bende ayşegül gibi merak ettim neredesin?

n_e_s

Teşekkür ederim arkadaşlar beğenmenize sevindim :)

Ben istanbul anadolu yakasındayım.

Ganaj. Çikolata ve Süt kreması ile hazırlanan bir  krema. Ben genelde ganaj kullanıyorum. Hafif oluyor ve çok lezzetli oluyor.

aslı

n_e_s valla pastalar süper ötesi bu kadar değişik pastalar görmemişimtim.  Eline sağlık...

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Ayy sen niye izmirde değilsin yaa süper pastalar bunlar  gerçektende çok değişik bayıldık tüm kızlarla...(Sipariş versek İzmire gelmezmi  diyoruzz  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:.)

Emine

Evet ya İzmire istiyoruzzzz.  :hello2: Şubeniz var mı İzmir de  ::)

irem eren

bunları yemeye kıyamazki insan muhteşem gözüküyo. :nazar:

ARMAĞAN

BİRAZ ÖNCE VERDİĞİN ADRESLERİ İNCELEDİM HEPSİ SÜPER VALLA. BAYILDIM YA. ÇOK İSTERDİM BENDE BÖYLE GÜZEL PASTALAR HAZIRLAMAK. AMA ELİMDEN GELDİĞİ KADAR. ELLERİNE SAĞLIK CANIM.

ilknur

çok güzel valla süper bır sey bunlar tebrık ederım bu kadar becerıklılık  bravoo :hello2: