Aşılama İle İlgili Paylaşım Sayfası

Başlatan n_e_s, 11 Temmuz , 2007, 16:17:07

« önceki - sonraki »

hacer ky

internetten okuyorum kimin tutuyormuş kiminin tutmuyormuş allah büyüktür inşallah hayırlısı olur

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: hacer ky - 14 Temmuz , 2010, 15:32:44
bende ağustosta olacam canım rapor çıkmasını bekliyoruz bizde
ALLAHIM YARDIMCIMIZ OLSUN ARKADAŞIM.İNŞLH HAYIRLISIYLA TUTAR.BENDE ÇOK ARAŞTIRDIM
KİMİSİNİN TUTUYOMUŞ KİMİSİNİN TUTMUYORMUŞ.İNŞLH BİZİMKİ TUTANLARDAN OLUR. :amin: :amin: :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

hacer ky

inşallah canım inşallah şimdi eşime keçiboynuzu kürü yapıyom doktor dedi 1 tane hareketli sperm bile yeter dedi

✿گสЯเ_ќĮż✿

CANIM BU AŞILAMA ZATEN TAMAMEN EŞLERİN SPERMİNE VE DR.UN İNSİYATİFİNE KALMIŞ BİRŞEY.ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN :amin:

hacer ky

birde benim kanal birtanesi kapalı ama doktor aşılama için problem değil dedi doğal yolla bile hamile kalan varmış tek kanal açıksa

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: hacer ky - 14 Temmuz , 2010, 15:40:44
birde benim kanal birtanesi kapalı ama doktor aşılama için problem değil dedi doğal yolla bile hamile kalan varmış tek kanal açıksa
EVET ARKADAŞIM TEK KANALLA HAMİLE KALAN ÇOK OLUYOMUŞ.ARAŞTIRIKEN OKUDUM BENDE :laughing7:

hacer ky

inşallah arkadaşım şu mübarek aylarda allah yüzümüze bakarda hamile kalırız :amin:

duygusay

arkadaşlar bende bugun aşılama yaptırdım.ılk önce klomen die bi ilaç kullanılıo 5 gun sabah akşam bıtınce dr.gıdıosunuz ne kadar büyüdüğüne bakıo eğer kıvama gelmişse çatlatma iğnesi vuruluyo ondan sonra dr.verdiği günde eşinizle doktorunuza gidiyorsunuz sperm verıo eşiniz onlar yıkanıp en hareketlılerı seçilıo ondan sonrada o spermler rahmınize gönderilio ondan sonrası da büyük allahıma kalıo kımının oluyo kımının olmuyo hayırlısı hepimiz için..

nil ecem

kızlar aranıza yeni katıldım mrb öncelkle..benm eşim klomen kullnıo sperm saysı ilk verdiğimizde 4 milyondu ve ileryen %15 di.2 kez sperm testi istedklernde ise sperm saysı 10milyn ve ilerleyen %20 cıktı dok ultrason istedi ve ultrasonda bi sorn cıkmadı varikoselde yok.suan dok eşime klomen verdi keci boynuzu kürü aldık arttrmak için tekrr bu ay sperm testi vercek.normal yolla ne kadar sansımız var bilgisi olan varmı.3 ay sonra olmazza asılama dedi kendi doktorum asılama genelde olumsuz sonuclanıyor anladıgım kadarıylaa..biri bana yardımcı olsun bu konuda deneyimi olanlarr ltfn

tuba_hkn

14 Temmuz , 2010, 18:49:51 #444 Son düzenlenme: 14 Temmuz , 2010, 18:51:25 tuba_hkn
normal  ilişkiden farkı yok gıbı gelıyr bana asılamnın  :icon_scratch: klomen zaten yumurtaları buyutur iğne de  catlatıyr sonra hergun ılıskı olunca  saglıklı saglıksız tum spermler ıcerde oldugu ıcın olacaksa zaten hamıle kalınır..yani bana faklı sadece yıkanması geldı yıkanınca  etkısı daha mı artıyr acep??   :dontknow:

Herkezin mutlu olmak için başka bir yolu varmış.Kendi yolumu çizdiğimde anladım....

hacer ky

ya kızlar bu aşılamada sadece yüzde 2 sans artıyormuş  :y25: :y25: :y25: internetten baktımda

DENİZGÖZLÜM81

umarım tutarda sende bebeğine kavuşursun buarada kızlar açık öğretim okuyupta hemde anne olan var mı bir kaç sorum olacaktı

hacer ky

sağol deniz gözlüm ben açık öğretim kamu yönetimi okuyorum hemde inşlah anne olacağım

DENİZGÖZLÜM81

benim seneye lise bitiyor şimdi hamile kalırsam bebeşim doğduğunda lise bitmiş ulucak inşallah üniversite düşünüyorum açıkta zorlanırmıyım sen zorlandın mı

hacer ky

deniz gözlüm hiç zorlanmıyorsun ben akşamları ders çalışıyorum işlerimi bitirdikten sonra ve be gündüzde çalışıyorumm