Aşılama İle İlgili Paylaşım Sayfası

Başlatan n_e_s, 11 Temmuz , 2007, 16:17:07

« önceki - sonraki »

..BahaR●●

EWT CNM KÜÇÜĞÜZ AMA NELERLE UĞRAŞIORUZ BAKSANA BİZİM YAŞIMIZDAKİLER OKUOR GEZİOR BİZDE NELERİN PEŞİNDEYİZ BİZ ÇABUK BÜYÜMÜŞÜZ   :ehi:

мiŁenα.

ewt canımm sen ısteyerek ewlendın dımııı :love9:

:love9: :love7: :love9:

мiŁenα.

ewet ya eltım ıstemıyodu hıc pes pese ıkı tamne oldu yaaaaaaaaaaaaaaaaaa :crybaby2:

ilkay

kızlar bu durum bence tamamen psikolojik 3gün önce bir arkadaşla görüştük 9 aylık bebişi vardı şimdi yine hamişmiş 10 günü geçmiş pozitif çıkmış kız inanılmaz aglıyodu ben istemiyorum diye bizde hamiş olmak için şekilden şekile giriyoruz yine olmuyo hayırlısı tabiki bişi demiyorum ama kesinlikle pisikolojik bir olay oldugunu düşünüyorum

мiŁenα.

ya cıdden ole canımmmm  aglamak fayda olmuyo dr dedı zaten stres bı problem yokk bole yaparak zaman asımına ugratıyosun okadar dedııı :-ooo

мiŁenα.

yaaa  onlara kolay gelıyo ama ınsan ıster ıstemez takıyor kafaya yaaaaaaaaaaa :caca: :caca:

мiŁenα.

yanııı :cussing:dr kolay gelıyo sanırsamm :binkybaby:

hilal hfaf

aysecim bende catlatma yontemiyle tedavi gordum bu ay.doktorum aşılamada çatlatmada aynı sonucu verir dedi..sabret azcık daha sonuc aynı ise neden acı çekesin..allah kulunun ısrarla dua etmesini beklermiş.hem tedbirini al hemde dua ederek takdiri allaha bırak..rabbim versin insallah.heleki sorun eşinde ve sende yoksa olur vakti saati gelmemiştir.

мiŁenα.

bılmıyom tatlım bakalımm ne olc akk sen nasılsınn :opucuk:

..BahaR●●

Alıntı yapılan: •°¤*(¯`°(m)(ð¥$€)(m)°´¯)*¤°• - 05 Mayıs , 2009, 12:09:34
ewt canımm sen ısteyerek ewlendın dımııı :love9:

kız severek evlenmesem ne işim olurdu 17buçuk yaşımda evlilikle kudurdum evlencem die ne halt vardıysa :D sendemi severek evlendin....?

мiŁenα.

ewettt benımm ababm vermedı okıcak dedı ama ben ısrar ettımmmm.............ve 20 gun babam benle hıc konusmadıı sıldımm eger ısterse dedı ve 20 gun sonunda ınsafa geldı gelsın tanısalkım dedı cagırdımm babam megerseee ozamanlar acıktımm ve hıppı tarsındaydımmmm babamm sanmıs ole bırını getırcemmm ama baktıkı olgun beyfendıı ısı gucu olan bırııı soz yapalımı kabuıl ettı sonrası geldıııı bende 18 ıme gırdımm 3 aya sonra ewlendımmm..hem lısede bıttııı...ole yanııııı amaaaaa cok dırendım esımle mutluyum  ıyıyım ama keskeee kesskkeee okusaydımm derslerım cok ıyıydıııı cok basarılıydım ama okumadımm 2 yıllık hakkkım vardı unv 4 yılııı haylı haylı alırdım ama olmadııı :y25:

DENİZLİ

AYŞECİM YİNE KENDİN BİLİRSİN AMA EVLİLİGİNİN BİRAZ TADINI ÇIKAR.ÇÜNKÜ UYGULANAN TEDAVİLER COK YIPRATIYOR İNSANI.YANİ ŞUAN 27 YAŞINDAYIM AMA RUHEN COK YIPRANDIM.BENCE BİRAZ DAHA BEKLE.BAKARSIN NORMAL YOLLA 2010 DA ANNE OLMUŞSUN. :flowers:

мiŁenα.

can yine cannnn

can dediklerim....

мiŁenα.

yaptırdım bebem ıgnemı dun aksam acılısıda yaptık bakalım hayırlısı :basardim: