ANNE OLMAK İSTİYORUMMMMM !!!

Başlatan °♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°, 11 Mart , 2009, 08:19:58

« önceki - sonraki »

fıstık

Hayatım yumurtlama ilk adet gününden itibaren 12-18. günler arası

Ama belki bi ihtimal olabilir

Eğer sağlama almak istiyosan bugünlerde bikaç deneme daha yapın :k06:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

yok ya aksilik ya su anda bebek yapmaktan vazgectim  :ehi: tam vazgecmişken birdaha bi zaman yapmak istemıyorum su 2 gunde alıstırdım kendimi su anda hamile oldugumu dusundugum zaman guvensizlik olusuyo kendimde hiç böyle olmamıstı  :-ooo

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

tılsım

canım kendinizi hazır hissettiğinizde çocuk yapın sende eşinde hazır olmadan olunca zorlanırsınız biraz evlilğinizin tadını çıkarmalısınız bence zaten bi zaman sonra gerek duyarsınız bebeğe  :k06:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

dimi yaa haklısın yesimcim yaa  :muzz:  :muzz:  :muzz: ohh bee rahatladım saolun kızlar  cocukta yaparım karıyerdeee  :ehi:  :ehi:

fıstık

Yap canım yap

çocukta yap kariyerde

tılsım

tabiki denizcim biraz evlilğiniz rayına otursun bebişte olur kariyerdeee inş..  :muzz: :muzz: :muzz:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

destina

hoşgeldin canım aramıza ben nuran 2 sene 7 aylık evliyim ve 11 aydır çocuk istiyorum 20 yaşındayım. canım bir senen dolsun ama çokta beklemenin anlamı yok derim gene sana kalmış bişi.
hakkında hayırlısı olsun canım benim.
anne olmak istiyorum

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

merhaba nuran h.buldum :k06: inşallah allahım cok gzl bebeişler nasip eder guzel bir hamiş ve anne olursun en kısa zamanda gonlune gore versin allah.sanada banada isteyen herkese calısmalar basladınız mı peki hamile kadın mı  :nazar: :occasion14:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

bu arada bende 19 yasındayım....

destina

amin canım inşallah en kısa zamanda hamile kalırız. 11 aydır çocukk sahibi olmak için elimden geleni yapıyorum.
anne olmak istiyorum

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

evet cnm inş ya en kısa zamanda olur  :k06:  11 aydır denıyosunuz olmuyo mu tedavı falan mı goruyosun  :icon_scratch:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

gunaydın kızlar nasılsınız bakalım   :love7:  :hieyt:

destina

görünürde hiç birşeyimiz yok ama doktor beklemenin de bir  anlamı yok dedi tedavilere başlayalım dedi tamam dedim ve bu ay klomen kullandım ardından çatlatma iğnesi vuruldumm
ama malesef adet oldum bugün
anne olmak istiyorum

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°