28 Nisan , 2024, 16:00:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ANNE OLMAK İSTİYORUMMMMM !!!

Başlatan °♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°, 11 Mart , 2009, 08:19:58

« önceki - sonraki »

tılsım

denizcim rica ederiz bizler hep burdayız birbirimize destek olmak için burdayız arkadaşız biz sadece sanal değil baya alıştık birbirimize  :opucuk:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

evet tılsımcım yha gercekten sizlere o kadar cok alıstım ki 2 gun içinde  :hieyt: :hello2:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

gezegen

Denizciğim daha çok yenisiniz elbette korkunu anlıyorum çünkü bende de aynı korkulardan var bende seneye çocuk düşünmeme rağmen küçük bir sorunu büyütüyorum ve çocuk düşünmeye başladığımda sorunlar olursa diye endişeleniyorum ama şimdiden endişe etmekte yersiz zaman gösterecek herşeyi. Sen şimdi evliliğinin tadını çıkar ve eşini de böyle şeylerle kasma. İnan bana eşinde doğru zamanı ayaralyacaktır ve o zaman yani ikinizinde istediği zaman en doğru zaman olacak seninde için ferah olacak  :flowers:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

haklısın seda eren yaa yeni yeni anlamaya baslıyorum artık herseyı burda evet allah nasip ederse olur ne zaman isterse o zaman gelsin..gelsinde :) esimi cok kastım gercekten.dun aksam konustum onunla haklıydın dedim daha cok erken dedim ben bi anlık gaza geldim istedım bu kadar dedim ama içimde artık böyle soyluyo her seyın bi tedavısı var artık bu kadar uzulmemein faydası yok tam tersi zararı var bunlarıda sizleri tanıyınca anladım sevıyorum sizleri.... :flowers:  :love9:   :love9:

tılsım

denizcim bak böyle düşünmen çok güzel henüz çok yeni evlisiniz çünkü eşinede hak ver birbirinize destek olun şu günlerinizi gerginlikle geçirmeyin zamanı gelince allahın izniyle bebişiniz olur zaten aklını hiç takma bebek konusuna rahat ol mümkün olduğunca kendini eşininde hazır hissetmesi çok önemli o zaman keyfini yaşayabilirsiniz bebeğinizin

rahatlamana sevindim canım inanki  :muzz: :muzz: :love7:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

bende hayatımda hiç bu kadar rahat hıssetmemiştim kendimi artık takmıyorum cok guzel yaaa :love9:  :love9:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

bu arada ismin ne acaba tılsımcım  :love9: :love9:

tılsım

ohhh beeeeeeee o zaman  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

canım benim ismim yeşim 24 yaşındayım
:love9: :love9:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

tılsım

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

ya ben bişey sormak istıyorum yesım adet ve ilişkiyle ilgili sorsam ayıp olmaz heralde  :icon_scratch:  ???  :honk:

tılsım

denizcim sorabilirsin canım biz soruyoruz birbirimize böyle şeyler

fıstık

DENİZCİM mrb bende NAGEHAN

Aramıza hoşgeldin  :muzz: :muzz: :muzz:

Daha erken güzelim ya biraz evliliğinizin tadını çıkartın

Bebek düşüncesi erkekleri maalesef biraz kasıyo.Bizde 4 yıllık evliyiz,ilk 2 sene eşim hiç istemedi.

Ben onun hareketlerini takip ediyordum.Kimsenin çocuğunu kucağına alıp sevdiğini görmemiştim taki bu yaza kadar  :k06:

Hissettim zamanı gelmişti.Şimdi o kadar mutluki dört gözle bekliyo bebeğimizi.

Sabret canım oluruna bırak

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

h.buldum nagehan t.memnun oldum çok  :k06: benim eşimde aynı öyle işte yan komsum yeni dogum yaptı 2 aylıkken bebegını bana sevmeye bırakmaya baslamıstı özellikle ben gece esim gece eve geldiginde getırıyodum sevmeyı bırak bir defa donup bebegın suratına bile bakmıyo.cok uzulmustum cok ustune gittim artık bıraktım ama oluruna o ne zaman yapmak isterse senın dedıgın gibi o zaman yaparım.simdi yapıp keyfını tek basına cıkarcagıma o istedıgı zaman yaparım beraber cıkarırız hem yasımda buyumus olur  :ehi:  :ehi:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

kızlar ya ben sizle bişey paylascam.1 martta adet oldum 4 ünde bitti 8 indede ilişkiye girdik korunmasız.esim bosalıcagı zaman cıktı bi 10 saniye bekleyıp tekrar girdi ben bir anda farkına vardım bagırdım naptın sen cık dıye hani bi yerınde kalmıstır bulasır dıye.eşimde bana baktı ve guldu sende onu istemıyo musun dedi.adetlerım duzensiz zaten bundan bişey olur mu sizce biraz ayıp oldu ama kusura bakmayın artık yardıma ihtıyacoım var  :honk:  :love8: :toothy10: