27 Nisan , 2024, 20:11:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Oğluma yeni kardeş istiyorum.......

Başlatan fafa, 12 Mart , 2009, 19:23:39

« önceki - sonraki »

fafa

merhaba 7 yaşında bir tane oğlum var ama ben 2.ci bebek istiyorum ama 6 aydır uğraşmamıza
rağmen olmuyor buda beni çok germeye başladı. hata yaptığımın farkındayım fakat nedense
takmadan duramıyorum bende bir sorun yok eşimde'de peki neden?
bana destek olmanızı rica ediyorum Arkadaşlar....

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

fafacım hoşgeldin aramıza bence sorun tamda burda canım stres yapıyosun bu konuyu. tecrübeli bir anne olarak bence sabırlı olmalısın. Bu arada seni kimler yeni yılda hamiş olmak istiyor konusunada bekleriz. O sayfada güzel paylaşımlar yapıyoruz hem bebiş bekleyenler hemde hamiş arkadaşlar.linki gönderiyorum ordan ulaşabilirsin sayfaya

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,5267.new.html#new
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

кคг๔єlєภ ♥ ♥

evet fafacım beklıyoruz senıde aramıza..  umarım ıkıncı kez anne olmayı basarrsın

zehraab

fafacım kendini strese sokma canım, bir çocuğun olmuş bir tane daha neden olamasınki.yani daha önce hamile kalabilmişsin bu seferde olur mutlaka.ama herşeyde olduğu gibi burdada yapılabilecek en doğru şey stres yapmamak.mutlaka olur canım üzme kendini.ama istersen bi doktora görün derim ben.
bende hamilelik düşünüyorum ama daha birkaç ayım var hamiş olabilmek için.
ben 1-2 ay öncesinden doktora gidip tüm tahlillerimi ve tetkiklerimi yaptıracağım aslında benimde endişem var tekrar hamile kalmak konusunda inan.ama daha çalışmalara başlamadığım için şimdilik rahatım stres yapmıyorum ama o zamanda stres yapmıycam.sende stres yapma lütfen herşeyin başı stressssssssssssssssssss
hüzün olgunlaştırır............. kaybetmek sabrı öğretir...................

zelis

Alıntı yapılan: fafa - 12 Mart , 2009, 19:23:39
merhaba 7 yaşında bir tane oğlum var ama ben 2.ci bebek istiyorum ama 6 aydır uğraşmamıza
rağmen olmuyor buda beni çok germeye başladı. hata yaptığımın farkındayım fakat nedense
takmadan duramıyorum bende bir sorun yok eşimde'de peki neden?
bana destek olmanızı rica ediyorum Arkadaşlar....

fatmacim hos geldin canim ,
benimde 7.5 yasinda bi oglum var , bizde kardesi cok istiyoruz ama bi senedir ugrasiyorum canim , bu sure icinde 1 kere dusuk yaptim , oncelikle stresten uzak durmani tavsiye ederim , herseyi oluruna birak...

nesrin_beyza&berrin

merhaba hoş geldiniz.
benimde 6 yaşında kızım var. yazdan beri ikinci bebişi istiyoruz ama ha deyince olmuyor. Stres yapmamak lazım. yumurtlama tariflerini biliyorsan ona göre uğraş. germe kendini. Ben böyle diyorum ama bende stres yapmıyor değilim. Dra gittim herşey normal dedi. Birde troit testi yapmak istiyorum. Troit problemi olanlarda hamile kalmak zorlaşırmış. sen yaptınmı bu testi.İnşaallah isteyen tüm arkadaşların en kısa zamanda olur. :amin: :amin: :amin:

ceyloşş

merhaba arkadaşlar bende aranızda yeni sayılırım ama birkaç haftadır hepinizin yaşadıklarını ve yazdıklarını burdan takip ediyorum benimde 4.5 yaşında bir kızım var ve şimdi 5-6 aydır ikinci için uğraşıyoruz ilk çocuğumda zor ve ilaç tedavisiyle olmuştu sanırım buda öyle olucaktı klomen kullandım bu ay son adet tarihim 12 şubattı ve u an heyecanle beklemekteyim ama dün dayanamayıp test yaptım negatif çıktı acaba erkenmi davrandım ne zormuş ya