HAYATIMIZIN EN GÜZEL SÜRPRİZİ ECE DENİZ'İMİZ....

Başlatan aslio, 11 Temmuz , 2007, 13:48:34

« önceki - sonraki »

sevda

Canım benimm demek anneliğin hasreti bukadardııı ama yine iyi dayandın aşkım yaa ben olsam inan senin kadar dayanamazdım pazar günü eve çabuk geleyim diye bir hız yaptımki sorma sırf eve gelip yavruma sarılıcam diye allah bizi onlarsız bırakmasın onlarıda bizsizz yarabbim... :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

oozge

Alıntı yapılan: aslio - 24 Mart , 2008, 22:52:33
Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 24 Mart , 2008, 20:13:12
ayy wlla cok sevındımmmmm..hadı hayırlı yolculuklar sımdıdenn canımm... doya doya öp ecişiiiiiiiiiiiiii  kmbılır o nasıl ozlemıstır bırde .aayyyy o anı gozumde canlandırabılıorum wllaaaaaaa cokkk mutlu oldummm. :occasion16: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Sağol Özgecim çok teşekkür ederim.. Valla o anı bende hep gözümde canlandırıyorum.. Saatlerce öpeceğim minik yavrumu :k06:

tahmın edebılıorum wlla saatlerce opebılcegını hıc bıkmadan usanmadannn sbha kdr bıle opebılrsın bnce bnım ıcımden öle gecıo wllaaaaaa...e ee ece denızde sna yaptıklrını anlatmya calısır mutlu mutlu senı gorunce tabiii...
hadi bakalımmm yrnn yolcusun allh nasıp ederseee :amin: :amin:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

CANIM BENDE YENI OKUDUM DEMEK MELEGINDEN UZUN ZAMANDIR AYRI KALDIN BENDE OLSAM DAYANAMAZDIM CIKAR GIDERDIM SENIN GIBI HERHALDE AMA SONUNDA KAVUSACAKSINIZ EEE ARTIK GUZEL GUZEL HASRET GIDERIRSINIZ GUZEL KIZINLA IKINIZIDE  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

aslio

Moralim çok bozuk arkadaşlar kızım dün gece rahatsızlanmış öğürüp durmuş ama kusma olmamış sabahta kusma başlamış. Doktora götürmüşler kan alınmış idrar tahlili yapılmış ve annesi yanında yok :crybaby2: Annem merak etmememi söyledi neşesi yerinde diyor sadece ben merak etmiyeyim diye doktora götürmüş yarın akşam gidecektim öğlene aldırdım biletimi bu akşam bulamadım.. Yarından itibaren yokum

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: aslio - 25 Mart , 2008, 15:43:37
Moralim çok bozuk arkadaşlar kızım dün gece rahatsızlanmış öğürüp durmuş ama kusma olmamış sabahta kusma başlamış. Doktora götürmüşler kan alınmış idrar tahlili yapılmış ve annesi yanında yok :crybaby2: Annem merak etmememi söyledi neşesi yerinde diyor sadece ben merak etmiyeyim diye doktora götürmüş yarın akşam gidecektim öğlene aldırdım biletimi bu akşam bulamadım.. Yarından itibaren yokum

CANIM YA INAN COK UZULDUM GECMIS OLSUN MINIK KUZUMA BENIM INSALLAH ONEMLI BISEYI YOKTUR TAHLIL SONUCLARI NASILMIS ACABA OGRENEBILDINMI CANIM AMA SEN SIKMA CANINI IYI DUSUN IYI SEYLER OLSUN BELKI HAVA DEGISIMINDEN OLMUSTUR INSALLAH ONEMLI BISEYI YOKTUR KUZUMUN ACIL SIFALAR DILIYORUM KUCUK MELEGIME SANADA IYI YOLCULUKLAR CANIM BIZI HABERSIZ BIRAKMA MERAKLA BEKLIYORUM HABERLERINI  :amin: :amin: :amin: :amin:

aslio

sağol  tubişcim çok tşk ederim canım.. Tahlil sonuçlarını az önce öğrenmişler keton çıkmış o da vücut su kaybettiğinde olan bir durummuş şimdilik kusması kesilmiş inş geceyide sorunsuz atlatır yarın yanında olacağım zaten Allahtan bir aksilik çıkmazsa..

oozge

gecmıs olsun cnm ya aksılıge bakk....bu son olsun cnm wlla kendınde rht olamadın 1 hafatdır bıde kucuk dha rhtsızlanmıs bak cocuk ıste soncta nezmn ne olcgı bılınmıo.kıyamam ben ona ...
allh acıl sıfalar versın cnmm
kotu dusunme sakın BOL BOL DUA ETTE GECESI SORUNSUZ GECSINNN İNŞALLAHHH.yrn yannda olucan ztn nasipse :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: aslio - 25 Mart , 2008, 17:08:23
sağol  tubişcim çok tşk ederim canım.. Tahlil sonuçlarını az önce öğrenmişler keton çıkmış o da vücut su kaybettiğinde olan bir durummuş şimdilik kusması kesilmiş inş geceyide sorunsuz atlatır yarın yanında olacağım zaten Allahtan bir aksilik çıkmazsa..

cok gecmis olsun canim acil sifalar diliyorum tekrar tekrar sende insallah en kisa zamanda meleginin yanin da olursun :amin: :amin: :amin:

sevda

Canım çok geçmiş olsun inşallah kötü bişey yoktur ama büyük ihtimalle haca değişimi gibi duruyorr belirtileriii çünkü hep oluyor çocuklarda bu durum hatta bende bile oluyor hayatımmm...

Allah kavuştursun seni bizee vee ailene hayatım hayırlı yolculuklarrr diliyorum sana... :amin: :amin:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

canim bizi habersiz birakma bekliyoruz minigin guzel haberlerini tekrar gecmis olsun  :amin:

oozge

inşallahhh hıcbı sorun yoktur ve ece denız ıyıdırr..ıyıleşmıstır ınsallahhhhhhhhhhh :amin: :amin: :amin:

jbdun

aslıcım ece denize çok geçmiş olsun, umarım şimdiye daha iyidir :amin: haberlerini bekliyoruz :opucuk:

ponçik

Eceeeee anneciğin yanında yok , hemen gelsin diye şaka mı yaptın küçük kızım  :-[
inşallah sağlığın şimdi daha iyidir
annenle babanla keyfin de sağlığında yerine gelmiştir inşallah  :love9:  :amin:  :love9:

-Butterfly-

Asli'cim  sanirim sen simdi minik kizinin yanindasindir .. Insallah daha iyidir melegimiz,insallah hafif bir seydir :amin: :amin: . Cok ama cok gecmis olsun canim .. Cok opuyorum sizi  :opucuk: :opucuk: :opucuk: 

Tebessüm :)

Aslıııı bir ses ver be bacım, nasıl oldu Ecemiz merak ediyorum. Hasret gidermekten başını alamıyo musun yoksa :k06:  :opucuk: