HAYATIMIZIN EN GÜZEL SÜRPRİZİ ECE DENİZ'İMİZ....

Başlatan aslio, 11 Temmuz , 2007, 13:48:34

« önceki - sonraki »

aslio

Resimlerde biraz daha kilolu çıkıyor Jbduncum.. Daha önce bi resminizde farketmiştim aynı havuzunuzun olduğunu bizim cadıyı denize bu havuzla sokalım dedik ama ne mümkün havuzundan denize atlamaya çalışıyordu :laughing7: zor tutuyorduk ....

estim

ece denizin resimlerine bayıldım. mahşallah  :nazar:, gerçekten resimlerde kilolu gözüküyor , sıcaklardan ve dişlerinden yemiyordur, bende oyun oynayarak yediriyorum  :-\

burcu-emir

ben niye ecenin resimlerini göremedim yaaa  :dontknow: isterük isterük  :director:

Tebessüm :)

bikinili kuzuya buradan da maşaAllah. annesi üzülme sen, ecemiz güzel güzel yiyip alıcak verdiği kiloları. :opucuk:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: burcu-rain - 03 Ağustos , 2007, 12:17:04
ben niye ecenin resimlerini göremedim yaaa  :dontknow: isterük isterük  :director:

burcucum arka sayfada var güzel ecenin havuz sefası ;)
jbdun benim kız hala çok seviyo havuzu :D 4 yaşına geldi nerdeyse :D

aslio

estim, ayşegül ve cerenay teyzelerimize teşekkür ederiz :flowers:
Burcu canım cerenayın dediği gibi bir önceki sayfada resmi silmedim henüz bakabilirsin canım.
Ayşegülcüm inşallah dediğin gibi düzelecek iştahı ama bu sefer uzun süreceğe benziyor bu arada sana genel forumdada yazacaktım unuttum biberon olayı için tşk ederim canım senin tavsiyenle Chicco nun biberonunu aldım ilk hafta onuda almadı sonra tatildeyken su vermeye başladım o biberonla alıştı ve şimdi artık biberon emiyor en azından gece mama verebiliyorum  valla senin payın çok büyük tşk ederiz  teyzesi :k06:

aslio

hazır Ece uyurken fırsat bu fırsat bir iki resim daha ekliyorum
1. tatil öncesi evdeyiz
2. tatilde kurduğumuz salıncakta pek de keyifli uyudu kuzum...

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Tebessüm :)

anam anam hamak sefası yapana bakın hele, çok şeker yaa. maşaAllah kuzucuğa. :nazar: aslıcım çok sevindim chiccoyu almasına, senin için de ece için de büyük rahatlık. aferin kuzuma. :aferin: :opucuk:

burcu-emir

valla ece tam ismi gibi kraliçe .resimdeki hallerine bayıldım.hele 2.resimde süper  :nazar:

aslio

jbdun

ece denizime maaşallah aslıcım, nasıl da büyümüş son 2resiminde daha bi farklı çıkmış  :nazar: :nazar:

aslio

Ani bi karar vererek yarın İstanbula gitmeye karar verdik trenden yerimizi ayırttık işe başlamadan önce hem ziyaret etmiş oluruz hem de kimbilir belki iştahı falan açılır oralarda..

sibell&gökhan

İŞALLAH CANIM İSTANBULUN HAVASI YARARDA İŞTAHI AÇILIR HAYIRLI YOLCULUKLAR  :wave:

jbdun

şerife Berat

ii yolculuklar aslıcım hangi şehirdeydin ? ben denizli deyim istanbula gıtmek ıstıyoruz ama cesaret edemıyoruz trenle 15 saat suruyor yolculuk bebısımı nerede uyuturum nasıl zaptederım herkesın ıcınde  :dontknow:  sen bi git gelde tren maceralarınıza gore tekrar düşüneyim bende  :hello: