29 Nisan , 2024, 19:17:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEBEĞİM GELMİŞ TEYZELERİİİİİİİ

Başlatan (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯), 06 Mart , 2009, 16:25:05

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

yüzümdeki tebessümü görmeliydin çok sevindim cnm tamamına erer inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın bu kez bebeğini.şimdi nstye girdiğimde oğlumun kalp atışlarını hatırladım müthiş bişeydi ogünleride görürsün inşaallah cnm
can dediklerim....

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

inşallah nermincim rabbim o günleri gösterir bu sefer inanıyorum
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

efsane

Alıntı yapılan: (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯) - 31 Mart , 2009, 18:52:39
iyi gidiyo canım şimdilik. Bu gün gittim dr. kontrolüm vardı. Bebeğimi ve kalp atışlarını gördüm ve kalp atışlarını duydum o minicik kalp nasıl dupdupdupdup atıyo görsen inanamazsın harika bişeydi.  :love9: :love9: :love9: :love9:
BEN O MINIK KALBI YERIM KURBAN OLURUM ONADA ONU YARDANADA MASALLAHA SUBHANALLAH RABBIM NAZARDAN KOTU GOZLERDEN KORUSUN BENIM MELEGIMIDE CANIM ARKADSIMIDA :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:INSEALLAH ONCE RABBIMIN IZNIYLE SONRDA DULARIMIZLA KUCAGINADA ALICAKSIN INANAIYOSUN SEN INANAMAK BASARMANIN YARISIDIR CANIM BASARICAKSINDA :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Alıntı yapılan: LALE24 - 31 Mart , 2009, 20:50:43
Alıntı yapılan: (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯) - 31 Mart , 2009, 18:52:39
iyi gidiyo canım şimdilik. Bu gün gittim dr. kontrolüm vardı. Bebeğimi ve kalp atışlarını gördüm ve kalp atışlarını duydum o minicik kalp nasıl dupdupdupdup atıyo görsen inanamazsın harika bişeydi.  :love9: :love9: :love9: :love9:
BEN O MINIK KALBI YERIM KURBAN OLURUM ONADA ONU YARDANADA MASALLAHA SUBHANALLAH RABBIM NAZARDAN KOTU GOZLERDEN KORUSUN BENIM MELEGIMIDE CANIM ARKADSIMIDA :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:INSEALLAH ONCE RABBIMIN IZNIYLE SONRDA DULARIMIZLA KUCAGINADA ALICAKSIN INANAIYOSUN SEN INANAMAK BASARMANIN YARISIDIR CANIM BASARICAKSINDA :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

canım benim çok sağol duaların için. yüreğine sağlık lalecimmm

efsane

canim benim sende sagol rabbim saglik sihat afiyet versin inseallah dualarimdasiniz

PINAR83

TEBRİKLER  :hello2: :hello2:
SORUNSUZ BİR 9 AY DİLERİM  :nazar: :nazar:

Alıntı yapılan: PINAR83 - 09 Nisan , 2009, 01:28:13
TEBRİKLER  :hello2: :hello2:
SORUNSUZ BİR 9 AY DİLERİM  :nazar: :nazar:

pınar teşekkür ederim. allahın izniyle sorunsuz geçer inşallah. yeni üyemisin canım. hoşgeldin diyim bu arada.

efsane

benim minik prensesim nasilmis bugun bakalim lale teyzesi cok ozledi onu yaaaaaa    :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Alıntı yapılan: LALE24 - 10 Nisan , 2009, 07:28:19
benim minik prensesim nasilmis bugun bakalim lale teyzesi cok ozledi onu yaaaaaa    :opucuk: :opucuk: :opucuk:

prenses miii ???

efsane

NE VAR PRENSES ALALA HEM BEN SANA KIRGINIM SENLE KONUSMUOM DEMI PRENSESIM BURASI BENIM PRENSESIMIN SAYFASI ONLA KONUSMAYA GELIOM SENIN SAYFANA GELMIOM YANE DEMI BENIM BIRICIK GELINIM SEN BAKMA ANNENE BEN SENI COOOK SEFIOM DUALARIMDSIN SEN  :love7: :love7: :love9: :love9: :love9: :love9:

Alıntı yapılan: LALE24 - 11 Nisan , 2009, 04:45:24
NE VAR PRENSES ALALA HEM BEN SANA KIRGINIM SENLE KONUSMUOM DEMI PRENSESIM BURASI BENIM PRENSESIMIN SAYFASI ONLA KONUSMAYA GELIOM SENIN SAYFANA GELMIOM YANE DEMI BENIM BIRICIK GELINIM SEN BAKMA ANNENE BEN SENI COOOK SEFIOM DUALARIMDSIN SEN  :love7: :love7: :love9: :love9: :love9: :love9:

laleeee niye küstün kıss yine  :caca: :caca: :caca:

efsane

melegim nasilsin bitanem prensesim benim sevgi kelebegim annen bisis soluo galiba nese ben senel konusuom benim minik melegim :opucuk: :opucuk: :love8: :love8: :love3: :love3:

lale teyzemiz bugün anneme çok yaramazlık yapıyorum sürekli midesini bulandırıyorum. :k06: :k06:

efsane

him demek ole iyi yapiosun dicem ama annnenede kiyamiomki sen yaramzlik yap ama cokda yorma anneyi bazen anne uzuo ama bizi sen uzme onu olurmu kelebegim benim sen benim herdaim duamdsin minik melegim