BEBEĞİM GELMİŞ TEYZELERİİİİİİİ

Başlatan (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯), 06 Mart , 2009, 16:25:05

« önceki - sonraki »

efsane

teyzesinin melegi nasilmis baklim ne yapiomus iyimimis yaramazlik yapmiodemi annesi :D :Dolsun yapsin biraz nazli olcak bizim melegimiz canim dr gitcektin noldu merak ettim inseALLAH hersey yolundadir ikinizde rabbime emnet olun cok optum  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: LALE24 - 19 Mart , 2009, 11:46:21
teyzesinin melegi nasilmis baklim ne yapiomus iyimimis yaramazlik yapmiodemi annesi :D :Dolsun yapsin biraz nazli olcak bizim melegimiz canim dr gitcektin noldu merak ettim inseALLAH hersey yolundadir ikinizde rabbime emnet olun cok optum  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

lalecim dr. kontrolünü diğer sayfaya yazmıştım buraya yazcak fırsatım olmadı senin sorman bahanem olsun yazayım burayada
Allahıma şükürler olsun gebelik kesesini gördük. Bu kesenin içinde minicik bir kese daha gördük bu minik kesede içinde bebişimin büyüyeceği keseymiş dr. öyle söyledi. Şu an için herşey yolunda görünüyormuş.15 gün sonra tekrar kontrolümüz var rabbimin izniyle bebişimin kalp atışlarını görücez o zamanda. anlayacağın iyiyiz şimdilik lalecim.
yetişemedim sana sen nasılsın bitanem. :opucuk:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

(gülşen)

:wave: slm arkadaşlar bu siteye yeni kaydoldum çok sıcak dostluklar kurulmuş bende aranızda olmak isterim şimdiden teşekkürler

Alıntı yapılan: gülüm - 19 Mart , 2009, 16:41:33
:wave: slm arkadaşlar bu siteye yeni kaydoldum çok sıcak dostluklar kurulmuş bende aranızda olmak isterim şimdiden teşekkürler

meraba gülüm hoşgeldin aramıza .

(gülşen)

çok teşekkürederim gülşen ben bende 10 haftalık gebeyim tesadüf eseri burdayım ama çok iyi etmişim

Alıntı yapılan: gülüm - 19 Mart , 2009, 16:54:16
çok teşekkürederim gülşen ben bende 10 haftalık gebeyim tesadüf eseri burdayım ama çok iyi etmişim

evet iyi yapmışsın canım nasıl gidiyo hamişlik bebiş nasıl canım

(gülşen)

iyidir heralde bidahaki kontürol 9 nisanda bakalım hayırlısı şimdilik akıllı

bende dün gittim kontrole bi daha ki kontrol 31 martta kalp atışlarını duycaz allahın izniyle.

(gülşen)

(gülşen)

pardon daha çok yeni sanırım bebiş allahın izniyle sağlıklı bişekilde kucağına alırsın inş.  :amin:

benim ki çok küçük canım 5 haftalık hamişim ben henüz.

sesedo-98

nasılsın canım :) hamilelik nasıl gidio .. inşallah bi problem yoktur ... 31 martta kontrolun varmış hadi hayırlısı inşallah kalp atışlarını duyarsın bebeginin  :love9: :love9:

Alıntı yapılan: meyliş - 19 Mart , 2009, 18:08:09
nasılsın canım :) hamilelik nasıl gidio .. inşallah bi problem yoktur ... 31 martta kontrolun varmış hadi hayırlısı inşallah kalp atışlarını duyarsın bebeginin  :love9: :love9:

canıımmm çok sağol inşallah görürüz . amanda yesinler büyümüş kıss yaa

sesedo-98

buyudu yaa inş senin bebişinde buyudugunu göruruz :) huysuzlanıo biraz bugun bilmiom ne istiyor tek kaldım annemler gitti :( çocukla bir başıma ilgilenmek zorunda kaldım annemler varken ne rahattım... şimdi foruma giiriyorum hemen aglıyor sanırım az daha buyusun öle rahat rahat girerim :)

Alıntı yapılan: meyliş - 19 Mart , 2009, 18:27:08
buyudu yaa inş senin bebişinde buyudugunu göruruz :) huysuzlanıo biraz bugun bilmiom ne istiyor tek kaldım annemler gitti :( çocukla bir başıma ilgilenmek zorunda kaldım annemler varken ne rahattım... şimdi foruma giiriyorum hemen aglıyor sanırım az daha buyusun öle rahat rahat girerim :)

nazlanıyodur annesi o sana bizimle ilgilenme hep onunla ilgilen diye yapıyodur :k06: :k06: