BEBEĞİM GELMİŞ TEYZELERİİİİİİİ

Başlatan (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯), 06 Mart , 2009, 16:25:05

« önceki - sonraki »

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

efsane

melegim sen o annene sole hic aglamsin belki o farkinda degil ama kirildim iste annene anneyi uzmiyim die ondan uzak duruyorum simdilik yoksa hem annen uzulur hemde ben uzulurum buda iyi olmaz canim kelebegim sen gende uzme anneyi yaramzlik yapma emi prensesim

lale teyzecim gördüğüm kadarıyla annemle barışmışsın annemi buldun beni unuttun  :y25: :y25:

bebeğimin konusunada yazayım kızlar. dr.dan yeni geldik meleğim gayet sağlıklı. eller ve ayaklar oluşmaya başlamış hatta kıpır kıpır hareket ediyo elini ayağını sallıyo harika bir görüntüydü. hatta babasına el bile salladı  :ehi: :ehi: kalp atışı hızımızda gayet normalmiş herhangi bir sorun yok tam gününde gidiyo gelişimimiz. Sata göre 9+1 bugün ve ultrason sonucuna görede 9+1 .  :nazar: :nazar: allahım nazarlardan saklasın meleğimi. dr. artık düşük riskininde tamamen bittiğini söyledi o kadar rahatladım ki anlatamam. başta bizi biraz korkuttu karından ultrasonla göremedik meğer rahim arkada durduğu için görememişiz. vajinal bakılınca gördük ve rahatladık. tahlillerimiz için kan ve idrar verdik geldik. sonuçları yarın alıcaz inşallah testlerimizde iyi çıkar. 10 gün sonra tekrar kontrolümüz var. işte haberler kısaca böyle.

efsane

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: cok sevindim oh yesin lale teyzesi onu ellerini melegim benim cok sukur cnm ama sen genede dikkat et emi :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Alıntı yapılan: LALE24 - 17 Nisan , 2009, 03:48:55
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: cok sevindim oh yesin lale teyzesi onu ellerini melegim benim cok sukur cnm ama sen genede dikkat et emi :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

yeme lale teyzesi şimdi biraz büyüsün doğunca yersin

efsane

Alıntı yapılan: (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯) - 21 Nisan , 2009, 14:20:40

sen karisma kiskanc ne giriosun gelinmle beim arama yerim ben onu heryerini o benim biricik gelinim kurban olsun lale kaynanasi ona :ehi: :ehi: :ehi:
bu arada balim doktordan geldikten sonra yaz ok merakta birakma beni cok optum :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Alıntı yapılan: LALE24 - 24 Nisan , 2009, 09:35:54
Alıntı yapılan: (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯) - 21 Nisan , 2009, 14:20:40

sen karisma kiskanc ne giriosun gelinmle beim arama yerim ben onu heryerini o benim biricik gelinim kurban olsun lale kaynanasi ona :ehi: :ehi: :ehi:
bu arada balim doktordan geldikten sonra yaz ok merakta birakma beni cok optum :opucuk: :opucuk: :opucuk:

lalecim bebiş erkekse ne yapcaz bu gelin meselesini hiç bilemiyorum  :k06: :k06: :k06:

efsane

sorun degil bende kiz dogururum ama yok eger sen diyosanki ben senle dunur olmamm sen bilirsin bende baska kaynanalarla irtibata gecim :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi:

ipek

tebrikler allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallah

teşekkür ederim ipek. sağol canım. allahım cümle isteyenlerede nasip etsin inşallah :amin:

ipek

ebuş

hayırlı olsun arkadasım darısı basıma ınsallah 10 aydır evlıyım her ay denıyoz ama olmuyor bu ayda beklıoz bakalım :'(

sağol canım darısı başına inşallah rabbim gönlüne göre versin madem bebiş istiyosun seni kimler yeni yılda hamiş olmak istiyor konusuna da bekleriz orda bebiş isteyenlerle sohbet ediyoruz şimdi