bebiş istiyorummmm

Başlatan sena, 07 Temmuz , 2007, 18:21:09

« önceki - sonraki »

ŞENAY

selam kızlarrrr.. :)
bugün farklı bir burukluk içindeyim.. :y25: gece 3-4 gibi eşim beni uyandırıp 'kalk kalk rüyamda küçücük bi kızıımız  :k06: olmuştu çok güzeldi.' dedi...
nasıl kötü hissettim kendimi anlatamam..eşim uyuduktan sonra sabaha kadar balkonda oturup 'allahım kocam bu kadar çocuk isterken neden olmuyor diye ağladım.   :crybaby2: ......
mutsuz bir gün ....anlatıp rahatlamak istedim...sevgiyle.... :hello:

jbdun

şenaycım inşallah allahım size de bi bebiş verir, yeter ki umudunuzu yitirmeyin canım :amin: :opucuk:

ŞENAY

jbdun  çok teşekkür ederim....
ayrıca yerim senin kızııııııını ben... çok tatlı..allah bağışlasın..

jbdun

sağol şenaycım tşk ederim canım :opucuk: amin, kendileri bir minik tatlı cadı  :k06: :nazar:

darısı senin başına inşallah en kısa zamanda  :amin: :amin:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: ŞENAY - 31 Temmuz , 2007, 10:37:47
selam kızlarrrr.. :)
bugün farklı bir burukluk içindeyim.. :y25: gece 3-4 gibi eşim beni uyandırıp 'kalk kalk rüyamda küçücük bi kızıımız  :k06: olmuştu çok güzeldi.' dedi...
nasıl kötü hissettim kendimi anlatamam..eşim uyuduktan sonra sabaha kadar balkonda oturup 'allahım kocam bu kadar çocuk isterken neden olmuyor diye ağladım.   :crybaby2: ......
mutsuz bir gün ....anlatıp rahatlamak istedim...sevgiyle.... :hello:

şenay hayır olsun eşinin rüyası...
üzülme , olur inşallah .
allah sabredenleri sever , seninde ödülün sağlıklı ve hayırlı bir evlat olur inşallah :)

semra

merhaba senay cim rüyalar gercek olurmus insallah rabbim sizede hayirlisi ile bir evlat verir :amin: :opucuk:

TURKUAZ

Merhabalar arkadaşlar,ortam çok hoşuma gitti ,hepiniz çook içtensiniz,dayanamadım üye oldum,sizinle duygularımı paylaşmak için.Ben de bebiş istiyorummm şiddetle,4 senelik evliyim,hiç bi sorunumuz yok,üstelik 3 kere de aşılama yapıldı,sonuç aynı.Ben de yoruldum umutlanıp yine aynı kırıklığı yaşamaktan 1 senedir doktora falan gitmiyorum.Yaş 30,bilmiyorum halaaa umudum var Rabbim hepimize o mucizeyi yaşatsın hayırlısıyla.Hmile bi bayan gördüğümde gözlerimi alamıyorum ,öylece bakakalıyorum hayran hayran....Ve tüm annelere sesleniyorum çoook şanslısınız bu mucizeyi yaşadığınız için,Allah yavrularınızı tüm kötülüklerden korusun.İnşallah bende bu güzelliği yaşarım en kısa ve en hayırlı zamanda :love7:

Tebessüm :)

Alıntı yapılan: TURKUAZ - 12 Ağustos , 2007, 22:05:23
Merhabalar arkadaşlar,ortam çok hoşuma gitti ,hepiniz çook içtensiniz,dayanamadım üye oldum,sizinle duygularımı paylaşmak için.Ben de bebiş istiyorummm şiddetle,4 senelik evliyim,hiç bi sorunumuz yok,üstelik 3 kere de aşılama yapıldı,sonuç aynı.Ben de yoruldum umutlanıp yine aynı kırıklığı yaşamaktan 1 senedir doktora falan gitmiyorum.Yaş 30,bilmiyorum halaaa umudum var Rabbim hepimize o mucizeyi yaşatsın hayırlısıyla.Hmile bi bayan gördüğümde gözlerimi alamıyorum ,öylece bakakalıyorum hayran hayran....Ve tüm annelere sesleniyorum çoook şanslısınız bu mucizeyi yaşadığınız için,Allah yavrularınızı tüm kötülüklerden korusun.İnşallah bende bu güzelliği yaşarım en kısa ve en hayırlı zamanda :love7:

turkuaz hoşgeldin. :flowers: Rabbim sana ve dileyen herkese sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşaAllah.

sena

hoşgeldin turkuaz    :flowers:

rabbim hepimize o mutluluğu yaşatır inşallah  :amin:

bizim durumumuzda olan herkese allah yardım etsin  :)

TURKUAZ

hoşbulduk arkadaşlarrr, :wav:

ღ°cerenay.♥.

hoşgeldin turkuaz,tabiki umuunu kaybetme...
ne örnekler var duyduğumuz,şahit olduğumuz;  yıllar sonra yada ummadığı bir anda hamile kalan :hıhı:
inşallah seniinde olur , rabbimden hep hayırlısını iste :)

TURKUAZ

teşekkürler cerenay inşallah dediğin gibi olur ,Allah tüm isteyenleri sevindirsin

TURKUAZ

ayşegül merhaba,oğlun çok tatlı maaşallah,Allah bağışlasın

Tebessüm :)

amin canım, daha tatlısı senin olsun inşaAllah ve bütün isteyenlerin. :opucuk:

ŞENAY

senacımmmm öyle bir bakayım dedim...seni online görünce geçemedim yazmadan nasılsın ?