samsunlular gelin gelinnnn :):)

Başlatan utku sahan, 07 Temmuz , 2007, 14:32:04

« önceki - sonraki »

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

SAMSUN lular nerdesiniz??? ben burdayım gelin ha böle :)

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

Dilek&Yusuf

bende yeni Samsunluyum.. Samsuna gelin geldimmm :D:D:D:D merkezden misiniz? nerden?

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

kıslar buraya actım konuyu ayşecimm nerdesinnnn  :hello:

мiŁenα.

yettım denızzzzz :ehi: :ehi: samsunlular burayaaaaaaaaaaa :laughing7:

:love9: :love7: :love9:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

:toothy10:  :toothy10: h.geldin cnmmmm demek baruthanede oturuyosun bende bulvarda oturuyorum kilisenin orda 19 yasındayım bende  :opucuk:

мiŁenα.

hımm ne guzel yasıtız :ehi: sendemı cocuk ıstıyon yoksa suan dusunmuyonmu :dontknow: :love3:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

ahhh ahhhhh cok istiyorum coooooooookkk ama gelmiyo kii sıpa istemiyo bizi   :crybaby2: cocukta haklı napsın bu krızde gelsinde  :ehi:  :ehi: 9 aylık evliyim hiç korunmadık testlerde sorunda çıkmadı ama olmuyoişte.doktor klomen hapı verdi bende kullanmadım çünkü eşim su an istemiyo olucagını bilsem belki bu kadar istemem hani ne zaman istersem olcak sonucda diye ama panik atak var sürekli bunalımdayım bilmiyorum cnm yaaaa bir gün bulusalım ha ne dersin burda eşimden baska kımsem yok ailem istanbuldalar iicebunalıma girdim yalnızlıktan  :dontknow:

мiŁenα.

oyyy benım herkezım varda neye yarıyorr aman annemlere sıkı sık gıdemıyorum cunku calısıyolar onlar bana gelmıyolar sık kayınvalıdemle sorun yasammaak ıcın esımdesen  ewlenınce degısıyo ınsan ben ewlenelı 20 ayoldu bulusalım gezerız [email protected] msnnem telımı ordan verırım konusuruz
dertlesırız :ehi: :ehi: kızz bu seferde kocalarımız kıskanır sahsen benım esım kıskanc ya bılgosayarı kısaknıyo varmı bole bıse :caca: :laughing7: :toothy10:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

ayy aysecım bizim dertler aynı senle galiba ainen yaa facebookta üyeliğim vardı neler sölüyo bana siliceksin internete girmiceksinn amannn hattım bile bu hafta onda düşün yani gerisini  :k06: eklim ben seni konusalım ok  :opucuk:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

cnm ya burda bildigin halı yıkama yerlerı varmı halılarımı yıkatmam lazım ilkbahar temizligi yapıcam ama ben hiç bilmiyorum havva ile selma sizede söylüyorum varsa bildiginiz bi yer tel.no.verirmisiniz canlarım yaaa  :opucuk:

мiŁenα.

canım benım var hem guzelde yıkıyor bıldı-gım kadarıyşla herkez oraya verıyor baruthanede tam gırısınde ama telı bılmıyorum esın buraları bılır buyuk ıhtımalle :love3:

mavili

canım baruthanede öztürk halı yıkama var ben oraya veriyorum
tel:4451320

mavili

samsunlular gelin buraya isminizi yazın kaç kişi oldugumuzu ögrenelim  :opucuk:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

saolun kızlar yaa yarın hemen arıyorum  :love3:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

selmacım demek sende bafralısın haa bende bafralıyım  :muzz:  :muzz: ama işte eşimin işi burda her hafta sonu bafraya gidiyoruz  :basardim: