20 Nisan , 2024, 13:28:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Torun Sahibi Olanlar

Başlatan suheyla, 12 Ocak , 2007, 15:41:41

« önceki - sonraki »

suheyla

12 Ocak , 2007, 15:41:41 Son düzenlenme: 13 Ocak , 2007, 17:53:03 Emine
Ben yeni babaaanne olmuş biriyim.Dünya tatlısı bir kızımız var.Allah herkese göstersin.Benim gibi babaanne anneanneleri buraya bekliyorum

fatma

12 Ocak , 2007, 16:48:03 #1 Son düzenlenme: 12 Ocak , 2007, 22:55:22 fatma
Tebrik ederim hayırlısı olsun Allah bizlerede nasip etsin

minekavlak

tebrik eederim sizi.allah bizlerede gösterir inşallah

zeliha

12 Ocak , 2007, 22:37:35 #3 Son düzenlenme: 13 Ocak , 2007, 18:33:38 Emine

Bende 4 aylık bir anneanneyim.Benim civcimin çok tatlı evlat şeker torun baldan tatlı..Allah herkese nasip etsin.Çok güzel bir duygu..İnşallah kızlarım Emine,Fatma ve Merve gibi herkese Allah hayırlı evlat versin Oğlum Tolga yada teşekkür ederim.Bana bu civcime kavuşturdukları için.Allah onlarada böyle güzel duygular yaşatsın.Dünürümede çok teşekkür ederim.Çok iyi bir anne ve çok iyi bir babaanne.Allah herkese böyle iyi insanlarla karşılaşmayı nasip etsin.Sevgi ve Saygılarımla..

Ceylinin anneannesi :-*

GÖNÜL

ah ne güzel..anneannelerle tanışıyoruz :)
derler ki: torun evlattan fazla seviliyo..yani en azından annem oyle söylüyo ;)
sizce?

suheyla

Gönülcüğüm,merhabalar.Ben şimdilik  anneniz gibi düşünmüyorum.Çünki şu anda benim için ikisininde  sevgileri aynı .İlerde değişirmi onu bilemiyorum.Çünki ikisindende ve de kızımdanda vazgeçemem.Hoşça kalın
.

zümrüd-ü anka

Bu başlığa bayıldım. Ben de birşeyler yazmak istedim.

Sevgili anneciğim ve babacığım,
Şu anda 5 hafta 3 günlük hamileyim. Fakat siz bunu henüz bilmiyorsunuz. Cumartesi kesemizi gördük ama 15 gün sonra kalp atışlarını duyana kadar size ve kayınvalideme söylemeyelim diye düşündük. Tabi eğer sabredebilirsek. Aslında size bu sayfanın linkini mail olarak yollamayı düşünebilirim ama kayınvalideme haksızlık olur çünkü onun sizler gibi elinin altında internet yok. Açıkçası size de nasıl söyleyerim hiç bilemiyorum. Galiba çekiniyorum. Aslında bu gayet doğal bişey ama ne bileyim çok çekiniyorum, utanıyorum işte. Neyse, günün birinde umarım siz de bu sayfalara yazarsınız. Ve hatta umarım ben ve arkadaşlarım da büyükanne büyükbaba olup buralara yazarız.

Tüm büyükanne ve büyükbabaları tebrik ediyor ellerinden öpüyorum.

Sevgilerimle....

SEVİNÇ

Canım,gebeliğin hayırlı olsun.İnşallah allah tamamına erdirir seni.
Bu arada tüm torun sahiplerini kutluyorum.Allah bize de gösterir inşallah.Annemle babamdan biliyorum ;bütün varları,yokları oğlum için. Allah onları başımızdan eksik etmesin.Anne olunca Annemin değeri daha da iyi anladım.

sarenur

15 Mayıs , 2007, 12:21:27 #8 Son düzenlenme: 16 Mayıs , 2007, 13:35:12 sarenur
bende babanne adayıyım I BUÇUK AY SONRA HAYIRLISI İLE OĞLUŞUMUZ DÜNYAYA MRB DİYECEK   ÇOK MUTLUYUM HERKESE ALLAH NASİP ETSİN

jbdun

-Butterfly-

allah herkese  o guzel duyguyu nasip eder insallah...