yemek yemeye zorlanan bebeklerde aneroksiya riski

Başlatan handan, 24 Şubat , 2009, 13:27:06

« önceki - sonraki »

aslı

Handancım çok geçmiş olsun.Zor bir süreç Allah yardımcınız olsun.  Dr'una güvendiysen dediklerini harfiyen yerine getir bence. İnşallah en kısa zamanda Öykü yemeklerini yiyor demeni okuruz buradan. 

handan

tubis

Alıntı yapılan: handan - 26 Şubat , 2009, 16:58:12
kızlar çok teşekkür ederim verdiğiniz destek için  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
kimlerden destek ve değer gördüğümü ve kimlerden görmediğimi gösterdiniz bana  :y25:
iyi günde herkes dost  :y25: kötü günümde görüyorum gerçek dostlarımı sağolun   :opucuk:

canım benim sen de bize az destek olmadın. kendi adıma konuşayım , benimle her türlü bilgini paylaştıgını biliyorum.  fikirlerine gerçekten önem verdiğim bir arkadaşımsın.

senin sorunun konusunda tecrübeli değilim ama manevi olarak yanında olabiliyorsam ne mutlu bana.

burda herkes birbirine içten yardımcı olmaya çalışıyor.  benim açımdan bunlardan biride sensin. :opucuk: :opucuk:

handan

Alıntı yapılan: tubis - 26 Şubat , 2009, 17:48:12
Alıntı yapılan: handan - 26 Şubat , 2009, 16:58:12
kızlar çok teşekkür ederim verdiğiniz destek için  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
kimlerden destek ve değer gördüğümü ve kimlerden görmediğimi gösterdiniz bana  :y25:
iyi günde herkes dost  :y25: kötü günümde görüyorum gerçek dostlarımı sağolun   :opucuk:

canım benim sen de bize az destek olmadın. kendi adıma konuşayım , benimle her türlü bilgini paylaştıgını biliyorum.  fikirlerine gerçekten önem verdiğim bir arkadaşımsın.

senin sorunun konusunda tecrübeli değilim ama manevi olarak yanında olabiliyorsam ne mutlu bana.

burda herkes birbirine içten yardımcı olmaya çalışıyor.  benim açımdan bunlardan biride sensin. :opucuk: :opucuk:

sağol canım benim.
her konuda herzaman ben de sana yardımcı olmaya çalışacağım biliyorsun zaten  :opucuk:

tubis

fıstık

Keşke elimizden daha fazlası gelse. :dontknow:

Pes etmek yok gelişmeleri bizimle paylaşmaya devam et.

Biz yürekten inanıyoruz bununda üstesinden geleceksin  :basardim: dimi kızlar.  ;)

Sen sürekli bizi dövüyosunya herhalde dayak arsızı olup seni sevmişiz  :k06: :k06: :k06:

Angel

:k06:   dogru soyledin fistikcim   :k06:   okadar dayak yedikki senden kopamiyoruz artik    :opucuk:   seni cok seviyoruz handancim  biz herzaman senin arkandayiz kotu gununde ve iyi gununde'de   :opucuk:  kiz handan oyku halen DITTIR  diyormu   :D   ay diyorsa isir benim icin  yavrumu   :opucuk:

handan

nagehancım tülincim  :opucuk:
demiyo tülin artık, ben de demiyorum çünkü  :D
çok kötüyüm kızlar yaaaa yaşamak istemiyorum artık. asla yemiyor bişey, anne sütünü de çok acıktığında istiyor.
ev mama kaynıyor, inek sütü de içmiyor o kadar ağlıyorki dayanamıyorum. geceleri sadece bizim yatağa alırsam bir gözü açık uyuyor azcık.
kendi odasında asla yatmıyor gündüz sütü azalttığımdan beri.
dr eline ver biberonu diyor, isterse içer içmiyorsa istemiyordur diyor. ama eline verince de içmiyor, aslında içebilir ama benim tutmamı istiyor.
kızlar dayanması çoook zor.
inananın dayanılır gibi değil. daha tamamen sütten kesmedim bile.
anneme de izin vermemişler iş yerinden.
yapayanlızım yine. yarın sütten keseceğim.
nasıl dayanacağım bilemiyorum. çooooooook kötüyüm  :crybaby2:

tubis

canım benimm ne diyeceğimi bilmiyrum inan.

sütten kestiğin zaman eninde sonunda yemek zorunda kalacaktır.

gene seni çok ugraştırıcak ama açlık artık tak edicek mecburen yiycektir.

ne diyim sabret canım  :opucuk: :opucuk:

Angel

canim  Allahim sana dayanma gucu versin  insallah dayanirsin kardesim  Allahin izniyle  cocuk icinde zor bir donem ama atlaticaksiniz insallah goruceksin nasil hizli atlaticagini  .oyku simdi herseyin farkinda ve inat ediyor ama eninde sonunda drun ve senin yapmak istediklerini yapicaktir cocuk nede olsa  bilemiyor algiliyamiyor neyin kotu neyin dogru oldugunu sadece istedigi seyi istiyor oda anne sutu ama ondanda vazgecicek yakinda tabiyi hersey senin elinde  bol bol dua et handancim sabrin bittigi aninda sinirlerinin  bittigi aninda Allaha bolca dua et sabir sabir diye dilinde tespih cek.cok sabir lazim bu konuda sen cokkkkkkkkkk   iyi bir annesin fedakar bir annesin  cocugunun hakkinda en dogru seyi yapiyorsun canim herzaman yaptigin gibi oykuye 100% 100%   kaliteyi uyguluyorsun  yavrun icin   :opucuk:  

handan

Allaha çok dua ettim ama beni sınıyor sanırım  :crybaby2:
dayanamıyorum, yaşamak istemiyorum artık.  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
içim parçalanıyor ama yardım etmeme de izin vermiyor öykü  :crybaby2:
kötüyüm  :crybaby2: :crybaby2:

Angel

canim  sakin oyle dusunme  sen  cok guclu bir annesinnn sende bunu biliyorsun  birdaha oyle olumsuz dusuncelere kapilma   simdi sana bir sopa kaldirirdimda elim kalkmiyorr OLUMSUZ DUSUNME   oyku agladiginda kulaklarini kapa muzigi ac unuttur ona sende unut aklindan at butun olumsuzlulari  bagirarak sarki soyle sevdigi oyuncaklari onune diz koy unuttur oykuyede    :opucuk:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Handancımm inan foruma giremiyorum kaç gündür, arada açıyorum ama oda bizim sayfaya bakıyorum ama msn de günlerdir olmadığını görünce dün seni aramaya bile kalktımki kont. yoktu...

canım ya inan şok oldum meğer durum okadar vahimmiş, ah be öykücümmm inş en kısa zamanda düzelir, iyi oldu doktora gittiğin ve bu konuda tıbben yardım aldığınn az daha sabretcenn bakalım inş sonuç vericekk,

ilerde de büyünce öykü hanıma bunları anlatıp sadece birer anı olarak hatırlıycazzz  :y25:

sütten kesme konusuna bende katılıyorum zaten uğraştığınla yeterri kadar enerji kaybediyorsun bide o sütü verince vücudun daha da bitkin düşüp bu sefer sen hasta olucaksınn....

Lütfen bizi haberdar et canım benimmm, inş düzelicekk inan bende dua edicemm

Seni seven arkadaşın
Selin....

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

fıstık

Canım hepimizin duaları seninle inanki :amin:

Öykünün arkadaşı varmı yani komşunun çocuğu yada bir akrabanın, arkadaşının çocuğu, hani onunla beraber oynayıp yese ne bilim aklıma bişi

gelmiyoki :dontknow: koysanız biraraya yer belki onun yediğini görünce.Bir faydası olurmu bilmiyorum ama aklıma bu geldi.

handan

sağol selincim  :opucuk:
nagehancım öykünün bi arkadaşı yok ama zaten onu denemiştik diğerleri yemişti öykü oynamıştı.
ah bi görseniz bütün gün bi elinde kaşık bi elinde tencere tabak mam mam diye geziyo.
ama içine bişi koy istemiyor atıyo   :y25:
hiçbişeyi parçalanmış yada püre istemiyo. mesela elmayı bütün verince alıyo eline, yoksa istemiyo. bütün elmadan bi minik diş yiyo o kdar.
zeytin istiyo sabahları ama bütün istiyo, çekirdeğini çıkarsam atıyo istemiyo. ama yemiyo tabiki. beceremiyoda zaten yemeyi  :y25: