09 Mayıs , 2024, 18:18:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

uzun bi aradan sonra merhaba

Başlatan goncagul, 23 Şubat , 2009, 13:01:47

« önceki - sonraki »

ümmühan

canım arkadaşım kızma tabi sana söylemem gerekiyor ama ylf faturasını yatırmayı unutmus bugun sondu senden de msj gelince öde dedim birazdan acılır tlf hulyadan duyarsıon dıye tahmın ettım

goncagul

geldım canım msn yı ınternetten ındır

ümmühan

simdi bende onu deniyorum sen ne yaptın

goncagul

napım ya ugrasıyorum ıstecok sevındım darısı bana ama once ben duysaydım ii olurduuuuuuuuuuu :caca:

ümmühan

kız valla oyle oldu aslında ılk gittigımde kımseye soylemedık yengelerıme bıle gecen gun dr gıttım o zamn soyledım zaten ağır geçıyor bıraz

goncagul

neden sorunlu mu gecıyo kc aylık bu ay bakarsın ben de olabılırım bır hafta sonra test yapcam

ümmühan

bulantım var bas ağrısı bel agrısı diğerınde böyle değıldı dr daha kücük 3 hafta sonra soyleyeyim sanada suprız olur dedi

goncagul

benım dun adet olmam lazımdı olmadım bır hafta sonra test yaptırcam kasıklarımda tuhaf bı agrı var bas agrısı zaten abonem oldu bıraz da bel agrısı var ama kendımı umutlandırmıyorum hayırlısı cok sevındım yaa sana valla bana da dua et

ümmühan

ederim tabi  senin adetin düzenli oldumaya basladımı

goncagul

son alarde devamlı ılac kullandıgım ıcın bılmıyorum ama buyuk ıhtımal gırmedı duzene yumurta buyutme ıgnesı vuruldum yumurtalıklar guzel buyumustu bı de benım ıkız olma ıht.cok yuksek kalırsam tabı

ümmühan

gerçekmi ay ne güzel olur neden iğne vurduruyorsun diye mi

goncagul

ewet aslında ben ıkız ıstemıyorum ama yınede hayırlısı allahtan elı ayagı duzgun olsun da

ümmühan

izdede herkes ikiz istiyor görsen dualar ediyorlar ikiz olsun diye herkes çok heyecanlı hacer sürekli arıyor abla karnın büyüyor mu diye kaynanam gil annem şimdiden hazırlıklara başladık

goncagul

sımdı cok heycanlı onlar hele senın annen aman dıkkat et bol bol dınlen ıstıfar edıyor musun msn ındıremedın mı kız burda zor oluyooooooo