29 Nisan , 2024, 20:22:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HADI DENENMIS BASIT TARIFLERIMIZI EKLIYELIM

Başlatan adalet, 29 Haziran , 2007, 23:00:27

« önceki - sonraki »

adalet

kizlar gecen pirasa yaptim super oldu havuclu yaptim al size birde foto  :k06:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

burcu-emir

amanda aman ..hamarat hatun  :nazar: çok güzel,ağız sulandırıcı gözüküyor.  :hungry:
bende pırasaya bayılırım,ben pırasayı zeytinyağlı ve çok kolay bişekilde yapıyorum,bi kere dene istersen,belki beğenirsin...
pırasaları ve havucu lira lira doğruyosun,iki mlazemeyide tencereye koyup saf zeytinyağı ekleyip,2-3 yemek kaşığı kadar,2 küp şeker ve 1 tam limon suyu,tuz  ilave edip ocağın en kısık ateşinde pırasalar yumuşayıncaya kadar pişiriyosun.soğuk olarak,salata gibi de yeniyor.afiyet olsun  :icon_thumright:

burcu-emir

adalet yoğurdu nasıl yapıon bacım bi tarif etsene acüüüll cüvap

adalet

cekirge ben zeytin yagin kokusunu sevmiyorum  :igrenc:senin anlatigin gibi yaptim ben birde pirinc eklemistim

sutu kaynatiyorum sogumaya birakiyorum biraz ilik olacak iki kacik yogurudla mayaliyorum super oluyor her hafta yapiyorum bir ara fotosunu cekip koyarim

burcu-emir

koy tabii.nie bizi mahrum ediyosun bakem  :k06: hamaratım,şekerparem

adalet

koyaraim senin icin  :ehi: cevizli kadayifim  :k06:

burcu-emir

ayyy karnım acıktı  :hungry: nie yapıon bana bunu  :toothy10:

adalet

kizim yemek yemek icin bahane ariyon  :k06: git su ic

burcu-emir

hadii leeyyn.sen yemek resmi koy,yok şu yemeği böyle yapıom,yok şunu şöyle pişiriom de,sonrada su iç.... :-ooo şişko da olsam bende insanım be  :k02:

adalet

Allahta seni guldursun  :k06: emi
ne demk istiyon bana siskomi diyon laf sokup duruyon  :( :y25: 

burcu-emir

sana niye laf sokayım kız.öncw döner kendime bakarım.ağlama kuzum  :k06:

adalet

tamam afetim aglamiyorum  :occasion5:

Almiş'inAnniş'i

waaaaaaaşşşşşşşşşşşş ben böyle bi sayfayı nasıl kaçırmışım  :hungry:

bundan sonra sıkı takipçinizim  :muzz:

Zara82

adalet su mantar dolmasini detali sekilde anlatirmisin bugün yapmayi düsünüyorumda......izinden yeni geldim....daha alisverise cikmadim....evde bi mantar var

adalet

zehracim tabiki nlatirim

bir kalip beyaz peyniri rendeledim icine maydnos varsa yesil sogan hepsini karistir mantarlari yika icini doldur tepsiye yarim bardak su koy mantarlari icine diz  istege gore mantarlarin ustune birazcik tere yagida koya bilirsin firina suruyon cikmasina yakin ustune kasar peynir rendeliyorsun kasarlar kizirancea cikariyon
insallah anlata bilmisimdir oglum kucagimda tek elle yazdim