KIZLAR BENDE HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMM..

Başlatan CİĞERİM, 16 Şubat , 2009, 09:18:12

« önceki - sonraki »

CİĞERİM

KIZLAR ALLAHIMA ÇOK ŞÜKÜR SONUNDA O İKİ ÇİZGİYİ GÖRDÜM. 14 ŞUBATTA EŞİME ÇOK GÜZEL BİR HEDİYE OLDU. :love3: :love3:  :opucuk: :opucuk:ÇOK MUTLUYUM. ALLAH TÜM İSTEYENLERE TEZ VAKİTTE NASİP ETSİN İNŞALLAH. :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

nesssli

hayırlı olsun Allah 40.cı haftayıda göstersin inşallah eee şimdi hamile kalmış biri olarak düşünüp bize belirtilerini tek tek yazarsınnn  :-*

oozge

hayırlısı olsn cnmm cok svndm yaaaaaaaaa  :muzz: :muzz: :muzz:

DİLVİN

ÇIĞLIKKK ATMAK İSTİYORUMMMM YAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

CANIM BENIM GÖZÜN AYDIN YAAAAAAAAAA

AYYY VALLAAA ÇOKKK SEVINDIMMMMMM

:hello2: :hello2: :hello2:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

DEMEDİMMİ BENNNN SANA HAMİŞSİN DİYEEE

OLEYYYY DOĞRU ÇIKTI İŞTEEE

ÇOK SEVİNÇLİYİMMMM :muzz: :muzz:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

canım gözün aydın rabbim saglıklı sıhhatli kucagına almayı nasip etsin inş......
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

CİĞERİM

ÇOK TEŞEKÜR EDERİM KIZLAR DİĞER SAYFADA VE BU SAYFADA BENİM İÇİN İYİ DİLERLERDE BULUNAN BÜTÜN ARKADAŞLARIMA ÇOK TEŞEKÜR EDERİM. ALLAHIM HERKESE NASİP ETSİN. İNANIN 2 GÜNDÜR LEYLA GİBİYİM. ÇOK DUYGULANDIM. AYLARDIR BEKLİYORDUM SONUNDA OLDU AMA HALA İNANAMIYORUM ÇOK MUTLLUYUM. BAMBAŞKA BİRŞEY BU HİÇ BİR ŞEYE BENZEMİYOR. HEPİNİZİN YAŞAMASI İÇİN RABBİME DUALAR EDİYORUM.

SELCAN ÇOK MUTLUYUM ARKADAŞIM İNAN BUNLARI YAZARKEN BİLE AĞLAMAMK İÇİN ZOR DURUYORUM

TÜLİN SANA DA TEZ ZMANDA NASİP ETSİN YÜCE RABBİM. ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN.

AYYY KIZLAR YAAA BİR HOŞ OLDUM İÇİM BURULUYOR  :crybaby2:YİNE AĞLIYACAM GALİBA.

DİLVİN

AĞLAMAK YOK CANIMM,ALLAH BİZEDE NASİP EDER İNŞ.
HEP DİYODUM HAMİŞSİN DİYE
İNANMIYORDUN BANA
BU AY İNŞ. BENDE HAMİŞ KALIRIM :amin: :amin:

pinar79

canım gözün aydın Allah tamamına erdirsin.Rabbim tüm isteyenlere bebişler versin.

CİĞERİM

SAĞOLUN KIZLAR YAAA

İNŞALLAH SELCANCIM İNŞALLAH BU AY SEN VE BEKLEYEN HERKES ANNE ADAYI OLUR.

esraa

destina

canım benim Allah hayırlı etsin inşallah hayırlısıyla kucağınada alırsın bizlerede bol bol dua et canım.canım kaçıncı ayında hamile kaldın
anne olmak istiyorum

CİĞERİM

7. AYDA SANIRIM. ŞUAN KAÇ HAFTALIK OLDUĞUNU BİLMEDİĞİM İÇİN TAM BİLEMİYORUM. SU AN EVLİLİĞİMİN 8, AYINA GİRDİM.

DİLVİN

CANIMM NE BELİRTİLERİN VARDI HAMİŞ OLMADAN ÖNCEE

CİĞERİM

SELCANCIM BENİM 15-20 GÜNDÜR KASIKLARIM AĞRIYORDU. GÖGÜSLERİM GERİLMİŞTİ ÇOK ACIYORDU VE TATLI TATLI KAŞINIYORDU. 15 DK DA BİR TUVALETİM GELİYORDU YAPIYODUM HALA BİTMEMİŞ GİBİ OLUYORDU. SON BİR HAFTADIR FALANDA BEL AĞRISI BE ACAYİP BAŞ AĞRISI OLMAYA BAŞLADI GECE YATARKEN BAZEN BACAKLARIM AĞRIYORDU. ARADA GÖZÜN KARARIYORDU BAŞIM DÖNÜYORDU. AMA BULANTIM FALAN ÖYLE OLMADI. ŞU İKİ GÜNDÜR BİRAZ BAŞLADI GİBİ.HAAA BİRDE SARI BEYA AKINTI OLDU BENDE. NORMALDE ADET ZAMANI GELİNCE KESİLMESİŞ GEREKİYORDU AMA HALA VAR YANİ. İŞTE BUNLAR KIZLAR . DAHA DOKTORA GİDECEM ÇOK HEYECANLIYIM BAKALIM NE KADARLIK ÇOK MERAK EDİYOM.

SELCAN KISSS SENCE NEYİM OLACAK. SEN BİR TAHMİN ET BAKAYIM KISSS.