2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

neslihan

Merhaba kızlar benim bebeğimde hasta dün ateşi 38.3 felandı.Doktora götürdüm hem boğazında hem kulağında hafif bir enfeksiyon var dedi.Şimdi ilaç kullanıyoruz.

Bunun dışında uzun zamandır uğraştığım mali müşavirlik sınavlarını bitirdim.Çok şükür artık mali müşavirim.

Hepinize çok selamlar.Işıl a da çok geçmiş olsun nagehan

fıstık

NESLİHANCIM ÇOK SEVİNDİM HAYIRLI OLSUN CANIMM :flowers:

DURUYADA GEÇMİŞ OLSUN KISA ZAMANDA ATLATIRSINIZ İNŞALLAH

GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİN İÇİNDE AYRICA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

burcum

neslihancım çok sevindim canım hayırlı olsun  :muzz: prensesine de çok çok geçmiş olsun derin de geçen hafta hastaydı atlattık çok şükür
elma şekerim karışmak gibi olmasın ama sütle pekmezi karıştırma birbirlerinin etkilerini azaltıyorlar biri calsiyum biri demir  :icon_thumright:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

YAA ÖYLEMİ BU SIRALAR AYRI AYRI VERİYODUM ZATEN

NE DEMEK BURCU BURDA TECRÜBELERİMİZİ PAYLAŞIYORUZ TEŞEKKÜR EDERİM UYARDIĞIN İÇİN :-*

BU SAYFADA YALAN OLDU :laughing7:

Demet_dk

SELAM KIZLAR

YA BENDE SÜT VE PEKMEZİ BİRLİKTE VERİYORUM SADE OLUNCA SÜT İÇİMİYO
NESGUİK YERİNE KEÇİ BOYNUZU PEKMEZİ KOYUYORUM  :dontknow:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

BİRBİRLERİNİN ETKİSİNİ AZALTIYOMUŞ BAKSANA ???

BENDE AYRI VERİYODUM ZATEN SON GÜNLERDE

SADE İÇİRMEYE ÇALIŞ DEMET

EFLİN SADECE SÜT TE İÇİYOR DA BAZEN BEN KOYUYODUM PEKMEZ ARTIK KARIŞTIRMAM SÜTÜNE AYRI AYRI VERİRİM

fıstık

SÜTÜ PEKMEZLE VEREBİLİRSİNİZ

YOĞURDA KARIŞTIRMAMANIZ GEREK

DOKTORUMUZ ÖYLE SÖYLEMİŞTİ

burcum

pekmez yerine bal koyabilirsiniz sütüne eğer 1 yaşını geçmişse bebişiniz :icon_thumright:
ben ıspanak yemeğini bile yoğurtla vermiyorum ıspanak demir yoğurt calsiyum birbirlerinin etkisini azaltıyor

neslihan

kimsecikler gelmiyormuş artık siteye bende dahil olmak üzere.inşallah hepiniz iyisinizdir.Bugün kızımın doğum günü.Çok mutluyum günümü aydınlattı minik sevgilim.Hergün onu gördüğüm kokusunu hissettiğim için binlerce kez Rabbime şükrediyorum.O benim herşeyim.Rabbim yavrularımızı bize bağışlasın.Yokluklarını biran bile hissettirmesin inşallah

burcum

23 Haziran , 2011, 23:49:16 #13781 Son düzenlenme: 24 Haziran , 2011, 00:01:41 burcum
amin neslihancımmmm İYİKİ DOĞMUŞ İYİ VARMIŞ DURU PRENSES AİLESİYLE VE TÜM SEVDİKLERİYLE NİCE MUTLU HUZURLU SAĞLIKLI YAŞLARA :occasion16: :wav: :icon_flower: :alkış: :wav: :occasion16:

fıstık

NESLİHANCIM

DURUNUN DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUNNNN :opucuk:

ALLAH UZUN ÖMÜRLER VERSİN :amin:

FACEDE GRUBUMUZ VAR HERKESLE ORDA GÖRÜŞÜYORUZ CNM :laughing7:

FORUMA PEK UĞRAMIYORUZ  :-\

Demet_dk

Demet_dk