2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

:) :) :)OZAMAN OLDU BU İŞ ;D ;D
ÇAĞINN YAKIŞIKLI DAMADIM BENİM NAPIYON BAKİM SEN HASTA MI OLDUN :sad1:
EVET YEŞİM  BU HAVALARDA BÜYÜKLER BİLE HASTA OLUYO DÜN DIŞARDA GEZİYODUK BUGÜN DIŞARDA DOLU YĞIYOR :honk: :honk:

çağınım

oldu bu iş dünürümm  :icon_thumright: :opucuk:

malesef hasta oldukkk  :sad1:

gerçekten öyle ama nuraycım bi gün bi günü tutmuyo şaşırdık resmen burdsadada hava kötüymüş evet haberlerde dinledik bugün burdada hem soğuk hem deli gibi bi yağmur vardıı

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ayy bi an önce yaz gelse yaa
ne güzel geçen sene yazıyoduk birbirimizze parka gittik şöle yaptı böyle yaptı diye
bi an önce yaz gelsin çocuklar hastalıklardan kurtulsun insallah :amin: :amin:

fıstık

GEÇMİŞ OLSUN ÇAĞIN PAŞAYA

VALLA BİZDE BUNALDIK EVDE YAAAA

YA YAN APARTMANA YADA MARKETE GİDİYORUZ O KADAR

BİZİM BURASI ÇOK ESİYO PARKA FALAN GİDEMİYORUZ :sad1:

çağınım

sağol canım

ya kışın bi yere çıkılmıyo eve tıkıldık kaldık bi gittiğim annem ve teyzem ev gezmesi yanii değişen biş iyok evden çık eve tıkıl yine

dün yağmur vardı çağını doktordan sonra anneme bıraktım eşimle buluştuk haziranda kuzenimin düğünü var gittik kıyafet aldık bana beğeniştim zaten alıcağım şey belliydi bi yanii o oldu gezme dışarısı ve bi kaç mağaza  :k06:

fıstık

KIZLAR ÇOK AYIP VALLA SAYFAYI İYİCE BOŞLADINIZ :caca:

Demet_dk

çağınım

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

fıstık

SİZ GELMİŞSİNİZ BEN GİTMİŞİM DEMEKKİ :k06:

neslihan

kızlar nasılsınız en son okuduğuma göre çağın hasta geçmiş olsun.Bizler iyiyiz duru kızımla uğraşıyoruz.İşlerim çok yoğun yağmur yağmur yağıyor sanki.Malesef giremiyorum.İnşallah hepiniz iyisinizdir.Allah a emanet olun.Görüşmek üzere

fıstık

NESLİHANCIM FACE DE UĞRAMIYORSUN

BİRAZ DAHA SIK GİRMEYE ÇALIŞSAN KEŞKEEEEE

ECE Yİ KOCAMAN ÖPÜYORUM

neslihan

canım evde duru bilgisayar kullanmama izin vermiyor.Laptopun üstüne çıkıyor.Şirkettede müdür uyardı internette gezinmeyin diye.Mecburen böyle oluyor.Bende öpüyorum ışılı ve tüm bebişleri.

fıstık

ANLADIM CNM

KENDİNE İYİ BAK ARADA YAZ OLUR MU :opucuk:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

e 2009 anneleri nerdesiniz yav
anlatın bakalım bebekleriimizi
eflin bugünlerde maşallah biraz yemeye başladı  :nazar:
geceleri pekmezli ve bisküvili süte başladım ondan olsa gerek diye tahmin ediyorum :dontknow: