2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

SAAT KAÇ OLMUŞ SİZ NERDESİNİZ ULEYYYYYYYYNNNNNNNNN :caca: :caca: :caca: :k06:

ÇAKARSA KÖFTEYİ GÖRÜRSÜN TÜLİN :toothy10: :toothy10: :toothy10:

SAĞOL NESLİHANCIM ASLINDA ÇOK DAHA GÜZELLERİ VARDI AMA SAYFAYI KAPLIYORDU :sad1:

DEMEEEEEEEETTTTT  NİRDESİN KUZUMMMMMMMM

Angel

demet gelmedi ama ben geldim   :ehi: :ehi:

cagirmadin beni kustum gidiyorum hihhh  :crybaby2: :crybaby2:

Angel

hih  nagis fotograf bolumune bahh resim ekledim yakinda silecem  :opucuk:

fıstık

TAMAM BAKIYORUM

BU SAATLERDE OLMUYON AŞKIM NE BİLEM BURDAMIYDIN SENNNNNNNNNNNNN :k06:

çağınım

selam kızlar nasılsınız bakalım

tülincim uğrarım canım senimi kırıcam aaa

nagehancım nasılsın canım ışıl nasıl

demetcim seni çok iyi anlıyorum gerçekten bizi şimdiden çok zorluyolar büyüyünce ne yapıcaz bilemiyrum  :k06: :k06:

neslihancım sağol canım yok iki elini kullanması bi insanın beynini her iki tarafınıda kullandığını göterrimiş yani zeki ve akıllı olurlarmış her çocuk akıllıdır ama iki elini kullanan biraz daha avantajlı olurlarmış
hiperaktivite konusuna gelince onun iki elini kullanmakla ilgisi yok çocuğun aşırı hareketliliğle alakası var çağın hiç durmuyo doktor 10 dk sadece gözlemledi ve hemen keşfetti resmen düz duvara tırmanıyo sürekli hareket halinde oturamıyo illaki ayakta olucak ordan oraya zıplıyo koltuk teperinde masa üstlerinde geziyo uyku halindeyken bile sürekli hareketli işte belirtiler bunlar o yüzden 2 yaş dolunca doktora gitmemizi önerdi  ::)

fıstık

HOŞGELDİN YEŞİM

İYİYİZ CNM SİZ NASILSINIZ

MAŞALLAH ÇAĞINA BENİMDE YEĞENİM HİPERAKTİF 5 YAŞINDA

DOKTOR ÇOK ZEKİ Bİ ÇOCUK KEŞKE BENİM ÇOCUĞUM OLSAYDI DEMİŞ :k06:

çağınım

hoşbuldım canım

sağol teyzesi evet çok akıllı ve zeki olurlarmış ama okulda dikkat dağınıklığı olabiliyomuş en büyük korkum şimdiden o  :'( o yüzden erkenden tedavi olursa en azından o önlenebilirmiş  :sad1:

bu arada bizde iyiyz canım çağını uyuttum bi bakıyım dedim fırsattan istifade  :k06:

fıstık

İYİ YAPMIŞSIN

DERS ÇALIŞIYOMUSUN NASIL GİDİYO

çağınım

evet canım çalışıyorum çağın uyuyunca geceleri ve fırsat buldukça gündüzleri inş.. şu okul biterde sınava girerim memurluk olur yani en iyisi o çünkü

sen napıyosun nasıl gidiyo ışılla  :k06:

fıstık

IŞIL BENİ DELİRTİYO SÜREKLİ ETRAFI KARIŞTIRIYO

ÇOK MERAKLI HERŞEYİ SORUYO HİPERAKTİF DEĞİL AMA SÜREKLİ HAREKET HALİNDE

SİNİRLİ HERŞEYE İTİRAZ EDİYO MIZ MIZ  :k06:

DER!N

Alıntı yapılan: çağınım - 09 Mart , 2011, 15:28:48
selam kızlar nasılsınız bakalım

tülincim uğrarım canım senimi kırıcam aaa

nagehancım nasılsın canım ışıl nasıl

demetcim seni çok iyi anlıyorum gerçekten bizi şimdiden çok zorluyolar büyüyünce ne yapıcaz bilemiyrum  :k06: :k06:

neslihancım sağol canım yok iki elini kullanması bi insanın beynini her iki tarafınıda kullandığını göterrimiş yani zeki ve akıllı olurlarmış her çocuk akıllıdır ama iki elini kullanan biraz daha avantajlı olurlarmış
hiperaktivite konusuna gelince onun iki elini kullanmakla ilgisi yok çocuğun aşırı hareketliliğle alakası var çağın hiç durmuyo doktor 10 dk sadece gözlemledi ve hemen keşfetti resmen düz duvara tırmanıyo sürekli hareket halinde oturamıyo illaki ayakta olucak ordan oraya zıplıyo koltuk teperinde masa üstlerinde geziyo uyku halindeyken bile sürekli hareketli işte belirtiler bunlar o yüzden 2 yaş dolunca doktora gitmemizi önerdi  ::)

öffffffff ya aynısı Selen, ben hiç istemedim öyle olmasını normal zeka seviyesi yeter dedim hep iki elini de kullanıyor aynen dediğin gibi dakika oturamıyor koltuk tepelerinde mesela ayaktayım ayaklarımın dibinde ya ellerimi tutup üzerime tırmanıyo göğsüme kadar çıkıyor
benimki inş. hiper miper değildir çok zor oluyormuş diye duymuştum dikkat dağınıklığı, kendi akranlarıyla uyuşamama falan

çağınım

gülfercim hoşgeldin canım

selendemi aynı çağın işte bu hareketlerde sürekli ellerimden tutuyo tırmanıyo üstüme takla atıyo kendini geriye atıp falan yani oturamıyo en fazla  1 dk sonra yine fırlıyo ayağa sürekli hareket halinde nefes nefese zıplıyo koşuyo tırmanıyo sağa sola etrafı karıştırıyo atıyo koltuk minderlerini kaydırak yapıyo çok zor oluyomuş evet bende korkuyorum inş.. değildir canım seninki ama doktor bize mutlaka gidin dedi en kötüsü zaten dikkat dağınıklığı beni ürküten o  :'( sürekli bişiler soruyo akranlarıyla uyuşumu çok az kendinden büyük çocuklarla oynamak bir arada olmak istiyo sokakta top oynamak istiyo çocuklarla yani düşün artık  ::) oyunca atı var sallanan at söktük alt kısmını tekerlekleriyle kalsın evde dolaşsın onunla diye dolaşıyo sonra atı yan devirip üstüne çıkıp 3 e kadar sayıp atlıyo üstünden koltuklardan desek yien aynı ne yapıcamı bilemiyorum  :sad1:

nagehancım aman canım normal yaramazlıkları yapsında hiperaktif olmasın çok ama çok zor  sinirlilik sanırım hepsinde var yok yere vızırdanmalar mızmızlıklar

fıstık

IŞILDA AYNI GÜLFER BENİM KIZ 22 AYLIK SENİNKİ KAÇ AYLIK

İYİDE YEŞİMCİM AYNISINI IŞILDA YAPIYO ATIYLA DOLAŞIYO SONRA DEVİRİP ÜSTÜNE ÇIKIYO

BÜYÜK ÇOCUKLARLA OYNUYO KAYDIRAĞA BİLE KENDİ TIRMANIYO

OYUNCAKLARIYLA 5 DAKİKADAN FAZLA OYNAMIYO

ANACIM BENİMKİDE Mİ ÖYLE YOKSA YAAA

çağınım

nagehancım bilemiyorum canım yani doktoruna sormanda bi fayda var en iyi teşhisi o koyar bizimki 10 dk gözlemledi çağını ve doktor önerdi bu belirtiler zaten hiperaktivite belirtileriymiş bu yazdıklarım yani en basiti bu anlattıklarım daha neler yapıyoruzda  :sad1: uykusunda bile çok hareketli rahat yatamıyo sürekli dönüyo sabit bi uyuma yok 10 dk da bi dönüyoruz aman nebiliyim götürüp götürmeme konusunda ben hala tereddütdeyim zaten iyice araştırıcam en iyi neresiyse oraya götürürm

fıstık