2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

TIK TIK ORDA KİMSE VARMI  :ehi:  :ehi:  :ehi:
burcum ne güzel bir gün geçirmişsiniz maşallah
en kötü gününüz böle olsun  :amin: MAŞALLAH DERİNE  :opucuk:

demetcim  :opucuk:

eşimdeydi pc anca ele geçirdim :) size yazıp çıkıyım dedim yatıcam yorgunum ve ayağım çok ağırıyor  :dontknow:

iyi geceler  :love9:

Demet_dk

HOŞGELDİN PINARCIM

İYİ GECELER PINARCIM GEÇMİŞ OLSUN  :opucuk:

BENDE ÇIKICAM YORGUN VEDE HALA GERGİNİM :k06:

fıstık

ANLADIM PINARCIM

ÇOK GÜZEL BİRGÜN GEÇİRMİŞSİNİZ DEVAMIDA OLSUN İNŞALLAH EŞİNLEDE BARIŞMIŞSIN NE GÜZEL

DEMETCİM ENİŞTENİN DOĞUMGÜNÜ KUTLU OLSUN CANIM

Angel

ayy cok guzel bir gun gecirdiniz burcum  ne guzel  8)

demet seni cook iyi anliyorum sana sabirdan baska birsey diyemiyorum cunku benim basimdada var malesef Allah acilarini

gostermesinde ben uzak durmaya calisiyorum biraz mesafe koydum aramiza annemle cok daha iyiyiz simdi bakalim insallah boyle devam

eder  :amin:

hepinizi optum kislar bende dip kose temizlik yapiyorum bir bakiyim dedim   :hıhı: :hıhı: :hıhı:

çağınım

günaydın hanımlar hepinize selam

nasılsınız bakalım ne var yok

dünürüm selam canım güldüm baya sana tık tık demek olsun canım tık tık her zaman olur  :k06: :k06:

demetcim nasılsın canım doruk nasıl

nagehancım sen nasılsın ışıl nasıl

pınarcım sanada selam

tülin demek türkiyeye geliyosun uğrasanıza bizim taraflarada yaa görüşelim arkadaşım

burcum

selam dünürüm maalesef her zaman olmuyor sene de 1 günnnnnnnn sene de 1 günnnn bak en son 1 hafta önce tıkladık az önce tıklayacaktık fabrikadan aradılar cilacıyı evine bırakıcak derinin yumasını bekliyorduk ve uyumuştu :cildir: :ehi: şans yok  :ehi:
demetcim aynı dert bende de var annem delirtiyor beni bazen konuşmuştuk seninle ama buaralar iyiyiz görüşmüyoruz yüzyüze çok sık mesafe iyi geliyor bize :ehi: aramaya çalışıyorum hergün olmasa da 2 gün de 1 tamamdır :icon_thumright:
pınarcım geçmiş olsun ayağın neden ağrıyor bacım :honk:

çağınım

dünürüm haklısın canım aslında bu tık tık konusunda baya bi günler düştü yani yapıncada zaten diken üstünde acaba duyarmı uyanırmı korkusu sendede şans yokmuş tam fırsat ele geçmiş enişte gitmek zorunda kalmış :ehi:

bu annelerle olan sorunlarbitmez hep konuşurlar akıl verirler bazende insanın üstüne çok gelirler annemde bazen yapıyo ben artık duymuyorum  :k06: bende 2 günde bir arıyorum yoksa hemen ders çalış diye başlıyo benimki  :suclu:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

cee eeeeeeeee  :laughing7:

burcum bilmiyorum diz kapağımın arkası ağrıyor ve çok fena duruyu ayağımda bile sallayamıyorum
beşikte idare ediyoruz ağlaya ağlaya off  :cildir:
alem kızsın seninle yaşayan yaşalnırmı ayol  :ehi:

yeşimcim teşekkürler bizler iyiz hamd olsun siz nasılsınız iş arıyormusun yada buldunmu durumlar nedir  :k06:

tülincim özellikle kırmızı yazıyorum gözden kaçmasın diye öncelikle kolay gelsin canım benim  :opucuk:
ama bu aralar sanki eski neşen yokmuş gibi geliyor bana öyle hissediyorum umarım yanılıyorumdur  :amin:
:love9:

demet ve nagehan sizleride öpüyorum gece görüşürz belki hemen çıkıyorum çok işim var çokkkkkk  :cildir:

çağınım

sağol pınarcım iyiym bende oğlum yaramazlık yapıyo şuanda yok canım iş aramıyorum kpss ye giricem ders çalışıyorum vakit buldukça en iyisi devlet memurluğu  :icon_thumright:

geçmiş olsun canım ayakta fazla kaldıysan olabilir

burcum

ay kendini beğenmişlik gibi olmasınn bana bunu çok söyleyen oldu  :k06: aslında beni tava getiren tadımdan yiyemez şekerimdir ama hele ki tersime gitsin harbiden tadımdan yenmez olurum :suclu: :ehi: ahanda kızlar bu tıktık meselesi çok uzadı biliyorum ama yaşadıklarımı bir bilseniz bugün kaç kez niyet ettik kaç kez olmadı derin olsun elemanlar olsun sağolsunlar şimdi gene fabrikaya gitti eşim derin uyudu hemen gelirse bir iyilik düşünüyorum herşeyi hazırladım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bir süpriz olmazsa  :cildir: :ehi:
hepinizi öpüyorummmm uleynnnnnnnnnnnnnnn :opucuk:

fıstık

KIZLAR NBR :opucuk:

SÜPER BİR AKŞAM GEÇİRDİM 3 AİLE YEMEĞE GİTTİK MUHABBET SÜPERDİ

ALLAH TADIMIZI BOZMASIN

HAFTADA 1 TIK TIK İYİDİR YAAAA HEM SEN ÖZLERSİN HEMDE O :ehi: :ehi: :ehi:

HADİ SİZE KOLAY GELSİN BURCUM :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

burcum

derin uyuyor kociş hala gelmedi :honk: :cildir: :caca: şimdi kociş gelir derin mızıklar :cildir: :ehi:

fıstık

ANACIM BEKLEYİVER SENDE AZICIK DAHA 

SABAHA DAHA ÇOOOOOKKKK VAR :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

aşk olsun nagiş geç dalganı sen :y25: :ehi: e bu sefer de  gelcek hem yorgun hem ben yorgun saat olmuş 1 bu saatten sonraaaa tıktık yıkan saç kurut oldu gece old 3 :y25: :ehi: biz böyle böyle gene ayda 1 görüşürüz :ehi:

fıstık

AY VALLA DALGA GEÇMİYORUM ŞEKERİM

O ZAMAN DUŞ FANTAZİSİ HAYATIM  :icon_thumright:

2 TAŞ 1 TIKTIK 1 KUŞ MİSALİ :k06: