2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

olleyyyyyyyyyyy ben seyrediyorum bile :hello2: :muzz: ay maşallahhhh daha yarısındayım ağzım kulaklarımda seyrettim maşallahhh kuzuma :nazar:

Demet_dk

NAGEHAN KIZIN ÇOK TATLI MAŞLLAH  :nazar:

SANKİ DORUKUN KIZ VERSİYONU GİBİ YAA

BENZETİYORUM AZCIK  :k06:

MAŞALLAH ÇOK TATLI HELE DUDAKLARA BAYILDIM ÖP BENİM İÇİN  :opucuk:

gökse

nagehan bayıldım bayıldım kızına  :nazar:
çok tatlı maşallah saçlara bakya

öpücük vermesine bittim :opucuk:
göksuda bakıyo bebe bebe diyo cici cici yapıyo seviyo sanki kendi çok büyük :k06:
allahım nazarlardan korusun yavrunu canım :nazar:

Demet_dk

NAGEHAN IŞIL EN SON BAY BAY DEDİKTEN SONRA
DORUK ÖPÜCÜK ATTI

TÜLİN VE EMRE DUYMASIN

gökse

kızlar rüyamda gülşahı görmüştüm biz egelmiş

hatta karşı komşularımda demet nagehen ve pınarmış hepinizi tek tek ziyaret ediyomuş :ehi:

burcum

derinin burnu akmaya başladı :y25: hapşırıyor bugün fabrikaya gittik yemekçi ablamız dışarıya çıkardı köpeklerin yanına götürdü götürme hava soğuk dedim birşey olmaz dedi :cildir: montunu giydirdim o sen değil bebek dedim  :BangHead: geldiğinde buz gibiydi eli yüzü çocuğumun  :caca: annem yapmış olsa fırçayı yemişti benden ama onu da fırçalıcambir daha benim çocuğum hakkında kimse karar vermeyecek ben çıkmayacak diyorsam çıkmayacak 2-2 daha 4 :cildir: :cildir: :cildir: soğuk algınlığı ilacı içiricem birazdan da yatarız inşallah birşeyi kalmaz sabaha :amin:

SiRiNe

NAGEHANCIM TAM GÖREMEDIM KESILDI BAKARKEN AMAAA

BIR KISMINI IZLEYEBILDIM KIZIN COK TATLI MASAALLAH ALLAH SIZLERE BAGISLASIN PRENSESINI

KARA KUZUCUK KASI GÖZU KARA COK GUZEL AYNI BENIM RUMEYSAM GIBI ISILDA

BENDE BÖYLE GÖRURUM KIZLARIMI INSAALLAH BUYUDUKLERINI  :muzz: :love9: :love9:

ÖPUYORUZ ISILII

SiRiNe

burcum gecmis olsun canimm

insalahhh hastalanmaz prensesinnnn

gökse

burcum inşallah hastalanmaz prenses :opucuk:

ya salgın galiba bu grip yaa :'(

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

burcum geçmiş olsun  :y25:

buda o yemekçi ablaya  :caca:  :caca:  :caca: bugün hava soğuktu çünküm

fıstık

TEŞEKKÜRLER CANLARIM HEPİMİZİN KUZUCUKLARINA MAŞALLAH :nazar: :nazar: :nazar:

DORUK ÖPÜCÜKMÜ ATTI :k06:

ÇAPKIN DORUK VALLA EMRE DUYMASIN :k06:

GEÇMİŞ OLSUN BURCUM YAAAAAA ANNEM DER ÇOCUKLAR KUŞUN YELİNDEN ALIR DİYE VALLAHİ DOĞRUU

ASIL İLK VİDEOYU KOYABİLSEYDİM OLMADI NEYSE

TÜLİNDE GÖRSÜN SİLİCEM

Angel

Allahhhhhimmmmm   :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

keske yanimda olsaydinizz doya doya koklasaydim kuzumuuuuuuuuu  :crybaby2: :crybaby2: 

off agliyorum suan yaa ne bicim insanim bennnnnnn  yavrum benim okadar cok seviyorumki sizi dunurummmmm

bunu icten soyluyorum tum yuregimle canimsiniz siz benimmmmm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

yavrumun sesini duydum ok biyy itiii uuuuutttt  doottt Allahim masallahhhhhhhhh  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

yavrummmmm hemen gelicem bak dayanamiyorum kesin turkiyeye geldigimde sizdende ugriycam   :love9: :love9:

demetttttt  :caca:    :opucuk:

Angel

emreyede izlettim simdi hic gozunu ayirmadan gulumseyerek izledi yavrumm   :k06: :k06: parmagiyla gosteriyor bebek diye

kislar yazilanlari hic okuyamadim daha sonra girer okurum hasta bebisler varsa hepsine wcok gecmis olsun  yavw kislar

aklima birsey geldi haydi hepimiz bebislerin videosunu cekip buriya ekliyelim hem birbirimizin senini duymus oluruz  :ehi:

hemde bebisleri gormus oluruz ozaman bende belki emreyi ceker eklerim insallah aleynayida

haydin optum emre tepemde

fıstık

OYYYYYY KIYAMAM DÜNÜRÜM SANA AĞLAMAAAAAA :opucuk:

CANIM GEL TABİ BAŞIMIN ÜSTÜNDE YERİN VAR BENDE SİZİ SEVİYORUM BİDENEM :love9: :love9: :love9: :love9:

TÜH BAK BEN ONU HİÇ DÜŞÜNEMEDİM NE GÜZEL GİZEMLİYDİM BÜTÜN SİHİR BOZULDU

SESİMİ DUYDUNUZZZZZ :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

SiRiNe