2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

duygum ,dunurum ve demetcim optum sizi kislar bu arada emreyi uyuttum geldim bilgisayarim acikti sizi gozekliyordu heeee ona goreeee   :ehi: :ehi:

ohh beee az sonrada kocis gelir   ee anlatin bakalim neler yaptiniz gerci sizin daha sabah bizdede saat gece 12.15 geciyor  :D

ben anlatiyim bari bende sadece gece 1 saat uyuyabildim saolsun emre pasa saat sabah 4 de kalkti gozler fildir fildir'di  :-\ :-\  

sporuma gittim hicde halim yoktu  :icon_pale:  su regl beni maffetiii  cok halsizim heryerim batip cikiyor cok kanim gidiyor  :honk:   oyle

yorgun oluyorumki son 3 gundur anliyamadim gitti   :sad1:

Angel

demek gidemedin bende merak etmistim aciba ne oldu diye insallah bir aksilik cikmazda gidersin tatliskom  :opucuk:

duygumm ne yemek pirisicen anammmm  :k06: :k06: 

fıstık

GİDEMEDİM DÜNÜRÜM YA BİDE HAMİLEYSEM :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

BİR HAFTADIR MİDEM BULANIYO KAZA FALAN OLMADI AMA YİNEDE ENDİŞELENİYORUM

neslihan

nagehancım hayırlısı olsun bakalım

pınarcım durucuğma geçmiş olsun canım.tez zamanda iyileşir inşallah.tülincim sana kolay gelsin spor yapılıyor yine.

ben bugün çok mutlu oldum.ehliyet yazılı sınavını geçmişim.hiç çalışmamıştım.

kızımda iyi çok şükür.artık tam yürüyor maşallah.karşılıklı oynuyoruz beraber kızımla  :nazar:

gökse

merhaba arkadaşlar naılsınız. pınarcım duru nasıl oldu canım.sizde nevar ne yok kızlar.  bende bugün halı yıkadım market gittim yemek yaptım çocukları uyuttum veee işte burdayım :hieyt:  ama yoruldum valla gerçi 1 tane hlalıydı ama gene de yordu beni .hepinizi öpüyom canlar :opucuk:

burcum

pınarcım gelmiş geçmiş olsun canım silikon göğüs ucu emmediği göğsün için canım bir dene arkadaşlarım var kullanan tek göğüs ucu sorunlu olan memnun kaldılar yara olan göğsünde de kullanabilirsin rahatlatır göğüs ucunu
kızlar derin kaç gündür mızmız diyordum ya kuzumun 2 azı dişi çıkıyordu dün gece calgel sürüyordum hadi yukarılara da süreyim dedim anam bir de ne göreyim 2 tane de yukarıdan yarmış kelebeğimin derdi varmış kaç gündür :y25: ben de bağırıp duruyordum :y25: yaşlanıcaz böyle böyle

fıstık

ışılında dördü birden çıktı burcucum gerçi daha 2 tanesi tam çıktı diğer ikisi yarım çıkıcam diye uğraşıyor

geçmiş olsun canım inşallah biran önce atlatır ama azıların çıkması biraz uzun sürüyo

valla yaşlanıyoruz canım ya doğru dürüst uyku yok yemek yok sinir çok :cildir: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

nagişim gelmiş geçmiş olsun ışılıma da aynen canım bak yaşlandırıyorlar bizi dedim az önce aynaya bakıyordum ilk saçımda bir tane beyaz gördüm :y25: :y25: :y25: :y25: yaşlanıyorummmmmmmmmmmmmm

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

hepinize teşekkürler kızlar

duru grip oldu  :crybaby2: sürekli hapşuruyor mümükleri dudağına kadar iniyor  :crybaby2:

inşallah çabuk geçer uykuda uyuyamıyor  :dontknow:

ha bide kakamızda yeşil  :-\

hemen dr koşmakta istemiyorum

gökse

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 11 Kasım , 2010, 22:07:41
hepinize teşekkürler kızlar

duru grip oldu  :crybaby2: sürekli hapşuruyor mümükleri dudağına kadar iniyor  :crybaby2:

inşallah çabuk geçer uykuda uyuyamıyor  :dontknow:

ha bide kakamızda yeşil  :-\

hemen dr koşmakta istemiyorum
canım kakanın yeşil olması normal canım hastalıktandır kaçgündür benim çocuklarda öğle valla salya sümülkler .göksunun kakasıda yeşildi. karnı falanda ağrıyor olabilir canım korkma yani. burcucum hayırlı olsun dişleriniz .ağrısız sızısız inşallah devamıda gelir canım. evet ya yaşlanıyoruz valla

fıstık

canım üşüttüğü için kakası yeşildir daha çok küçük doktora götürmende fayda var canım geç kalma derim

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

teşekkür ederim kızlar saolun

yarın sabahta böle olursa götürücem

BURCU İNCİLERİNİZ HAYIRLI OLSUN

Angel

burcuuu sizin orda depremmi oldu  :icon_pale: :icon_pale:   Allahim beterinden korusun yarabbim  :amin:

kiss sen niye bagiriyon kucucuk cocugaaaaaaa :caca: :caca:  kuzum benim yaa demek azi disleri ciktiii  :nazar: hadi gozunuz aydin emreminde bir haftada 4

tane azi disi cikartti atesle beraber cok sukrur

pinarrrr kiyamam ben yavrumaaaa mumuklerine kurban olsun teyzeeeennnnn canim gecmesse dr'a gotur icin rahat olur en azindan   ,bol bol emzir yavrumu

annesi hemen iyilesir merak etme canim .buhar makinesi iyi gelir pinar bir dene istersen ben emreye hep oyle yapiyordum o yaslardayden  :aferin:

birde kilosu superrrrrrrrr fistigimin  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  annesi ona cooookk guzel bakiyor masallahhhhhhhhh :nazar:

dunurrrrr dr'a gittinmi merak ettim birde test yapsaydin ben simdi catlarim meraktan  :ehi: :ehi: :ehi:

neslihannncim  cook sevindim canim demek artik araba kullanabilirsin  :basardim:   

Demet_dk

GÜNAYDIN ARKADASLAR

HASTA BEBİŞLERİMİZE GEÇMİŞ OLSUN

YENİ İNCİLER HAYIRLI OLSUN

NAGEHAN SEN EN İYİSİ TEST YAP NOLUR NOLMAZ  :suclu: :opucuk:

TÜLİNCİM PINARCIM BURCUM MUAZZEZCİM  :opucuk:

KAÇAKLAR NURAY VE YEŞİM NERELERDESİNİZ ÖZLEDİK YAAA  :love9:

Angel