2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

çağınım

nagehancım 1 de uyudu ama 6 da kalktık  :sleepy1: bide ağlıyoki uyumamak için çok inatçı çok  :sad1:

bizimkide daha uyumamış az evel annemi aradım 5 saatlik uykuyla ayakta yemeğini yedirip uyutucam dedi annem vızırdanıyomuş  :icon_pale:

nuraycım çaktırmaa  :suclu: :ehi: :ehi:

ya gerçekten halılar berbat oluyo bende sericem polar cumartesi alıcamda yoksa halılar leş gibi oldu bende daha 2,5 ay oldu yıkatalı ama yıkamacıya gitmeden önceki haline döndü yine  :tongue3: nuraycım özlemezmiyim hiç canım benmm  :k06: :love9:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

:love9: :love9:bizde seni özlüyoruz canım :opucuk: :opucuk:
çagın yaramazlık mı yapıyo kuzum
akıllıdır benim oglum

çağınım

sağol bitanemm  :love9: :opucuk:

nuraycım evet yaramazlık yapıyomuş yani çağın hala aynı annemin evini dağıtıyo akşamlarıda bizim evi dağıtıyo formunda yani oğluşum  :ehi: annem dün çağına kızmış her tarafı karıştırıyosun yapma diye azcık bağırdım diyo bi anda annane demiş yumruklarını sıkıp annem diyoki öyle vurgu yaptıki anane derken bize çektiricek bu diyo  :k06: :k06:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

he hee :ehi: :ehi: :ehi:
yakında dövcek sizi valla :ehi: :ehi:
eflinde bana yapıyo ona kızınca bi yapıstırıyo suratıma
nasıl da acıyor ama

gökse

tünaydın kızlar nasılsınız.ben iyideğilim valla bugün de oğlum gökerim hasta .dün geceden beri kusuyo . şimdi biraz rahatladı uyuyo..kızlar benim çocuklar hergece birden ikidn önce yatmıyo valla .hergece bi işkence gibi valla uyumammakta direniyorlar hep oyun hep oyun. artık tükeniyorum yani. :'( nagehancım .ne güzel yıkatmışsın halını .bende yıkamaya vermeyi düşünüyom yeni yıkandı ama bi görsen hiç yıkanmamış gibi üzerine örtü sermeme rağmen :k06: heee bu arada heni ben yeniyim ya .beni umursayan yok dimi :crybaby2: özlemeler felan anladım bizi soran yok  :'( aşkolsun size :cussing:

SiRiNe

gökse ikizlerinmi vardi senin?

allah sabir versin uyku duzeni  bozuk olunca berbat oluyor

gecmis olsun ogluna insaallah duzelir

Angel

selam kislar ayyy  okuyana kadar basim dondu  :k02: :k02: :k02:   cogunuda okuyamadim  cunku emre tepemdeydi  :k06: :k06:

emre iyi suan Allahima binlerce kez sukurler olsun yine eski emre  :nazar:   ;D ;D   anasi yesin onun heryerini  :love3:  ilaclarini icmiyor malesef hep agliyarak

iciriyorum antibiyotigini  :-\ :-\  ama bunada bin sukur  :amin: 

bu arada kislar tam 9 kilo verdim 2 ayda okadar cok sevincliyimki   :muzz: :muzz: 

haydi hepinizi optum emreyi yatirip  daha sobra yine gelirim

Demet_dk

MERHABA ARKADASLAR GÜZEL ANNELER TATLI BEBİŞLER

HEPİNİZİ ÇOK ÖZLEDİM  :love9:

TÜLİNCİM SENİ ÇOK ÇOK TEBRİK EDERİM ARKADASIM 9 KİLO VERDİN  :alkış:
DARISI BENİM BAŞIMA İNŞALLAH

HASTA BEBİŞLERİMİZE DİŞ ÇIKARANLARA ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN
İNŞALLAH RAHATA ERECEKLER EN KISA ZAMANDA  :sad1:

NURAYCIM DORUK İREMLE SADECE ARKADAS İNAN BİZE
OYNASIN DİYE GÖTÜRDÜM HİÇ İLGİLENMEDİ KIZLA SADIK ÇOCUK CANIMMMMM
BİZİMKİ ASİ KENDİ HALİNDE

burcum

nuraycım göksecim ben de sizleri özledim onları özlemedim işte :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

neslihan

bir özlem muhabbetidir gidiyor hadi bakalım

ben bakıcı buldum 45 yaşlarında bir kadın.tanıdık güvendiğim biri getirdi.zaten annemin yanında olduğu için daha rahatım annem benden daha titizdir çocuk konusunda zaten çorbasını felan ben yaparım diyor annem birtek kaldırıp indirmekte zorlanırım diyor.

sanırım haftaya işe başlamış olucam canım çok sıkkın kuzumdan ayrılacağım için tam cesaret edip istifa etmiştim.belki çağırmasalardı uzun süre daha dönmezdim çalışmaya

ama aman çalış manyak mıısn millet iş bulamıyor sen çağrılıyorsun çocuğunun geleceği diyenler yüzünden tekrar başlıyorum

kızım ve annem için işi bırakmıştım şimdi onun geleceği diye işe dönüyorum.onun üzülmemesi yokluğumu hissetmemesi için herşeyi yapıcam.annemle yiğenimde onunla ilgilenecekler zaten.annem diyorum o beni aramıyorki zaten ben onu arıyorum.ayrılığımız iş zamanı kadar olsun.Rabbim yavrularımıza sağlık sıhhat huzur versin.herşey onların huzuru için

tülincim buarada seni de tebrik ederim maşallah 9 kilo vermişsin

gökse oğluna da kızına da çok geçmiş olsun
hepinizi öptüm görüşürüz

Angel

saol demetcim  ve neslihancim  :opucuk: 

neslihan en dogrusunu yapiyorsun canim inan bana simdi  yavrucuk kucuk oldugu icin dogal olarak boyle dusunuyorsun  ama birkac yil sonra diyeceksinki iyiki

calismisim yavrumun gelecegi icin hem belkide bironu alirsin veya ev almak istiyorsan ne biliyim gerekli olan seylerini alirsin ilerde cooooooooook rahat edersin

bende aleynayi anneme birakip giderdim ise cok ama cok ozluyordum yavrumu ama simdi diyorumki iyiki calismisim bak cok sukur evimizi aldik

arabamiz var sadece evin borcunu oduyoruz  :nazar:  ben calismasaydim bu evimizi alamazdik esime destek olamazdim  hakkinda hayirlisi neyse o olsun canim  :opucuk:

Demet_dk

NESLİHAN BANA GÖREDE EN DOĞRUSUNU YAPIYOSUN

ÇOCUĞUNUN GELECEĞİ İÇİN DAHA İYİ ŞARTLARDA YAŞAMAK İÇİN

BENDE GÜZEL Bİ İŞ BULSAM MUTLAKA ÇALIŞIRIM

AMA ÇOCUĞUMU BIRAKMAMA DEĞECEK Bİ İŞ OLMASI LAZIM

BAKALIM HAKKIMIZDA HAYIRLISI

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

naber canlar
demet ,yeşim,nagehan,neslihan,tülin,burcu,gökse :opucuk:
nasılsınzı bakalım
demet tamam canım ben zaten damadımı biliyorum şakacıktan bi hatırlatam dedim :D :D
sadık damadım benim :opucuk:
tülin masallah arkadasım 9 kilo çok iyi hadı devamı da gelsin ins
gökse geçmiş olsun çocuklarına allah şifa versin
kızlarrr çok yorgunum az önce halı yıkadım geldim :k06: :k06:
balkon kapatıldı bugün pimapen
ohh rahatlıcam artık hergün yıka yine berbat toz içindeydi
bide kısın çok soğuk geliyordu
bizde kapattırdık adamlar gitti bende hemen oranın halısını yıkadım
yeni balkona sercem temiz temiz :occasion5: :occasion5: :occasion5:
eflin deli ediyo beni bazen tam sizle konusurken gelip pcnın kasasına basıyor kapanıyor çıldırıyorum :cildir: :cildir:
tekrar girmiyorum bazen haberınız olsun  sonra kaçtı demeyin :k06: :k06:
neslihan yeni işin hayırlı olsun
bebeğini özlüyosundur muhakkak ama onun gelecegı için çalısıyosun annennde arada bakarsa hiç gözün arkada kalmasın
bakalım eflin biraz daha büyüsün ben de ıstıyorum calısmak

gökse

bi sen  düşündün bizi valla burcucum .geçmişolsun dilekleriniz için teşekkür ederim kızlar .şimdi biraz daha iyiyiz sanki.nuraycım sanada kolay gelsin bide ben yıkasam halılarımı.temeiz temiz ne güzel.öpüyorum sizi

neslihan

desteğiniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar inşallah herşey hepimiz için çok güzel olur.çok iyisiniz hamileyken takip ettiğim birçok siteyi takip etmiyorum şuan ama siz benim aynı şehirde yakınımda olan arkadaşlarım gibisiniz.avustralyadan bile destek geliyor çok şanslı olduğumu düşünüyorum iyi bir işim iyi bir eşim tatlı bir bebişim herzaman bana destek olan harika arkadaşlarım var daha ne olsun çok şükür maşallah  :nazar: :amin: :basardim: