2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Demet_dk

MEMNUN OLDUM CANIM

ÇOCUKLARINIDA ALLAH BAĞIŞLASIN  :amin:

RESİMLERİNİ EKLESENE GÖRELİM KUZUCUKLARI

BENDE İSTANBULDA YAŞIYORUM ANADOLU YAKASI
Bİ TANE KARA KUZUM VAR 16 AYLIK EGE DORUK

gökse

seninde oğlunu Allah bağışlasın canım .anadolu yakası nerde oturuyon tam olarak .kayınvalidem orda oturuyoda eşimin akrabaları orda da maltepede oturuyorlar..canım ben resim yükleyemedim beceremedim ya nasıl yapıcamki :k06:

Demet_dk

TEŞEKKÜRLER CANIM
BENDE ÜMRANİYE TARAFINDA OTURUYORUM

RESİM İÇİN
http://imageshack.us/  BU ADRESE GİR

BROWSE YE TIKLA VE BİLGİSAYARINDAN RESMİ SEÇ
DAHA SONRA MAVİ KUTUCUK VAR ŞİMDİ YÜKLE ONU TIKLA
RESİM YÜKLENDİKTEN SONRA RESMİ TIKLA DAHA BÜYÜK OLARAK AÇILACAK
SAĞ TARAFTA BU RESMİ YERLEŞTİR BAŞLIĞI ALTINDAKİ FORUM UN KARŞISINDA Kİ KODU KOPYALA VE BU SAYFAYA YAPIŞTIR  :icon_thumright:

fıstık

mrb kızlar

valla ışılda beni delirtiyo bende bağırıyorum önce sabrediyorum özellikle akşama kadar sabrediyorum ama akşam olunca pilim bitiyo dayanamıyorum

hangi odada nekadar çekmece varsa açıp içindekileri çıkartıyo özellikle bağlamadım açsın çıkartsın merakı gitsin diye ama kaç ay oldu hala aynı

bana hiç iş yaptırtmıyo sürekli onunla ilgilenmemi istiyo

az önce sandalyeyi çekmiş tezgaha kadar üstüne çıkmış tezgahın üzerindeki bardakları almış yetişemediği yer kalmadı artık

salonum çamaşır dolu ağzına kadar toplayamıyorum ben başına geçince bi taraftan topluyorum o bi taraftan dağıtıyo ütü bile yapamadım kaç gündür

uyumuyo gündüzleri uyuyuncada zaten yemeğimi ancak yapıyorum öyle işte

gökse

annelik böyle bişey işte sabır gerektiriyo canım ama oda anca biyere kadar dimi .artık insan dayanamıyor yani.benimde iki tane bebğim biri 3.5 biri 15 aylık akşama kadar koştur dur hep aynıyız yani :opucuk:

burcum

demetcim aynı annem de bana diyo sen  çok bağırıyorsun bu çocuğa pısık olucak sinik olucak diyo bir fırça da annem yiyo kendimi kötü anne gibi hissediyorum o zaman :y25:
nagihancım yaşadıklarımız hep aynı şekerim derin de mutfak çekmecelerini boşaltıyor salondan maşa kepçe topluyorum mutfak ta sebil var günde ben diyeyim 30 siz diyin 50 defa ordan alıyorum playstation ın düğmesine 1 dk içinde defalarca basıyor bozulacak :BangHead: çok yoruluyorum bilgisayarın başına geçince deliriyor dikkatimi çekmek için elinden gelen herşeyi yapıyor  :caca: cadı bunlar ya :ehi:

Demet_dk

AY BU 2009 ÇOCUKLARI ANNELERİNİ DELİRTECEK

DORUKTA UYDU VE TV DÜĞMELERİNE KAFAYI TAKTI HEPSİNİ KALDIRDIK YERLERİNİ DEĞİŞTİRDİK
SEHPALARI KALDIRDIM KÖŞELERİ KAPATTIM
NERDE KÖŞE KUYTU VAR GİRİP SIKIŞIP KALIYODU ÇIKARKENDE DÜŞÜYODU

BİDE BANYO VE TUVALETE MERAKLI
EN ÇOK KORTUĞUM YERLERDEN BİRİ KAYAR DÜŞER DİYE ÖDÜM KOPUYO VALLA

gökse

ayy bütün anneler aynı galiba burcucum benim annemde öyle .aynı lafları hiç eksizsiz annemde bana söylüyor delirtiyo beni .tabi bende onu fırçalıyoum :cildir:   tek başıma büyütüyorum hiç bir yardımları yok bide konuşmaları delirtiyo .bira kendilerini bizim yerimize koysalar itek söylediği ben size hiç bağırmadım böyle.........ne belli :cildir:

Demet_dk

BENİM ANNEM BANA DESTEK  OLUYO HAKKINI YİYEMEM

AMA DEVAMLI AKIL VERİR BİLDİĞİM KONULARDA BİLE
ANNE ŞUNU ŞÖYLE YAPICAM DESEM İTİRAZ EDER BEĞENMEZ İLLA KENDİ DEDİĞİ OLSUN İSTER
DORUKU GİYDİRİRKEN BİLE O OLMAZ BUNU GİYDİR VS
Bİ YERE GİDİCEM DESEM BUGÜN GİTME ŞU GÜN GİT
ÇOCUK GİBİ GÖRÜR HALA BENİ AKŞAMA KADAR BİRBİRİMİZİ FIRÇALAR DURURUZ  :cildir:

fıstık

annemde diyoki biz evlendiğimiz zaman hiçbişeyimiz yoktu sıkıntılarımız vardı ben bağırmış olabilirim ama sizin hiçbir eksiğiniz yok senin bağırmaya hakkın yok diyo beni iyice çıldırtıyo :cildir:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: vallahi annelerimiz aynı mı diye düşünmeye başladım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
demetcim aynen evi bir gör koltuklar biçimsiz duruyor çünkü kablolara gitmesin diye çarpık çurpuk duruyor koltuklar sehpayı köşeye çektik perdelerim ip perde boğazına doluyor diye onların hepsini topladım köşeye evin içi ayna gibi görünüyor dışarıdan uydu kutusunun düğmelerine basıp duruyor kumandaları yere atıyor  :ehi: :ehi: :ehi:daha anlatmama gerek yok aynılarından sizin başınızda da var :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
buarada demetcim ben banyo kapılarını sürekli kapalı tutuyorum çünkü klozete düşüp ölen bebek çok :y25: allah korusun kafaları ağır geliyormuş düşünce de geri çıkamıyorlarmış eşime de sürekli tembihliyorum 1 klozet kapakları kapalı bırakılacak 2 banyo kapıları kapatılacak 3 içinde su bulunan kova ve benzeri şeyler açıkda bırakılmayacak 4 kaynar tencere çaydanlık asla masaya gelmez ocağın üzerinde durur 5 ocak da pişen birşeyin sapı asla dışarı da durmaz duvara doğru çeviririz daha var işte de biliyorsunuz zaten

Demet_dk

6 ŞARJ ALETLERİYLE İŞİMİZ BİTTİKTEN SONRA KALDIRICAZ
7 PİLLERİ AÇIKTA BIRAKMAYACAĞIZ
8 9 10 MADDELER ÇOK AMA BAZEN UNUTABİLİYORUZ BAZI ŞEYLERİ

AYNEN DEDİĞİN GİBİ EVİN DÜZENİ DEĞİŞTİ
GERÇİ ONLAR YİNE Bİ  ŞEKİLDE TEHLİKEYİ BULUYOLAR

KUMANDA VE TELEFON FIRLATMA OLAYINA DELİ OLUYORUM
KUMANDAYI FIRLATIYO DAĞILSINDA PİLLER YERİNDEN ÇIKSIN DİYE
SANKİ OYUNCAKLARI YOK Bİ ACAYİPLER ANNEANNELERİNEMİ BENZİYOLAR NE  :tongue3:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: aynen
bak saydıklarını yazmayı unutmuşum pil şarz aleti :icon_thumright:
o kadar oyuncağı var gidiyor saçma sapan şeylerle oynuyor
amma çekiştirdik bebeleri yahu :tongue3:

Demet_dk

AY ONLARDA AKILLANSINLAR ARTIK  :cildir:

EVDE SIKILIYO DİYORUM DIŞARI ÇIKIYORUZ ARABADA OTO KOLTUĞUNDA OTURMUYO
GEZERKEN BEBEK ARABASINDA DURMUYO
KUCAKTA DURMUYO BIRAKIN KENDİM YÜRÜCEM DİYO
EVDE KENDİ KENDİNE OYNAMIYO OYUNCAKLARIYLA
TAHTA KAŞIKLAR TELEFON KUMANDA UYDU MANDALLAR OYUNCAKLARI BUNLAR BİZİMKİNİN

BİDE ÜSTÜNE DAYAK YİYORUZ BEYFENDİDEN

GÖZÜMÜN ALTINI VE BURNUMUN UCUNU YIRTTI

burcum

yapıyorlar şekerim derin de ısırıyor beni ne yapalım böyle böyle yaşlandıracaklar bizi :k06: :k06: anaların saçları neden beyazlıyor anlamış olduk :ehi: :ehi: :ehi: