2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

Kızlar hepinizi öpüyoruz mrblar :opucuk:

Ayyyyy çiçekler için teşekkür ederiz dünürüm pekte güzellermiş :flowers:

Işılım şimdi uyuyo kalkınca gösteririm çiçeklerini

Yeşim kız istemeyemi gidicez hadi hayırlısı olsun burcum verir tabi çağın gibi delikanlıyı bulmuşta kaçırırmı hiç :k06:

Demette zaten eflini almış eee duru ece kaldı neslihanın fıstığı yok mu başka oğlan onlarıda başgöz edelim :toothy10:

çağınım

nagehancım kız istemeye gidicez dimi ama benim oğlumda yakışıklı yanii derin de maşallah güzel bizden iyisinimi bulucak burcu  :k06: hem ben kaynanalıkta yapmam gelinime kızım olur yanii  :hello2: :k06:

evet duru ece kaldı yakında onada bi talip gelir başgöz ederiz  :ehi:

Angel

Demet_dk

Angel

yaw kislar ben resim yukleyemiyorum  :icon_scratch:  su resimle idare edin kocis isten gelince yuklerim size emremin yeni resmini  :tongue3:

:opucuk:

çağınım

Alıntı yapılan: Angel - 11 Ekim , 2010, 14:06:53
duru ece ve mustafiss   :k06: :k06:
:icon_thumright: :icon_thumright:

anam tülin maşallah paşama gördüm resimlerini harika yanii koca delikanlı olmuş  :nazar: :k06:

gökse

selam kızlar hepinize .nasılsınız bakalım bebişleriniz nasıl uzun zamandır yazamıyordum kayın validem gelmişdide :k06: birtürlü fırsat bulamıyordum .dün gitti de kendisi...  hepinizi öpüyorum tabi bebeşlerinizide .Allah bebişlerinize sağlık versin :opucuk: :flowers:   :flowers:

Angel

Alıntı yapılan: çağınım - 11 Ekim , 2010, 17:44:51
Alıntı yapılan: Angel - 11 Ekim , 2010, 14:06:53
duru ece ve mustafiss   :k06: :k06:
:icon_thumright: :icon_thumright:

anam tülin maşallah paşama gördüm resimlerini harika yanii koca delikanlı olmuş  :nazar: :k06:

tesekkur ederiz teyzesi  :opucuk: :opucuk:  evet buyudu pasam  ne cabuk buyudu halen anlamis degilim  :y25:

hosgeldin gokse'cim  :flowers:

çağınım

canım maşallah çok çabuk büyüyolar gerçekten daha dün gibi hamiştik şimdi büyüdülerde kız bile istiyoruz düşün yanii  :tongue3: :ehi: :ehi: :nazar: :nazar: maşallah yavrularımıza  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

göksecim hoşgeldin canım bu kaynanalar herşeye engel cadı diyorumda boşuna değil iştee bak kaynanan yüzünden yazamadın bize  :caca: :caca: bu sopalar kaynanana  :ehi:bizde seni öpüyoruz rabbim hepimizin bebişlerine sağlık sıhhat versin  :amin:

gökse

teşekkürler tülincim. sorma benim kaynana bi cadı ki öyle böyle değil valla :BangHead: yeşimcim sanada teşekkürler bu arada bebişleriniz iyidir inşallah :flowers:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

nabersiniz kızlar :-* :-* :-* :-* :-*
giremiyorum uzun zamandır telaşımız vaqrdı bu sıralar araba aldık
demett sizin ordan ist karsyakadan
bu sıralar yoğunum perşembe de balkon kapancak çok işim var çok :-[ :-[
ee siz napıyosunuz bakem
hepsini okuyamdaım ama demetttt negehan noluyo bakem bi arkamızı dönmeye gelmıyo he :laughing7: :laughing7: :ehi: :ehi: :ehi:
mustafişle duru ece iyi olmus  :D :D :D
bi onlar kalmıstı zatiii ;D ;D

Demet_dk

Alıntı yapılan: ♥♦•NURAY♥♦• - 12 Ekim , 2010, 23:25:32
nabersiniz kızlar :-* :-* :-* :-* :-*
giremiyorum uzun zamandır telaşımız vaqrdı bu sıralar araba aldık
demett sizin ordan ist karsyakadan
bu sıralar yoğunum perşembe de balkon kapancak çok işim var çok :-[ :-[
ee siz napıyosunuz bakem
hepsini okuyamdaım ama demetttt negehan noluyo bakem bi arkamızı dönmeye gelmıyo he :laughing7: :laughing7: :ehi: :ehi: :ehi:
mustafişle duru ece iyi olmus  :D :D :D
bi onlar kalmıstı zatiii ;D ;D

HAYIRLI OLSUN NURAYCIM ARABANIZ  :amin:
EFLİNİN ÜSTÜNE YAPIN RUHSATI  :k06:

SENDE KÖTÜ TARAFLARI OKUYOSUN SON YAZDIĞIMI GÖRMEDİN HERALDE

fıstık

nbr gece kuşları :opucuk:

arabanız hayırlı olsun nuray kazasız belasız binin canım

yok kız kandırık yaptık ışılla dorukun arasında bişi yok valla

burcum

verdim gitti yeşimcim :k06: kızımın ağırlığınca altın isterim dicem kelebeğim henüz hafif onun için benim doğum yaptığım kilo+babasının kilosu + derinin kilosu ağırlığınca altın istiyoz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: koptummmmm
sağolun teyzeleri bütün kuzularımız süper maşallah ALLAH ım hepsini korusun
nilgüncüm sağol canım şevval yağmurum da yakıyor ortalığı :binkybaby:

gökse

nuraycım arabanız hayırlı olsun kazasız belasız inşallah.... :opucuk:   ya kızlar nasıl konu açıyosunuz ben yapamıyom ya :(