2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

Alıntı yapılan: çağınım - 07 Ekim , 2010, 10:45:55
kızlar günaydınn  :hello:

nuraycım çok geçmiş olsun canımmm inş. eflin en kısa zamanda iyileşir sanırım bu boğaz enfeksiyonu salgınmış öyle duydum dikkat etsekte malesef olabiliyo  :'(

demetcim yatak keyfi güzeldir bende istiyorum ama yok malesef neyse haftanın bitmesine az kaldı ama cumartesi çalışıyorum bu hafta  :cildir:

tülincim gerçekten maşallah sana zumba dersine gidiyosun bide anam insan becerikli olmasın her işi yapıyo işte böylee iki çocukta olsa canım arkadaşımmm  :opucuk:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:  canimmmmmmmmm  arkadasimmmm cok saol gercekten cok mutlu oldum yesimcim  :opucuk: :opucuk:

calismak cok zordur canim cok iyi bilirim ekmek parasi   :-\    Allahim sana sabir ve guc versinki rahatlikla calisabilesin  :amin: 

pasam nasil canim alistimi anneannesine  ? sen nasilsin alistinmi yeni isine   :opucuk:

bu arada kislar yine aksatiyorsunuz sayfayi   :caca:   sopalar herbirinize kalkti bir yesime haric   :k06:

çağınım

tülincim canım arkadaşım mersi beni idare ettiğin için sopa konusunda  :opucuk: :k06:

canım benimm gerçekler gerçekten önemli bişi iki çocukla beraber böyle şeylerede zaman ayırman takdir ediyorum senii  :opucuk: :love7:

tülincim evet çalışmak kolay değil ama herşey benim ve oğlum için inş.. ilerde bana kızmaz anne beni neden bebekten bırakıpta çalışmaya başladın diye  ::) tülincim ben salı gününden beri standtayım kart satışında bi arkadaşla beraber işi iyice öğrenmemiz için bizi bi kaç gün dışarı gönderiyolar resmen totom dondu bugün :ehi: :ehi:

kızlar bencede sayfamızı aksatmayın yaa uğrayın tülin haklı yanii sopa konusunda  :caca: :ehi:

Demet_dk

AAA SOPALARMI KALKTI GELDİM GELDİM

MERHABA ARKADASLAR NASILSINIZ KEYİFLER NASIL

TÜLİNCİN BENDE TAKDİR EDİYORUM SENİ İNŞALLAH EMEĞİNİN KARŞILIĞINI ALIRSIN CANIM

YEŞİMCİMMM ÇOK MU ÜŞÜDÜN CANIM BU TARAF YAĞMURLU VE SOĞUK

KIŞ GELMESİNİ HİÇ İSTEMİYORUM EVİM BUZ GİBİ ŞİMDİDEN OFFF

esma...

kızlar ben oglumdan cok dertlıyım .....:((

her gırdıgımız oda da talan yapıyo artık dayanamıyorum

mesela mutfaga gıderız ılk olarak fırını acar sonra tencere tava Allah ne verdıyse doker dolaptan assagıya,kılere saldırır sutler makarnalar vss vss,sonra cekmeceler bosaltılır kasık catal ortuler dokulur yere :))

ben ne yapıcam bu cocuga kızım boyle seyler yapmazdı bu cok fena kızsam umursamıyo yıne yapıyo ne yapcagımı sasırdım tepkımı vereyım yoksa kendı halıne mı bırakayım sız ne yapardınız bu durumda?varmı benım gıbı bu olayları yasayanlar?

çağınım

demetcim hoşgeldin bitanemmm

üşüdüm canım benim burdada yağmurlu ve soğuk üstüm ince sayılmaz ama dışarda bütün gün ayakta dikilmek berbat şubeden neyseki çay getiriyolarda biraz öyle ısınıyoruz :icon_pale:

ya kışı bende sevmiyorum yaz gibisi yok giyinicez yine kat kat pek yakında  :icon_pale:

çağınım

esma sultan selma canım oğlun ne kadarlık

benim oğlum 15.ayı doldurdu ve bizde aynıyız allah ne verdiyse karıştırıyo ben evimde heryeri bağladım öyle önlme almıştım ama koltuk tepelerine ve masaya bişi bulamıyorum ne yazıkki şimdide çalışıyorum oğluma annem bakıyo ve annemde heryeri bağlamış bütün gün orda olduğu için erkek çocukları yaramaz oluyo canım ne yapıcaz bi kaç sene sabır iştee

Demet_dk

YEŞİMCİM ALLAH YARDIMCIN OLSUN CANIM İNŞALLAH ÇABUK BİTER BU GÖREV

ESMA SULTAN ÇEKMECE VE DOLAPLAR İÇİN KİLİTLER SATILIYO
ÇOCUK GÜVENLİĞİ İÇİN Bİ SÜRÜ MALZEME VAR ÇOK DAĞITIYOSA ÖNLEM ALABİLİRSİN
BÜTÜN ÇOCUKLAR AYNI MERAK İÇİNDELER

çağınım

sağol canım benim inş. yarın son cumartesi bankadayım  :amin:

evet çocuklar için çeşitli önlemlerde var en fazla onları yapabilirsin ne yazıkki yapıcak başka bişi yok demetinde dediği gibi en meraklı zamanları

esma...

hangı bırını baglıcagımı sasırdım bu ne ya ayaklı fırtına sankı,28 temmuz dogumlu oglum.sabır artıkkkkkk

Demet_dk

HEPSİ AYNI BUNLARIN

DORUK MESELA HİÇ OTURMUYO UYANIK OLDUĞU ZAMANLAR HEP AYAKTA YEMEK YERKEN BİLE SANKİ KURT VAR
ALLAHTAN KOLTUK TEPELERİNE ÇIKMA HEVESİ YOK TABİ ŞİMDİLİK

çağınım

normaldir canım gerçekten öyleler  ;D

yemek yerken bile ordan oraya koşuyoruz yani kurt kaynıyo bunlarda  :ehi:

demetcim aman olmasın çok zor yanii düşüyo yine aynen devam  :tongue3:

Demet_dk

CANLARI SAĞOLSUN NAPALIM

YEŞİMCİM YENGE OLDUM KISSS

çağınım

aa demetcim oldunmu çok tebrik ederim canım allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin nasıl bebek doğumu nasıl geçmiş merak ettim

Demet_dk

BUGÜN DOĞDU CANIM 11:50 DE

BİLİYOSUN PAZAR GÜNÜNDEN BERİ HASTANEDEYDİ
DÜN SABAH SUNİ SANCI VERDİLER BUGÜN ANCA DOĞDU
DAHA KİMSE GÖRÜŞMEDİ NE YAZIKKİ BEBEĞİN BABASI BİLE  :-\
AKŞAM 6 DA GÖRECEKMİŞ YARIN ÖĞLENDE ÇIKARIRLAR HERALDE

çağınım

:-ooo :-ooo :-ooo

nasıl yani pazar gününden beri neden doğum yapamadı yani neden o kadar bekletmişler çok şaşırdım yanii yazık bu insanlara kadının suyu geleli kaç gün oldu